Королева Сарказма• 15 сентября в 13:03
поясніть чи це так має бути, чи в чому проблема? кутикула на 5й день
майстер спочатку довго фрезой насухо зачищала, потім обрізала все , раніше такого не було
Меряю линейкой• 15 сентября в 13:13
В мене так, коли майстер робить манікюр кусачками, ножицями або змішаний - фрезою та кусачками. Тому прошу робити необрізний манікюр(фрезою), тоді такого не має
Королева Сарказма
• 15 сентября в 13:21
Ответ дляЗадолбулька
Увлажнять надо, может ожог от какого-то из средств получился
незнаю робила постійно такого не було і навіть не прибирала не мила посуд ці дні
Мию чакри щоденно• 15 сентября в 13:24
Полировщиком шариком по коже не прошлась. Кусачиками срежьте аккуратно локально их
Королева Сарказма
• 15 сентября в 13:26
Ответ дляМию чакри щоденно
думаєте це врятувало б? бо ніби зрізали дуже багато і фрезой переборщили
Мию чакри щоденно• 15 сентября в 13:27
Ответ дляКоролева Сарказма
Да
Задолбулька• 15 сентября в 13:32
Ответ дляКоролева Сарказма
Можливо у майстра якийсь новий засіб і пішла алергія, в мене прямо розпухали пальці, коли я засобами попадала на шкіру