Суцільна зрада• 15 сентября в 13:36
Догляд за жирною, зневодненою шкірою
Створювала тут тему про жирну, зневоднену шкіру, ми ще гелі для обличчя обговорювали. Добавила в корзину товари, чат gpt написав мені покрокову схему догляду. До цього користувалась просто вмивалкою, кремом, тоніком і міцелярною водою
Маю рацію• 15 сентября в 13:37
Skin 1004 отлично, у меня такая же кожа, я брала по сериям всё, очень довольна.
Лиса Патрикевна• 15 сентября в 13:40
Хорошая тема. А как вам гель с центеллой, не сушит при умывании. Хорошо жирность убирает? Тестировали уже
Будьте так ласкаві• 15 сентября в 13:41
На айхерб взяла энзимная пудра. Плюс паноксил очень хорошо помагает пр жирности. А потом гилауронка наношу
Маю рацію• 15 сентября в 13:43
Ответ дляСуцільна зрада
Норм схема?
Вполне. Пилинг только дело индивидуальное, тут не знаю.
Я еще люблю тонеры и эмульсии с комбучей и пробиотиками, они увлажняют неплохо и кожа дольше бархатная, а не жирный блин.
Суцільна зрада
• 15 сентября в 13:48
Ответ дляЛиса Патрикевна
Я не пробувала, в попередній темі мені порадили його. Я добавила в корзину. Тому буду пробувати
Суцільна зрада
• 15 сентября в 13:49
Ответ дляЛиса Патрикевна
Мне все сушит, цераве уже, кожа жирная и тоже обезвожена
В мене теж є такий, і та сама проблема
Луноликая Вика• 15 сентября в 14:06
У меня такая же кожа, умывалка сераве, крем увл. физиогель и от Топикрем, всё
Лиса Патрикевна• 15 сентября в 14:31
Ответ дляСуцільна зрада
Если несложно, напишите в этой теме отзыв как он вам, для умывания
Суцільна зрада
• 15 сентября в 14:37
Ответ дляЛиса Патрикевна
Добре
ДваДваВісім• 15 сентября в 14:43
А як це жирна і зневоднена водночас? В мене жирна шкіра. Роблю раз в кілька днів скраб з білою глиною, ще можу вмиватись твердим милом. Щодня люблю 3-4 рази на день вмиватись просто водою, тоді відчуваю легкість і свіжість. Всілякі гелі, умивалки, тоніки, міцелярки, креми навпаки забивають пори чи роблять її жирнішою, чи подразнення.
Суцільна зрада
• 20 сентября в 00:29
Ответ дляЛиса Патрикевна
Добрий вечір). Сьогодні забрала гель, протестувала ввечері. Мені сподобався, шкіру очистив досить добре, але сухості не було, вистачає маленької краплини щоб вмитись
Лиса Патрикевна• 20 сентября в 11:21
Ответ дляСуцільна зрада
Спасибо за отзыв, возьму еа заметку. Я пока взяла Веледу и тоже довольна