Вподобайден• Изменено 15 сентября в 19:31
Фильм Антарктида Птушкина. В 7 лет рано детей брать?
Кто ходил с детьми? с какого возраста лучше? Спасибо!
Аноним_1858• 15 сентября в 19:39
Ответ дляМаю натхнення
А що там такого покажуть? Як пінгвіни сексяться?
Знудяться, дитячу увагу треба постійно зацікавлювати, а це документалка.
мегамоСГ• 15 сентября в 19:49
В інтернеті пишуть, що повна фігня.
Нудно, скучно.
Нічого не показав.
Сценарій 0.
До Комарова як до неба, на жаль.
Антончіку пора в його 40+ не з дівчатами 18 років секситися, а мозок і фантазію включати.
Часто бачу його в Чорноморці з різними сосками.
Кожного разу нова
.
Але всім 18-20 максимум)
Йому 41, раптом що
Нудно, скучно.
Нічого не показав.
Сценарій 0.
До Комарова як до неба, на жаль.
Кожного разу нова
. Але всім 18-20 максимум)
Йому 41, раптом що
Маю натхнення• 15 сентября в 19:58
Ответ дляАноним_1858
Ну всі діти різні, мої з 3х років на балеті сиділи :)))) і там класні зйомки. Деяким дітям 7 років буде цікаво.
Маю натхнення• 15 сентября в 19:59
Ответ длямегамоСГ
В інтернеті пишуть, що повна фігня.
Нудно, скучно.
Нічого не показав.
Сценарій 0.
До Комарова як до неба, на жаль.
Кожного разу нова
.
Але всім 18-20 максимум)
Йому 41, раптом що
Нудно, скучно.
Нічого не показав.
Сценарій 0.
До Комарова як до неба, на жаль.
Кожного разу нова
. Але всім 18-20 максимум)
Йому 41, раптом що
Навпаки всі пишуть, що повний захват. Я завтра йду .
Маргарита и Мастер• 15 сентября в 20:02
Ответ дляМаю натхнення
гарний фільм. цікава подача матеріалу .
кураГАЛЯ• 15 сентября в 20:02
Ответ длямегамоСГ
В інтернеті пишуть, що повна фігня.
Нудно, скучно.
Нічого не показав.
Сценарій 0.
До Комарова як до неба, на жаль.
Кожного разу нова
.
Але всім 18-20 максимум)
Йому 41, раптом що
Нудно, скучно.
Нічого не показав.
Сценарій 0.
До Комарова як до неба, на жаль.
Кожного разу нова
. Але всім 18-20 максимум)
Йому 41, раптом що
Як раз такі в неті всі відгуки схвальні. Але ми ходили вчора з чоловіком і донькою і не зрозуміли, що там такого вау. Подивитися на ютубі під вечерю нормально, як для кінотеатру, то не дотягує. Хоча це суто наша думка
кураГАЛЯ• 15 сентября в 20:11
Ответ дляМаю натхнення
Відпишіться після, як вам. Бо я вже думаю, може це ми якісь не такі. Хоча всі виходили з залу без запалу. Якщо класний фільм, то люди виходять і обговорюють з ентузіазмом, вчора цього після сеансу не побачила. Пару людей вийшло на хвилин 20 раніше кінця. Коротше, не погано, але не вау. На ютубі передивилися всі випуски Птушкіна і всі випуски класні. І якби Антарктиду дивилися на ютубі, то думаю, що сподобалося би. Але для кінотеатру має бути вище рівень, а його не побачили
Аноним_1858• 15 сентября в 21:10
Ответ длякураГАЛЯ
Я не ходила, але ходила донька-десятикласниця разом з класом. Птушкіна знає та ’любить’, але сказала що теж не зрозуміла для чого таке відео дивитися в кінотеатрі, це формат ютуба.
Маю натхнення• 16 сентября в 18:29
Ответ длякураГАЛЯ
Подивилася, в принципі сподобався, бо я йшла дивитися на гарні краєвиди - цього там вдосталь.
Фільм документальний, але не претендував бути науковим, тому мені трохи незрозумілі деякі претензії вище. Знято в неформальній манері тревел-блога. Я таке не дивлюся, тому перенасичення немає, тому й сподобалося все окрім ... жахливої мови автора. На такі випадки однозначно слід було наймати коректора-філолога і озвучувати як слід без помилок.
Ні, ну я сама зі сходу і з не тою щелепою що треба, але контінєнт, медвідь та бриля замість брила - це вже занадто.
Але візуальне задоволення 10/10.
В залі була дитина 5 років, їй було цікаво, правда, активно коментувала:))))
Але візуальне задоволення 10/10.
Луноликая Вика• 04 октября в 16:36
Ответ длямегамоСГ
В інтернеті пишуть, що повна фігня.
Нудно, скучно.
Нічого не показав.
Сценарій 0.
До Комарова як до неба, на жаль.
Кожного разу нова
.
Але всім 18-20 максимум)
Йому 41, раптом що
Нудно, скучно.
Нічого не показав.
Сценарій 0.
До Комарова як до неба, на жаль.
Кожного разу нова
. Але всім 18-20 максимум)
Йому 41, раптом що
Ходили з підлітком - не фігня, цікаво