булоТАЙминуло• 15 сентября в 22:30

Мене не перестають дивувати наші дівчата

Історія з хештегом #чарівні покупчині. Взуття малому купуємо фірмове і новим в інтертопі, купили джеокс демісезон ботинки вотерпруф, подошва респіра в дірку, зручні легкі, але так сталося, що різко потепліло і носили лише 1,5 місяці і то здебільшого у візку. Стан ідеальний, навіть дрібні гумові шипи на подошві не стерлися. Виставляю оголошення за 650, при цьому такі нові 1800, починають писати покупці і одна дівчина просить заміри устілки, а вона не виймається, тому без остраху тримаю голою рукою прикладаю сантиметр до підошви і фотографую, т.як знаю що мила милом з мочалкою, і додаю їй розмірну сітку бренду. Спершу пише, ок, тільки поповню картку, через хвилину вже пише, ні черевики хороші але я не візьму бо у вас в такому стані як можна продавати брудні, думаю де брудні, придивляюся в нас газон засипаний дрібними камінчиками і один застряг🤦‍♀️ як добре що у нас з нею не дійшло до відправки, бо такі за копійку мозок чайною ложечкою виїдять, нехай докладе ще 1200 тай буде та сама ідеальна підошва, бо тільки в нового взуття вона така як вона хоче. Доречі черевички зразу забронювала інша людина.
Покорительная• 15 сентября в 22:32
Забронювала, вот и нет проблем.
К чему тогда эта тема? Покупатель выбирает обувь своему ребенку. Эта не понравилась - купил другую
автор булоТАЙминуло • 15 сентября в 22:32
Ответ дляПокорительная
Забронювала, вот и нет проблем.
Проблем немає, просто написала, щоб і інші посміялися
Госпожа_тамагочи• 15 сентября в 22:33
Ответ длябулоТАЙминуло
Удалено администрацией...
ИграйМойГормон• 15 сентября в 22:33
«наші дівчата» только одна местная сумасшедшая, а вы всех под одну линейку, да? война на дворе, каждая копейка в счету.
автор булоТАЙминуло • 15 сентября в 22:33
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Удалено администрацией...
Це ви та покупець🤣
Пищалка• 15 сентября в 22:34
Ответ дляИграйМойГормон
Да сейчас надо на покупателей молиться .
Осталось только две категории людей, богачи покупают фирменное новое и пофиг на цену хоть за 10тыс ботиночки, и нищие которые идут в секонд.
Сама вумна тутички• 15 сентября в 22:34
Виговорились?
Продажі - то не ваше
автор булоТАЙминуло • 15 сентября в 22:36
Ответ дляСама вумна тутички
Виговорились?
Продажі - то не ваше
Так я і не займаюся цим професійно, дуже рідко щось виставляю, завжди ставлю невисоку ціну на гарні речі і завжди дівчата тільки дякують
Сама вумна тутички• 15 сентября в 22:37
Ответ длябулоТАЙминуло
Звикайте, що покупці бувають різні. Не готові до цього, не торгуйте
Котогосподиня• 15 сентября в 22:37
Вы наверное никогда не встречали по-настоящему неадекватных покупателей, раз это для вас целая трагедия
СкиниУскачи!• 15 сентября в 22:37
Словесный понос
автор булоТАЙминуло • 15 сентября в 22:38
Ответ дляСама вумна тутички
До чого я не готова? Просто перший раз з таким зіткнулася сама, раніше тільки тут такі перли читала і думала тролями пишуть, такого бути не може, виявилося щей як може
автор булоТАЙминуло • 15 сентября в 22:39
Ответ дляСкиниУскачи!
Словесный понос
Ось і познайомилися, себе називати не буду
Ответ дляКотогосподиня
Де я писала що то трагедія, то сміх просто
СкиниУскачи!• 15 сентября в 22:39
И зачем этот акцент - купуємо фірмове і новим в інтертопі
Я крутая , а эти покупатели - фуфу?
Котогосподиня• 15 сентября в 22:41
Ответ длябулоТАЙминуло
Смешно больше то, что вы уделяете такой мелочи так много внимания
постою_послушаю• 15 сентября в 22:41
Ответ длябулоТАЙминуло
Давайте фото, с каминчиком, посмотрим, кто будет смеяться последним
автор булоТАЙминуло • 15 сентября в 22:41
Ответ дляСкиниУскачи!
Я крутая , а эти покупатели - фуфу?
Написала конкретно, щоб не напали, що якусь туфту поставила по 600
Точная копия плова• 15 сентября в 22:43
Ответ длябулоТАЙминуло
З вас хіба що
автор булоТАЙминуло • 15 сентября в 22:43
Ответ дляпостою_послушаю
Там не треба сміятися, камінець вийняла зубочисткою, а там нехай додасть 1200 і буде спокійна або візьме в інших по цій же ціні але де вже немає пів носку і стерта підошва після десятої дитини
автор булоТАЙминуло • 15 сентября в 22:44
Ответ дляТочная копия плова
З вас хіба що
Полегшало?
Точная копия плова• 15 сентября в 22:44
Ответ дляСкиниУскачи!
Словесный понос
Ну шо ви так, автору весело, а вам ні?
Точная копия плова• 15 сентября в 22:46
Ответ длябулоТАЙминуло
Полегшало?
Та ні, дивлюся, вас ще не відпускає
СкиниУскачи!• 15 сентября в 22:46
Ответ дляТочная копия плова
Ну шо ви так, автору весело, а вам ні?
Я даже читать устала это
Представляю в жизни эту нудность
автор булоТАЙминуло • 15 сентября в 22:46
Ответ дляТочная копия плова
Та ні, дивлюся, вас ще не відпускає
То я вас відпускаю, йдіть
автор булоТАЙминуло • 15 сентября в 22:47
Ответ дляСкиниУскачи!
Я даже читать устала это
Представляю в жизни эту нудность
То навіщо себе мучити і читати?
СкиниУскачи!• 15 сентября в 22:47
Ответ длябулоТАЙминуло
То навіщо себе мучити і читати?
А как мне обратно расчитать?
Точная копия плова• 15 сентября в 22:48
Ответ дляСкиниУскачи!
Я даже читать устала это
Представляю в жизни эту нудность
Робіть скидку на те що автор в декреті засиділася, мізки вже набекрень і фляга свистить, і от такі пригоди хоч якісь фарби життю надають
автор булоТАЙминуло • 15 сентября в 22:48
Ответ дляСкиниУскачи!
А как мне обратно расчитать?
Це питання до того, хто змусив дочитати
автор булоТАЙминуло • 15 сентября в 22:50
Ответ дляТочная копия плова
Автор працювати і не переставала, так що якщо в когось фляги і свистить, то це в тих хто пише дивні коментарі. Я бачу що таких покупчинь які за три копійки хочуть щоб річ була не ношена досить багато і їм підгорає добряче