булоТАЙминуло• 15 сентября 2025

Мене не перестають дивувати наші дівчата

Історія з хештегом #чарівні покупчині. Взуття малому купуємо фірмове і новим в інтертопі, купили джеокс демісезон ботинки вотерпруф, подошва респіра в дірку, зручні легкі, але так сталося, що різко потепліло і носили лише 1,5 місяці і то здебільшого у візку. Стан ідеальний, навіть дрібні гумові шипи на подошві не стерлися. Виставляю оголошення за 650, при цьому такі нові 1800, починають писати покупці і одна дівчина просить заміри устілки, а вона не виймається, тому без остраху тримаю голою рукою прикладаю сантиметр до підошви і фотографую, т.як знаю що мила милом з мочалкою, і додаю їй розмірну сітку бренду. Спершу пише, ок, тільки поповню картку, через хвилину вже пише, ні черевики хороші але я не візьму бо у вас в такому стані як можна продавати брудні, думаю де брудні, придивляюся в нас газон засипаний дрібними камінчиками і один застряг🤦‍♀️ як добре що у нас з нею не дійшло до відправки, бо такі за копійку мозок чайною ложечкою виїдять, нехай докладе ще 1200 тай буде та сама ідеальна підошва, бо тільки в нового взуття вона така як вона хоче. Доречі черевички зразу забронювала інша людина.
Мейк-ап форева• 15 сентября 2025
Ответ дляПищалка
Да сейчас надо на покупателей молиться .
Осталось только две категории людей, богачи покупают фирменное новое и пофиг на цену хоть за 10тыс ботиночки, и нищие которые идут в секонд.
Не перебільшуйте) б/у продається без проблем, особливо якщо то бренд який у всіх на слуху.
Боневтікла• 15 сентября 2025
Ответ длябулоТАЙминуло
Проблем немає, просто написала, щоб і інші посміялися
якщо я про кожного покупця тему буду виставляти, меня життя не вистачить

але я фоп, торгую професійно, мабуть на пенсії книгу буду писати, або книгу скрінів переписок зроблю
Боневтікла• 15 сентября 2025
Ответ дляКотогосподиня
Вы наверное никогда не встречали по-настоящему неадекватных покупателей, раз это для вас целая трагедия
100%, а ще хитрожопих, яких навалом ще невідомо що гірше
СкиниУскачи!• 15 сентября 2025
Ответ дляБоневтікла

Аналогично, каждый день мочат, у автора детский лепет
Боневтікла• 15 сентября 2025
я ось, авторе, згадала свого друга, який мені з сина фірмову куртку Коламбію з магазину приніс зі словами, ’ну продай, ти ж вмієш, він майже не носив, куртка як нова’

те що вона була брудна я мовчу, машинку гнала на звичайне повне прання бо ті засалені кишені та манжети інакше б не відіпралися, ще й вигорівша, але своя річ завжди здається гарною особливо якщо задорого купив
Боневтікла• 15 сентября 2025
Ответ дляСкиниУскачи!
при чому я в торгівлі так давно, що здається, все бачила, але дивувати не перестають, хоча казалося б, вже нічим, а ніт
СкиниУскачи!• 15 сентября 2025
Ответ дляБоневтікла
Даааа, неадекваты все изощренее с каждым годом
Пригаю-цибаю• 15 сентября 2025
Мила з милом і мочалкою так, що й камінчика не побачила 😆
СкиниУскачи!• 15 сентября 2025
Ответ дляПригаю-цибаю
Мама мыла Милу мылом
автор булоТАЙминуло • 16 сентября 2025
Ответ дляПригаю-цибаю
То нехай тепер купить без камінчика, бо йому і застрягти буде ніде, все стерте в нуль продають, тим паче додані були всі фото в фас, анфас, боком, раком, задовбувала мене питаннями, а потім щей мені простиню написала з своїми побажаннями, нехай бере 2500, інтертоп чекає її
постою_послушаю• 16 сентября 2025
Ответ длябулоТАЙминуло
Ну покажите хоть пару фото, пусть без каминчика уже.
Мейк-ап форева• 16 сентября 2025
Ответ дляБоневтікла

Ви ще беретесь комусь щось продавати? Мені ще два роки тому подруга втиснула свої кросівки, нові, оригінальні, але один кросівок більший, інший менший, вона про це промовчала. Я двічі відправляла ті кросівки безпечною, витрачала свій час на переписку, носила на пошту відправляти, забирати, раз заплатила зі свого гаманця доставку НП, а мені бонуси начислили. А втретє замовила людина післясплатою і після відмови на пошті попросила мене вернути їй передплату, бо один кросівок менший і не відповідає розміру, і на її думку я це приховала. Після цього ніяких продажів чужих речей, у всіх є доступ до інтернету, зареєструватись на шафі, олх не так то і важко.