Розвідка Маші• 16 сентября в 10:07

Дівчата катаспофа

Я випила дві таблетки постінору! А нада було 1 і через 12 год другу!
Воно тепер не подіє??????
автор Розвідка Маші • 16 сентября в 10:09
Що написано??
Спочатку пишуть дві одразу,
А нижче - що інтервал!
Я не робила інтервал!
Sunrise23• 16 сентября в 10:10
Подействует , в Эскапел одна таблетка. Если успели до овуляции выпить, если в момент, то никакая экстренная контрацепция не поможет
автор Розвідка Маші • 16 сентября в 10:11
Ответ дляSunrise23
Одна, але там подвійна доза
Бляха що мені робити
Накрутила! Краще б хоча б ескапел купила вже((((
Sunrise23• 16 сентября в 10:11
Ответ дляРозвідка Маші
Одна, але там подвійна доза
Бляха що мені робити
Та ничего не делать, все нормально, они аналоги
Тепличная• 16 сентября в 10:11
Ответ дляРозвідка Маші
Що написано??
Спочатку пишуть дві одразу,
А нижче - що інтервал!
Я не робила інтервал!
Потому что надо читать инструкцию к таблеткам, а не то, что вам сгенерировал гугл.
автор Розвідка Маші • 16 сентября в 10:12
Ответ дляSunrise23
Мало б діяти і після овуляціі, адже воно якось унеможливлює прикліплення
Sunrise23• 16 сентября в 10:12
Ответ дляРозвідка Маші
Нет, он блокирует овуляцию
Ответ дляSunrise23
Просто інтервалу не зробила. За раз з‘їла
Sunrise23• 16 сентября в 10:13
Ответ дляРозвідка Маші
Ничего страшного
автор Розвідка Маші • 16 сентября в 10:13
Ответ дляSunrise23
Нет, он блокирует овуляцию
Ну я хз
Оваляція це ж один момент, раз і все. Я не знаю насправді. Секс був 10го числа (умовно) , а 11 вдень я прийняла, і 11го десь і овуляція по приблищним ж розрахунках
Sunrise23• 16 сентября в 10:15
Ответ дляРозвідка Маші
Ну я хз
Тогда, как повезет. Известно будет в конце месяца, и дело не в том, что Вы приняли не так, как по инструкции
Прагматик флегма• 16 сентября в 10:15
А що не так? Написано дві одразу, не пізніше 12 годин після статевого акту. Вірніше протягом 12 годин після акту
А_мій_самий_самий• 16 сентября в 10:17
Просто огромную дозу гормонов получили. В следующий раз не играйтесь так, лучше предохраняться
автор Розвідка Маші • 16 сентября в 10:17
Ответ дляПрагматик флегма
А нижче почитайте!
автор Розвідка Маші • 16 сентября в 10:18
Ответ дляА_мій_самий_самий
Так а нормально огромную отримати за раз, і взагалі ніякої через 12 годин після цієї огромної?
Прагматик флегма• 16 сентября в 10:19
Ответ дляРозвідка Маші
А нижче почитайте!
Тю, то це нічого страшного. Дозу не перевищили. Все добре буде. Більше не пийте сьогодні і все
Манка Я• 16 сентября в 10:23
Треба читати інструкцію в упаковці, а не гугл
автор Розвідка Маші • 16 сентября в 10:26
Ответ дляМанка Я
Я взпгалі не читала
Мені лікар написала «випийте постінор або ескапел»
Я спитала -там є дозування чи просто прийняти?
Вона написпла : там дві пігулки
Я і випила
автор Розвідка Маші • 16 сентября в 10:27
Ответ дляПрагматик флегма
Та дозу то да
Але ж результат…
Всех анонимов аноним• 16 сентября в 10:28
Ответ дляРозвідка Маші
Ничего страшного. Выпейте вторую по графику
Да_Я_ТакаЯ_• 16 сентября в 10:29
Та що ви так побиваєтесь? вже тиждень пройшов. Ви вже нічого не можете зробити, чекайте або місячних або дві полоски
Прагматик флегма• 16 сентября в 10:29
Ответ дляРозвідка Маші
Та дозу то да
Але ж результат…
Ну тепер тільки чекати. Назад не виплюнути. Не кіпешуйте, все вже зроблене. Сподівайтеся на краще.
Всех анонимов аноним• 16 сентября в 10:29
Ответ дляРозвідка Маші
Это сущая мелочь по сравнению с беременностью и выращиванием ребенка )
автор Розвідка Маші • 16 сентября в 10:30
Ответ дляВсех анонимов аноним
Нема графіка вже
Я випила і все. Думала справу зроблено
Вчора нудило. Зараз трохи нудить. І зайшла почитати що після прийому там ждать. І побачила що не так прийняла.
А графік давно минув, вже 5-6 днів минуло
Прагматик флегма• 16 сентября в 10:31
Ответ дляРозвідка Маші
Нема графіка вже
Я випила і все. Думала справу зроблено
Ну тоді тільки чекати. Ще тиждень два і все буде зрозуміло.
автор Розвідка Маші • 16 сентября в 10:31
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Та я не доя робить питаю, а питаю чи це провал чи так можна приймать
Бо по суті 0,75 постінор і 1,5 ескапел
Тобто непонятно. Ескапел за один раз п‘єш 1,5, а я поствнор за раз ті ж 1,5 прийняла
Всех анонимов аноним• 16 сентября в 10:33
Ответ дляРозвідка Маші
Нема графіка вже
Я випила і все. Думала справу зроблено
Есть на свете и уколы для медикаментозного аборта, но, скорее всего, не будет необходимости.
автор Розвідка Маші • 16 сентября в 10:41
Ответ дляВсех анонимов аноним
Та я в плані ефективності ж
Ну не вірно, бачете, прийняла
Я лише виясняю чи я напортачила, і не подіє? Чи норм і так тоже можна
автор Розвідка Маші • 16 сентября в 10:42
Ответ дляВсех анонимов аноним
А у них які терміни?
Невловимий Джо• 16 сентября в 10:43
Автор так само випила 2 одразу бо так написано в листочку з інструкцією до препарату, наче б то те як їх пити 2 або по одній з інтервалом воно не впливає, але в мене 4 день після препарату мажучі червоні виділення типу місячних і мені погано, ось сиджу думаю чи йти до лікаря і що далі робити....