Усатая полосатая• 16 сентября 2025

Что делаете, если думаете, что вас сглазили

Уже третий раз замечаю, что после публикации светлых счастливых фото начинается волна негатива, болезни и травмы, неудачи, одна за одной каждый день
Если вы замечаете и подозреваете сглаз или недоброе, что делаете?
Ловлю капці• 16 сентября 2025
Не публикую фото
А я з косою• 16 сентября 2025
Принять ванну с 1 кг соли. А зачем вы постите фото? Что вы хотите доказать окружающим?!
автор Усатая полосатая • 16 сентября 2025
Ответ дляА я з косою
Не думала, что фото кому-то что-то доказывают 😂
А я з косою• 16 сентября 2025
Ответ дляУсатая полосатая
А какую вы преследует цель выставляя свою жизнь напоказ?
А Я Самая Самая• 16 сентября 2025
Я давно не хвалюсь,не показую фото ,бо теж така сама історія виходить.
Кошенятко в рілсах показувала,а його шершень вкусив (
Голубка миру• 16 сентября 2025
Ответ дляА Я Самая Самая
Що з кошеням?(
Голубка миру• 16 сентября 2025
Автор, ви мазохістка? Якщо знаєте, що таке відбувається, нащо публікуєте фото…
А Я Самая Самая• 16 сентября 2025
Ответ дляГолубка миру
Що з кошеням?(
Загинуло від отрути шершня
Голубка миру• 16 сентября 2025
Ответ дляА Я Самая Самая
Загинуло від отрути шершня
О Господи 😥 Дуже співчуваю 😢
А Я Самая Самая• 17 сентября 2025
Ответ дляГолубка миру
О Господи 😥 Дуже співчуваю 😢
Дякую...жалію, що показувала.
Якийсь зв*язок є.
Бо в житті це перший такий трагічний випадок ,хоча з котами все життя.
Колись собаку показувала,то теж захворіла,насилу спасли...
Апофиозная• 17 сентября 2025
Там вище правильно написали, сіль. Обтертися повністю і змити.
Голубка миру• 17 сентября 2025
Ответ дляА Я Самая Самая
Дякую...жалію, що показувала.
Якийсь зв*язок є.
Звʼязок є 💯, це так… це трагічний і болючий урок. Сама багато котів втратила за життя, тому розумію вас.
Голубка миру• 17 сентября 2025
Ответ дляА Я Самая Самая
Дякую...жалію, що показувала.
Якийсь зв*язок є.
Був якось експеримент з курча і фото. Людям роздали фото курча і сказали кожного разу, коли поганий настрій, дивитися на фото курча і уявляти, що курча додає людям сил.
Курча загинуло…
Курочка• 17 сентября 2025
Ответ дляГолубка миру
Курча загинуло…
Ой, молоденькие курсанта часто дохнут. Это не показатель.
Голубка миру• 17 сентября 2025
Ответ дляКурочка
Я вас не буду переконувати… Це просто те, у що вірю я… А нік у вас прикольний 😅
Не танцую- но пою• 17 сентября 2025
В мене теж саме…
Чи то накручую себе, чи я не знаю((
Ще мені здається, що і рідні глазять.
До прикладу, ходила нормально дитина в садок, не хворіла пару місяців. Тут свекруха каже:’ Как хорошо, что внучка в садик ходит , а то моя дочка не ходила,болела постоянно’. Все , весь рік потім прохворіла донька і майже не ходила в садок.
Потім якось моя мама каже, що лоб у манюні високий ,значить розумна буде(хоча самий звичайний лоб 😅) . На наступний день донька ні з того ні з сього падає в садочку на асфальт, ніхто її не штовхає , просто стояла рівно і впала і набиває велику шишку на лобі.
Було таке, що в той самий день , як виставлю фото , чи я ,чи донька травмується.
З останнього , то виставила гарні фото з першого вересня дитини в вишиванці , через кілька днів попала в аварію на авто 😢
І думаю собі, якось же люди ведуть блоги , виставляють своє життя , або ті ж знаменитості. А тут якесь 1-2 фото рідко і таке відбувається. Хоч оберіг якийсь купуй ((
Не танцую- но пою• 17 сентября 2025
Можливо, то просто співпадіння все. Чи ми самі виставляючи ,програмуємо себе що щось трапиться . Але ось так
А Я Самая Самая• 17 сентября 2025
Ответ дляГолубка миру
Курча загинуло…
Ого...не знала..значить,мої спостереження не безпідставні