Соображалочка• 17 сентября 2025

Ось і все налагоджується!

Нарешті ми багаті 😁

❗️У 2026 бронювати працівників будуть підприємства, що мають середню зп від 21 600 грн. Зараз це 20 000 грн, – проєкт Бюджету.

Ще зміни, що очікуються у 2026:
▪️Мінімальна пенсія зросте на 234 грн і становитиме 2959 грн.
▪️Прожитковий мінімум на одну особу на місяць буде становити 3209 грн (зараз – 2920 грн);
▪️Мінімальна заробітна плата зросте на 647 грн – до 8647 грн ( 52 грн/год);
▪️Передбачається зростання ВВП на 2,4% та інфляцію на кінець року 9,9%.
Не пириживай• 17 сентября 2025
Ответ дляАшолюдискажуть
вон петьку посадят .отберут награбленное и прибавят пенсии
головне, щоб у шуфрича, міндіча, чернишова і т.д. до безкінечності (список зелених вошей довгий) не відібрали, правда?
Не пириживай• 17 сентября 2025
Ответ дляАшолюдискажуть
а кто виноват в том что вы не работаете.у меня свой бизнес и шо.почему то я не иду на минималку
який в тебе, маня, бізнес? строчити тут більш ніж з 20 клонів?
Не пириживай• 17 сентября 2025
Ответ для66сезон666серия
Пишите честно, цены у нас полноценно европейские! В Германии, Польше и Италии многие продукты дешевле чем у нас!
так і є, я їжджу на закупи до Польщі, але у нас кордон близько
Не пириживай• 17 сентября 2025
Ответ для66сезон666серия
Потому что концлагерь сделали нам наши ’західні партнери’ з можновладцями, до последнего украинца будут народ штабелями в могилы укладывать под их весёлое улюлюканье.
концлагерь власними руками зробили 73% у 2019 році. І тепер саме вони найголосніше верещать про концлагєрь
Не пириживай• 17 сентября 2025
Ответ дляТролю як можу
А самое главное , если вырастет минималка , то хоть на гривну , но должны вырасти и остальные ЗП, а значит и у депутатов , судьев и др , но не на гривну естественно
звичайно)))) он свіженьке
Фінансування судової влади у 2026 році збільшать на 100 млн за загальним фондом і на 800 млн за спецфондом – хоча ВРП пропонувала збільшити на 16,2 млрд грн / Публікації / Судово-юридична газета https://share.google/D82ySQ4yHF0fQtJS1
Не пириживай• 17 сентября 2025
Ответ дляOl-a
Походу ее уже заменили корейским ботом. Раньше хоть какая-то бото-логика присутствовала, а сейчас генератор бессмысленных фраз в бесконечном множестве постов.
певно дєрмакоподоляки поскупились і завантажили коцнуту чи піратську версію)))
Не пириживай• 17 сентября 2025
Ответ дляНевгамовна
Для вас особисто https://www.ukr.net/news/details/society/108948147... мозок вмикайте нарешті. Не бачити очевидні речі, не розуміти можна звичайно але ж не на стільки. Інформація є в інших джерелах.
та все такі розуміють.... але то, як в тій притчі, що баба топилась, а все одно показувала пальцями ’стрижене’
Не пириживай• 17 сентября 2025
Ответ дляdreamsunny
Потужні рішення, особливо про 2959 грн при поточних цінах на комуналку, їжу та ліки
Країна мрій
кінець епохи бідності
Не пириживай• 17 сентября 2025
Почитала тему.... коменти декотрих ’унікумів’.... було б смішно, якби не було так сумно.... Авторе, дякую за тему, Ваші опоненти в ній наочно продемонстрували те дно, в яке заганяють зараз Україну(((
НеКонец-Света• 17 сентября 2025
Ответ дляКвітка Миру
6642 грн на руки с минимальной зарплаты выходит.
2 прож мин!
Бюст Березуцкого• 17 сентября 2025
Ответ дляПрацівниця року
160 проголосовавших. 😆😆
Вы знаете, сколько людей на сайте?
И то, до 20 проголосовало 64 человека.
Думаете, это они подпольно пишут с морей?
просто зріз сусрільства, що тут кучкується.
А прикольно,що люди, виживаючі на мінімум ,взагалі нікого не цікавлять.
Бюст Березуцкого• 17 сентября 2025
Ответ дляНе пириживай
он уже сказали,що отей золотий унітаз- то вже не дружній.то- лівий унітаз.
Бюст Березуцкого• 17 сентября 2025
Ответ дляНе пириживай
ті з них,хто здриснув за кордон сидять і надіються,що оцей треш у нас буде доооовго..,бо халяви багато не буває..
в 19 -хотіли ’віднять і поділити’, а тут -- безплатно дають.
Бюст Березуцкого• 17 сентября 2025
Ответ дляНе пириживай
звичайно)))) он свіженьке
та все правильно. нужним- нужніше.
Copy-Paste• 17 сентября 2025
Ответ дляНе пириживай
кінець епохи бідності - він такий))))
Просили всіх 73%, що думайте, не треба цього робити, буде гірше. Ну ось і отримали.
Copy-Paste• 17 сентября 2025
Ответ дляНе пириживай
мене найбільше насмішив самозахват сусідніх участків))) Воно ж, недоколисане, навіть не в курсі, скільки часу потрібно, щоб після посадки виноградна лоза почала плодоносити враження, що завдання - забити стрічку абсурдними темами, щоб забити тему, другу в топі
Це теж вона? А то не схоже на її стиль
Вообще не факт• 17 сентября 2025
Да, шикарно конечно. Минималку хоть бы на 1000 грязными увеличили, до 9000.
Поміркована думка• 17 сентября 2025
Ответ дляВообще не факт
Налоги ФОПам тоже повысят, а они стоимость своих товаров и услуг, и ничего вы не выиграете. Проще искать работу не с минимальной з/п.
Бокс-орун• 17 сентября 2025
Ответ дляOl-a
Да. Вчера еще одна фишка проклюнулась: не поеду драить заграничные унитазы, не поеду мыть опу немецким дедам и т.д. потому что в Украине лучше всего.
Так это одна ботоферма тут работает. Матка выпадает,унитазы нюхать в европах.. уже вылезло,убогое
Секретница• 17 сентября 2025
Ответ дляМиловидна леді
Ще раз - в школах і садках працюють держслужбовців?
Заробітна плата фінансується з державного та місцевих бюджетів. Тобто, теж з податків. Як і в інших працівників бюджетних установ.
Почитайте, що таке бюджетні установи, що до них відноситься, джерела фінансування, зокрема, заробітної плати персоналу.
Бокс-орун• 17 сентября 2025
Ответ дляАшолюдискажуть
Удалено администрацией...
Сгинь из темы,чучело
Секретница• 17 сентября 2025
Ответ дляКвітка Миру
Удалено администрацией...
И на орешки от Пети! Как вы могли забыть.
Бокс-орун• 17 сентября 2025
Ответ дляАшолюдискажуть
кинул вас и пуйло.хорошо скакалось на антимайдане путен введи войска?доскакались?пол донбаса в пыль .пол донбаса в могилах.одни чеченцы рулят
Шо,уже не буряты? Маня,стареешь
Смени скрипт,тролль
Секретница• 17 сентября 2025
Ответ дляНевгамовна
Виїхали. Вони всі за кордоном. Їх рахують і ведуть статистику. Стверджувати що їх там немає дурість
Дивіться статистику ООН. По всьому світові 8 мільйонів українських біженців. Саме емігрантів не так багато, насправді. Хіба що брати період за всю історію незалежності. В Україні трохи більше 20 мільйонів. То де решта?
Секретница• 17 сентября 2025
Ответ дляНевгамовна
Сто відсотків. Монголами заселять.
На щедро политу українською кровʼю землю завозять вже індусів та бангладешців, а згодом інші підтягнуться……..
Два-три тижні і фсьо• 18 сентября 2025
Ответ дляМиловидна леді
Яке? Вони щось заробляють-виробляють? Податки з зп. з податків.
так, але ж платять, а потім ідуть в магазин і платять, круговоріт податків в Україні.