Соображалочка• 17 сентября в 08:39

Ось і все налагоджується!

Нарешті ми багаті 😁

❗️У 2026 бронювати працівників будуть підприємства, що мають середню зп від 21 600 грн. Зараз це 20 000 грн, – проєкт Бюджету.

Ще зміни, що очікуються у 2026:
▪️Мінімальна пенсія зросте на 234 грн і становитиме 2959 грн.
▪️Прожитковий мінімум на одну особу на місяць буде становити 3209 грн (зараз – 2920 грн);
▪️Мінімальна заробітна плата зросте на 647 грн – до 8647 грн ( 52 грн/год);
▪️Передбачається зростання ВВП на 2,4% та інфляцію на кінець року 9,9%.
Вмію заміряти найкраще• 17 сентября в 10:12
Ответ для66сезон666серия
Выехали, умерли. Вы удивлены что нас 22 тут? Демографы подтверждают
Я знаю ,что осталось 20 миллионов, но 30 миллионов не выехали, а умерли, пропали без вести, на оккупированных
Луковая• 17 сентября в 10:12
Ответ дляМиловидна леді
Опонент держслужбовець. Йшлось про держлкжбовців.
Де я писала - що я держслужбовець? Можна фото?
Невгамовна• 17 сентября в 10:13
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Виїхали. Вони всі за кордоном. Їх рахують і ведуть статистику. Стверджувати що їх там немає дурість
Вмію заміряти найкраще• 17 сентября в 10:13
Ответ дляНевгамовна
Невгамовна• 17 сентября в 10:14
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Вони не залишились в Україні, вони не народять тут дітей. Яка різниця вони виїхали в 19 році, чи 25? Ми їх втратили, вони не повернуться. Вмикайте мозок. Всі ці люди тепер не в Україні.
Вмію заміряти найкраще• 17 сентября в 10:16
Ответ дляНевгамовна
У нас смертонось превышала рождаемость, а не выехало 30 миллионов, включайте мозги
Ol-a• 17 сентября в 10:17
Ответ дляОтжигающая
Мане надо быть на чеку. Может лишиться заработка. И будет жить на минималку.
Мань уже вьетнамцами заменяют)))
Вьетнамские боты рулят!
Походу ее уже заменили корейским ботом. Раньше хоть какая-то бото-логика присутствовала, а сейчас генератор бессмысленных фраз в бесконечном множестве постов.
Луковая• 17 сентября в 10:19
Ответ дляАшолюдискажуть
а кто виноват в том что вы не работаете.у меня свой бизнес и шо.почему то я не иду на минималку
В мене теж був. Та внаслідок тяжкої травми прийшлось закрити
Плету корзинки• 17 сентября в 10:20
Ответ дляМиловидна леді
:))))) то знайдіть за більшу, роботи повно
Зачем ей это?
Невгамовна• 17 сентября в 10:21
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Для вас особисто https://www.ukr.net/news/details/society/108948147... мозок вмикайте нарешті. Не бачити очевидні речі, не розуміти можна звичайно але ж не на стільки. Інформація є в інших джерелах.
Вмію заміряти найкраще• 17 сентября в 10:25
Ответ дляНевгамовна
Вы хотите сказать, что в Украине 30 миллионов проживает? А как они считали , сколько пропавших без вести, погибших?
Міністерство Національної єдності
Невгамовна• 17 сентября в 10:27
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Міністерство Національної єдності
Листа їм напишіть звернення і чекайте на відповідь. Хоча навіть це вам не допоможе зрозуміти на скільки проблема серйозна.
Вмію заміряти найкраще• 17 сентября в 10:31
Ответ дляНевгамовна
Проблема была давно и это очень высокая смертность
Невгамовна• 17 сентября в 10:37
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Якщо є народжуванність, втрати компенсуються. Але в нас не створювались умови для народження дітей, тому люди їдуть. І ненародженими дітьми ми втратили на багато більше.
dreamsunny• 17 сентября в 10:43
Потужні рішення, особливо про 2959 грн при поточних цінах на комуналку, їжу та ліки
Країна мрій
КондуктЕр тролейбуса• 17 сентября в 11:05
Это хорошие новости или плохие? Не пойму
Шлях до зірок• 17 сентября в 11:35
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Почему она проедает налоги? Из ее ЗП идут отчисления пенсионеру
а инвалидам-прокурорам, депутатам и 40 летним силовикам нет?
АфродитаПетровна• 17 сентября в 11:48
Ответ дляМиловидна леді
В решта в конверті?
да, осальные 100 тыщ в конверте
Вмію заміряти найкраще• 17 сентября в 12:04
Ответ дляШлях до зірок
Из их ЗП идут отчисления, при том не малые
Не пириживай• 17 сентября в 12:11
Ответ дляCopy-Paste
136 євро, і це при майже європейських цінах на продукти
кінець епохи бідності - він такий))))
Не пириживай• 17 сентября в 12:12
Ответ дляКвітка Миру
Удалено администрацией...
... і на горішки
Працівниця року• 17 сентября в 12:13
Ответ дляБюст Березуцкого
таке відчуття,що тут одні мілліонерші зібрались, хоча опитування показало іншу статистику.. І це- зарплати, брутто..
160 проголосовавших. 😆😆
Вы знаете, сколько людей на сайте?
И то, до 20 проголосовало 64 человека.
Думаете, это они подпольно пишут с морей?
Не пириживай• 17 сентября в 12:14
Ответ дляCopy-Paste
У неї нова фішечка - село, паї і квартири, які ніби коштують багато і саме головне, що є черга на купівлю
мене найбільше насмішив самозахват сусідніх участків))) Воно ж, недоколисане, навіть не в курсі, скільки часу потрібно, щоб після посадки виноградна лоза почала плодоносити враження, що завдання - забити стрічку абсурдними темами, щоб забити тему, другу в топі
Не пириживай• 17 сентября в 12:16
Ответ дляКвітка Миру
И подругу с Польши нужно куда-то по миру пристроить, а то напугась она во Вроцлаве сильно.
може то синок, що втік з липовою довідкою студента на початку повномасштабної?
Не пириживай• 17 сентября в 12:17
Ответ дляМиловидна леді
От бачите, не все так погано:)
гетманцев на Порадниці?
Не пириживай• 17 сентября в 12:19
Ответ дляOl-a
Да. Вчера еще одна фишка проклюнулась: не поеду драить заграничные унитазы, не поеду мыть опу немецким дедам и т.д. потому что в Украине лучше всего.
ага))))) особливо в тій її темі ’хорошо’, де вона кляла свекруху, що та не хотіла її виводку віддати 3к. квартиру
Не пириживай• 17 сентября в 12:22
Ответ дляКуда_бежать
В приватних ні, в державних так .У мене подруга працювала в приватному садочку вихователем ,поки не об´єднали три посади на неї ( і вихователь,і помічник,і прибиральницю).Звільнилася .
ну, заради справедливості, працівники перерахованих закладів таки не є дежслужбою. Але.... людині навіть не вистачає клепки в голові зрозуміти ту просту істину, що навіть пенсію пенсіонери чи дитячі не отримають без отого держслужбовця найнижчої ланки на мінімалці
Не пириживай• 17 сентября в 12:26
Ответ дляОтжигающая
Мань уже вьетнамцами заменяют)))
Вьетнамские боты рулят!
Не пириживай• 17 сентября в 12:29
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Вы не работаете,но интересуетесь минимальными ЗП. Как мило
а чому автору, як нормальній і тверезо мислячій людині, не цікавитись базовими деталями, котрі формують клімат в суспільстві? можна, звичайно, поселитись в резервації з охороною і парканами, створивши ілюзію благополуччя. Але коли за тим парканом злидні і безвихідь, то рано чи пізно в резервацію прилетить коктейль молотова
Не пириживай• 17 сентября в 12:30
Ответ дляАшолюдискажуть
и что?минималки не у всех.но почти у всех квартирки хрущи .паи.и это стоит дорого.
маня. ріднесенька, прокинулась