Соображалочка• 17 сентября 2025
Ось і все налагоджується!
Нарешті ми багаті 😁
❗️У 2026 бронювати працівників будуть підприємства, що мають середню зп від 21 600 грн. Зараз це 20 000 грн, – проєкт Бюджету.
Ще зміни, що очікуються у 2026:
▪️Мінімальна пенсія зросте на 234 грн і становитиме 2959 грн.
▪️Прожитковий мінімум на одну особу на місяць буде становити 3209 грн (зараз – 2920 грн);
▪️Мінімальна заробітна плата зросте на 647 грн – до 8647 грн ( 52 грн/год);
▪️Передбачається зростання ВВП на 2,4% та інфляцію на кінець року 9,9%.
Ще зміни, що очікуються у 2026:
Вмію заміряти найкраще• 17 сентября 2025
Ответ для66сезон666серия
Выехали, умерли. Вы удивлены что нас 22 тут? Демографы подтверждают
Я знаю ,что осталось 20 миллионов, но 30 миллионов не выехали, а умерли, пропали без вести, на оккупированных
Луковая• 17 сентября 2025
Ответ дляМиловидна леді
Опонент держслужбовець. Йшлось про держлкжбовців.
Де я писала - що я держслужбовець? Можна фото?
Невгамовна• 17 сентября 2025
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Виїхали. Вони всі за кордоном. Їх рахують і ведуть статистику. Стверджувати що їх там немає дурість
Ответ дляНевгамовна
Невгамовна• 17 сентября 2025
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Вони не залишились в Україні, вони не народять тут дітей. Яка різниця вони виїхали в 19 році, чи 25? Ми їх втратили, вони не повернуться. Вмикайте мозок. Всі ці люди тепер не в Україні.
Ответ дляНевгамовна
У нас смертонось превышала рождаемость, а не выехало 30 миллионов, включайте мозги
Ответ дляОтжигающая
Мане надо быть на чеку. Может лишиться заработка. И будет жить на минималку.
Мань уже вьетнамцами заменяют)))
Вьетнамские боты рулят!
Мань уже вьетнамцами заменяют)))
Вьетнамские боты рулят!
Походу ее уже заменили корейским ботом. Раньше хоть какая-то бото-логика присутствовала, а сейчас генератор бессмысленных фраз в бесконечном множестве постов.
Луковая• 17 сентября 2025
Ответ дляАшолюдискажуть
а кто виноват в том что вы не работаете.у меня свой бизнес и шо.почему то я не иду на минималку
В мене теж був. Та внаслідок тяжкої травми прийшлось закрити
Плету корзинки• 17 сентября 2025
Ответ дляМиловидна леді
:))))) то знайдіть за більшу, роботи повно
Зачем ей это?
Невгамовна• 17 сентября 2025
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Для вас особисто мозок вмикайте нарешті. Не бачити очевидні речі, не розуміти можна звичайно але ж не на стільки. Інформація є в інших джерелах.
Ответ дляНевгамовна
Вы хотите сказать, что в Украине 30 миллионов проживает? А как они считали , сколько пропавших без вести, погибших?
Міністерство Національної єдності
Невгамовна• 17 сентября 2025
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Міністерство Національної єдності
Листа їм напишіть звернення і чекайте на відповідь. Хоча навіть це вам не допоможе зрозуміти на скільки проблема серйозна.
Ответ дляНевгамовна
Проблема была давно и это очень высокая смертность
Невгамовна• 17 сентября 2025
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Якщо є народжуванність, втрати компенсуються. Але в нас не створювались умови для народження дітей, тому люди їдуть. І ненародженими дітьми ми втратили на багато більше.
dreamsunny• 17 сентября 2025
Потужні рішення, особливо про 2959 грн при поточних цінах на комуналку, їжу та ліки
Країна мрій
Шлях до зірок• 17 сентября 2025
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Почему она проедает налоги? Из ее ЗП идут отчисления пенсионеру
а инвалидам-прокурорам, депутатам и 40 летним силовикам нет?
АфродитаПетровна• 17 сентября 2025
Ответ дляМиловидна леді
В решта в конверті?
да, осальные 100 тыщ в конверте
Ответ дляШлях до зірок
Из их ЗП идут отчисления, при том не малые
Не пириживай• 17 сентября 2025
Ответ дляCopy-Paste
136 євро, і це при майже європейських цінах на продукти
кінець епохи бідності - він такий))))
Не пириживай• 17 сентября 2025
Ответ дляКвітка Миру
Удалено администрацией...
... і на горішки
Працівниця року• 17 сентября 2025
Ответ дляБюст Березуцкого
таке відчуття,що тут одні мілліонерші зібрались, хоча опитування показало іншу статистику.. І це- зарплати, брутто..
160 проголосовавших. 😆😆
Вы знаете, сколько людей на сайте?
И то, до 20 проголосовало 64 человека.
Думаете, это они подпольно пишут с морей?
Вы знаете, сколько людей на сайте?
И то, до 20 проголосовало 64 человека.
Не пириживай• 17 сентября 2025
Ответ дляCopy-Paste
У неї нова фішечка - село, паї і квартири, які ніби коштують багато і саме головне, що є черга на купівлю
мене найбільше насмішив самозахват сусідніх участків))) Воно ж, недоколисане, навіть не в курсі, скільки часу потрібно, щоб після посадки виноградна лоза почала плодоносити
враження, що завдання - забити стрічку абсурдними темами, щоб забити тему, другу в топі
Не пириживай• 17 сентября 2025
Ответ дляКвітка Миру
И подругу с Польши нужно куда-то по миру пристроить, а то напугась она во Вроцлаве сильно.
може то синок, що втік з липовою довідкою студента на початку повномасштабної?
Не пириживай• 17 сентября 2025
Ответ дляМиловидна леді
От бачите, не все так погано:)
гетманцев на Порадниці?
Не пириживай• 17 сентября 2025
Ответ дляOl-a
Да. Вчера еще одна фишка проклюнулась: не поеду драить заграничные унитазы, не поеду мыть опу немецким дедам и т.д. потому что в Украине лучше всего.
ага))))) особливо в тій її темі ’хорошо’, де вона кляла свекруху, що та не хотіла її виводку віддати 3к. квартиру
Не пириживай• 17 сентября 2025
Ответ дляКуда_бежать
В приватних ні, в державних так .У мене подруга працювала в приватному садочку вихователем ,поки не об´єднали три посади на неї ( і вихователь,і помічник,і прибиральницю).Звільнилася .
ну, заради справедливості, працівники перерахованих закладів таки не є дежслужбою. Але.... людині навіть не вистачає клепки в голові зрозуміти ту просту істину, що навіть пенсію пенсіонери чи дитячі не отримають без отого держслужбовця найнижчої ланки на мінімалці
Не пириживай• 17 сентября 2025
Ответ дляОтжигающая
Мань уже вьетнамцами заменяют)))
Вьетнамские боты рулят!
Мань уже вьетнамцами заменяют)))
Вьетнамские боты рулят!
Не пириживай• 17 сентября 2025
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Вы не работаете,но интересуетесь минимальными ЗП. Как мило
а чому автору, як нормальній і тверезо мислячій людині, не цікавитись базовими деталями, котрі формують клімат в суспільстві? можна, звичайно, поселитись в резервації з охороною і парканами, створивши ілюзію благополуччя. Але коли за тим парканом злидні і безвихідь, то рано чи пізно в резервацію прилетить коктейль молотова
Не пириживай• 17 сентября 2025
Ответ дляАшолюдискажуть
и что?минималки не у всех.но почти у всех квартирки хрущи .паи.и это стоит дорого.
маня. ріднесенька, прокинулась