КучМала• Изменено 17 сентября 2025

Дитина плаче перед школою

Напевно,я за підтримкою...бо вже немає сил і я в розпачі
Дитина,майже 7 років
В садок ходив так собі,через раз плакав,коли було і нормально
Все літо готували ,що скоро школа і це не садок і тд
І ось другий тиждень і сьогодні просто істерика ’не піду’,’хочу бути дома’ і тд
Можливо в когось була така важка адаптації,як довго це тривало?
Можливо якісь поради будуть,бо якщо так буде,просто не вивезу це морально
Молчавочка• 17 сентября 2025
Ответ дляКучМала
Його не лякали
Просто говорили,що вже починається школа,це новий етап...це не садок ,куди модна не піти
Ну так ви не розумієте, що цим саме заздалегідь формували негативний образ школи ?
So_so• 17 сентября 2025
Может быть ввести небольшие поощрения? Например, наклейки. Хорошее утро = наклейка. Можно заполнять альбом тематический какой-нибудь.
Цідило правди• 17 сентября 2025
Треба шукати причину. Розпитати досконало, чого він хоче бути вдома, чого не хоче йти до школи. Може не висипається, або боїться чогось, може обіймашок невистачає. Щось має бути. Не звертати уваги на такі істерики неможна.
автор КучМала • 17 сентября 2025
Ответ дляЦідило правди
Питаю постійно,він каже мені вдома добре і там добре
Але зранку я накатує і я не можу стриматися
Жена аллигатора• 17 сентября 2025
Автор, скоріш за все це мине і все буде у вас добре. Ту Вам зараз комплексів навішають, а дитині діагнозів. Якщо переживаєте, сходіть до психолога
Цідило правди• 17 сентября 2025
Ответ дляКучМала
Що треба зробити, щоб цього не було.
Можна придумати якийсь ритуал, тільки разом, спитайте в нього
Як що він каже, що в школі йому добре, то можна щось придумати. Можливо раніше будити, щоб був час повалятися або навпаки пізніше, щоб швидше вийти і бігти. Можливо щарядку додати. У вас розумний хлопчик, допоможіть йому зрозуміти його почуття в відчуття.
Аноним_1859• 17 сентября 2025
Цей ритуал, можливо, варто змінити, поекспериментувати, встати трохи раніше, дати потупити, чи приємний сніданок, чи щось після школи
Весела бджілка• 17 сентября 2025
Ответ дляКидстаффовна
Тоді треба просто не зважати і чекати,що дитина втягнеться і зрозуміє, що школа -це обов´язок,а не вибір
Чекати можна і до випуску
Весела бджілка• 17 сентября 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Підіть до лікаря, хай припише якісь заспокійливі і адаптогени, щоб йому було легше адаптуватися.
Підтримую.
Не дооцінюють допомогу такого рівня.
Меломанка Маланка• 17 сентября 2025
Ответ дляМолчавочка
З вашої точки зору, як потрібно готувати?
Весела бджілка• 17 сентября 2025
Ответ для...аяприкольная
Йому занадто добре вдома :))) складіть йому графік домашньої роботи, або тих справ які він має виконувати вдома, щоб він зрозумів, що в школі він зможе від цього відпочивати ;)
Або краще просто переставити його ліжко на дитячий майданчик і нехай там живе
Весела бджілка• 17 сентября 2025
Ответ дляКучМала
Нормотиповий,не були у психіатра і невролога
Сходіть, бо доведе себе до тривожного розладу
автор КучМала • 17 сентября 2025
Ответ дляМеломанка Маланка
От мені теж цікаво)
...аяприкольная• 17 сентября 2025
Ответ дляВесела бджілка
Такої практики я не маю :))))) тому рекомендувати не можу :))) але розмовляти і працювати з дитиною потрібно, і це допомагає :) не хочеш в школі працювати, дома виконуєш вдвічі більший обʼєм.