❗️Мігранти заполонять наші міста: в Україні вже зараз катастрофічно не вистачає працівників, а іммігрантам з інших країн платять по $800, — ЗМІ
А нанимать мигрантов на войну как раша слабо ? Нужно перебить украинцев и потом завезти сюда не пойми кого ?
Ответ дляTeonaa
Так найманців на війну хай вербують за 800 баксов.
Нема кому працювати, а вони тих що є - всіма правдами і неправдами на іронт гребуть за 20к грн, зато 800 баксов «мігрантам»». Придурки
Это же сколько уложили людей, что такая нехватка
Ответ дляTeonaa
Уже хотят и за 60+ охоту открыть
Asteroidea• 17 сентября в 18:05
Ответ дляPerfect look
А хто буде платити ці $800 і на яких роботах? На приклад не вистачає автослюсарів на приватних СТО. Держава буде платити пакистанцям, щоб їх найняв приватний підприємець собі на сто? В поліклініках санітарок не вистачає, банально ніхто не хоче йти за мінімалку цілий день підлогу мити. То держава буде індусам платити $800 за миття підлоги. Чи ви про щось інше?
Ответ дляAsteroidea
Так про это и речь, своим 6500 грн, а мигрантам 800$
Ответ дляTeonaa
Удалено администрацией...
Цель просто другая
Ответ дляTeonaa
Так ніде не сказано що 800 - іе за РОБОТУ. Це просто за присутність. Де там сказано що це зп?
Там же написано, не хватает работников, для этого завезут мигрантов
Ответ дляTeonaa
Ну я їх розумію, але ж у нас цілі інакші. Ох дограються.
Ничего им не будет и они это знают
Ответ дляTeonaa
Це нічого ще не говорить. 800 баксов за присутність. А зп - вже від роботодавця🤷♀️
Это власть рассчитывает видимо, что мигранты согласятся за такую ЗП работать, бангладешцы, пакистанцы и тд
Nathalie27• 17 сентября в 18:11
Ответ дляPerfect look
Звідки ці гроші візьмуться?
Ответ дляNathalie27
Звідки ці гроші візьмуться?
Людей будут трусить, откуда же ещё
Nathalie27• 17 сентября в 18:12
Ответ дляPerfect look
Людей будут трусить, откуда же ещё
Дайте посилання на першоджерело
Ответ дляТетя Фрося
Где ’там’ это пишут?
В тг каналах. Но и до этого власть об этом 100 раз говорила
Ответ дляТетя Фрося
Где ’там’ это пишут?
Ниже ссылка
Nathalie27• 17 сентября в 18:19
Ответ дляPerfect look
А де там про доплати? Це середні по галузі ЗП для логістики, будівництва і виробництва.
Ответ дляNathalie27
Какие доплаты ?
Написано же, людей не хватает, поэтому мигранты в помощь
Nathalie27• 17 сентября в 18:22
Ответ дляPerfect look
Какие доплаты ?
Про що цей коментар?