Копирайторша• 17 сентября в 18:02
Порадьте класну тоналку з підсвічуючим ефектом
І консилер для світлої шкіри. Тоналка не матова, а наче з сяянням зсередини для сухої шкіри.
Техпаспорт на медузу• 17 сентября в 18:13
Вам саме тоналку?
У мене раніше була база HOLIKA HOLIKA NABI CREAM з сяючим ефектом. Зняли з виробництва :( крута штука була. На неї будь-яка тоналка гарно лягала.
Якщо у вас суха шкіра , то зволожуйте добре перед макіяжем. Ну і тоналку проф.
Щаслива Я• 17 сентября в 18:35
Ответ дляВеликий сатирик
Унико, Украинский консилер
Вы про эту розовую массу в баночке?
Можу брикнути• 17 сентября в 19:08
Ответ дляБараболька
+ к Chanel Healthy glow.
Ещё советую Cle de peau, очень классная
Благодарю)