В курсі діла• 17 сентября в 18:32
Шукаю роботу віддалено
Може комусь потрібен помічник? Готова на будь -яку роботу. Можу щаповняти таблиці, робити рерайт чи спілкуватися у чаті , головне 2-3 години в день
Ждушечка• 17 сентября в 19:31
Пропонувала своєму чоловіку-відмовився,любить активну роботу.Можливо посилання буде для вас корисне.З компанією не знайома.
Гостра на язик• 17 сентября в 19:32
Ответ дляЖдушечка
Не перезванивают, хоть и пишут, что берут без опыта, кину резюме в очередной раз, но уверена, что без толку.
В курсі діла
• 17 сентября в 20:06
Ответ дляЖдушечка
Шукаю на неповний робочий день, тут потрібно, як мінімум 8 годин працювати, хоча думаю, що робота цікава
В курсі діла
• 17 сентября в 20:07
Ответ дляОце так цабе
А сколько в час хотите?
Готова за 100 гривень в годину працювати
Оце так цабе• 17 сентября в 20:36
Ответ дляВ курсі діла
Як з вами звязвтись? Напишіть як вас найти , ємйл , телеграм..?
В курсі діла
• 17 сентября в 22:55
Ответ дляОце так цабе
@maria1606200
Соседушка• 18 сентября в 12:24
Мне в карантин попадалась такая работа. На проме товар выставлять.
Платила за 2-3 часа 20 грн.
Там была сделка. Один лист сколько то денег не помню. Пока это все загрузишь. Время идёт а деньги на месте. Я посидела сколько то и психанула даже не смогла ее закончить...
Мы с ней больше по телефону обсуждали как это выполнять чем я смогла работать ...реально груз
Платила за 2-3 часа 20 грн.
Соседушка• 18 сентября в 12:25
Ещё когда то попалось типа нужен был какой то помощник временно. Разовая работа. 5000 грн о кушали. Сказали свяжутся и не связались.
Соседушка• 18 сентября в 12:25
Ответ дляТумба-юмба
и я. Но лучше искать полдня офлайн. Наи алова меньше
Какие варианты возможны?
Соседушка• 18 сентября в 12:27
Ответ дляГостра на язик
Стремянок объявление. Слишком красиво написано
Соседушка• 18 сентября в 12:27
Ответ дляВ курсі діла
Прилично. Для такой работы.
Соседушка• 18 сентября в 12:28
Ещё в телеграмме где то надо было то ли людей добавлять то ли я не знаю что. За вечер заработала 80 грн заблочили телеграмм
Соседушка• 18 сентября в 12:29
Ответ дляВ курсі діла
Найдете свистнете, интересно что реально найти.
Гостра на язик• 18 сентября в 16:18
Ответ дляСоседушка
Да, но пообщаться можно было бы, в процессе было бы понятно, стоит ли связываться.
Polar_ligts• 24 сентября в 17:26
Я представляю компанію - страхового посередника, ми займаємось страхуванням і зараз шукаємо людей, які готові допомогти нам з лідогенерацією.
Суть проста: ви знаходите клієнта, який цікавиться страховими продуктами (автоцивілка, Зелена карта, туристичне страхування чи страхування квартир/будинків), а далі ми беремо все на себе.
Винагорода залежить від продукту — від кількох сотень гривень за прості поліси до кількох тисяч за більш дорогі.
Навчання даємо поступово, починаючи з автоцивілки.
Виплати офіційно, щомісяця, з урахуванням податків.
Якщо цікаво спробувати — пишіть, розповім детальніше.
Ответ дляPolar_ligts
Цікаво , якщо є бажаючи шукати кліентів безкоштовно і отримати з/п тілько вразі вдалої продажі , теж є пропозиція для таких працівників)