Триндю-бриндю• 17 сентября в 19:37

Чоловік сумнівається, що він батько дитини. Хоче зробити ДНК тест на батьківство

З чоловіком разом більше 12 років. Одружені 11 років. Маємо двоє дітей 7 і 2 років. У мене зелені очі і 2 група крові. У чоловіка теж зелені очі, але 1 група крові. У першого сина 2 група крові і голубі очі. У другого сина 2 група крові і карі очі і він не схожий на чоловіка. Чоловік десь вичитав, що якщо в батька і матері зелені очі, то вірогідність того що в дитини будуть карі очі менше 1%. Спочатку якось саркастично жартував на цю тему, мене це дуже виводило з себе. А сьогодні прямо заявив, що хоче зробити ДНК тест. Я з моменту першої вагітності (8 років) - сиджу дома в декреті. Ніколи приводів для ревнощів не давала. На початку війни була в Польщі пів року. Повернулась 6-го вересня 2022р в Україні, і завагітніла. Другий син народився 21.06.2023. через 9 місяців + 15 днів після повернення, що навіть теоретично виключає можливість того, що я могла завагітніти в Польщі. Але чоловік каже, те що в першого сина не його група крові і голубі очі, вірогідність 25% типу, ладно ще вірю. Але те що у другого теж не його група крові і карі очі, а в нас обох зелені, вірогідність такого менше 1% і це не дає йому спокою. Він не може постійно жити в сумнівах.
Мені це все дуже неприємно і я сказала йому, що якщо він хоче хай робить тест, але цим він мене принизив. І мені важко після такого жити з ним.
Як ви вважаєте, це нормальне бажання чоловіка в такій ситуації чи ні?
Результат:
вже голосів: 248
134 (54.03%) Так, це нормальне бажання
114 (45.97%) Ні, це неповага до мене
автор Триндю-бриндю • 17 сентября в 20:07
Ответ дляішо
я не розумію, навіщо ця тема? якщо ви впевнена, що всі діти чоловіка, то нехай робить, вам що від того?
чи може таки щось не той?
Ви запитання читали? Чи прочитати далі заголовка для вас складна задача? Не подобається тема, листайте теми далі.
Пліснявілий сир• 17 сентября в 20:11
Вы б о другом подумали: вам нужно искать работу и иметь свой доход, раз пошли такие разговоры. А по теме: умный мужик, если достают такие сомнения, тихо бы сделал тот тест и успокоился
ішо• 17 сентября в 20:12
Ответ дляТриндю-бриндю
чекайте, навіщо нам знати, яка є вирогідність кольору очей, чи групи крові, якщо ви впевнені в тому, що ваш чоловік - батько ваших дітей?
так батько, чи є суснів?
автор Триндю-бриндю • 17 сентября в 20:14
Ответ дляПліснявілий сир
Він сказав, що вирішив поговорити на цю тему зі мною. І якщо б чесно йому зізналась, що з кимось була крім нього, то він би мені пробачив. А після тесту, якщо виявиться, що дитина не його, то розраховувати на нього в цьому житті я не зможу. Крім аліментів на старшого. Так він мені пояснив
ішо• 17 сентября в 20:16
Ответ дляТриндю-бриндю
і?
Пліснявілий сир• 17 сентября в 20:16
Ответ дляТриндю-бриндю
Он идиот, ага, те вы типа выдаёте чужого ребенка за его, а он такой ..прощает, совсем вас за дуру держит.
Борисфенка• 17 сентября в 20:17
Ответ дляТриндю-бриндю
І він ще досі живий і непокалічений?
автор Триндю-бриндю • 17 сентября в 20:21
Ответ дляБорисфенка
І він ще досі живий і непокалічений?
Спокійно. Він єдиний, хто приносить гроші в сім´ю на протязі 11 років. Не потрібно його вбивати і калічити))). Насправді він дітей дуже любить. Але ревнивий. І не вірить у всілякі співпадіння. От приходиться терпіти. Але з приводу ДНК, це вже перебор як на мене
Борисфенка• 17 сентября в 20:23
Ответ дляТриндю-бриндю
Та робіть те ДНК і потім вже він хай терпить сповна!
Як не хочете бити, гризіть мізки років десять
котопёс• 17 сентября в 20:24
Є такі, пришелепкуваті.
Чисто теоретично навіть юридично якщо чоловік і жінка в офіційному шлюбі то дитина, народжена протягом 10 місяців після розлучення або смерті чоловіка, записується на нього.
Тобто 9,5 міс не доказ.
З іншого боку у вашому шлюбі немає довіри і хто зна як вам далі з ним жити після того тесту, навіть якщо дитина його.

Мій колишній, після того, як я приблизно тижні на три їздила в Київ з татом в інститут раку (татові робили операцію), по моєму поверненню заявив що секс лише у презервативі. Навіть і не питала що це було. Просто відвернуло від нього.
ішо• 17 сентября в 20:25
Ответ дляТриндю-бриндю
Удалено администрацией...
Борисфенка• 17 сентября в 20:25
Ответ дляішо
Удалено администрацией...
А раптом не його?
ішо• 17 сентября в 20:26
Ответ дляБорисфенка
А раптом не його?
ну воно саме так і виглядає
постою_послушаю• 17 сентября в 20:26
Ответ дляСметчица
В чем унижение?)
Вы серьёзно?
Прилипало• 17 сентября в 20:27
Ответ дляТриндю-бриндю
Якось дивно. В голосуванні 67% пишуть, що це нормальне бажання, а в коментарях всі пишуть, що це ненормально
Бо чоловік має право зробити ДНК, і бажання якби нормальне, але відносини між вами вже не будуть нормальні. Тому якщо жінка впевнена, то забороняти не буде, але відношення змінить.
Тут більше питання його відношення до молодшого сина, щоб він не накрутив собі все це роками. Він може ділити дітей, по різному ставитись, і зробити дитині психологічну травму (що його не люблять чи обділяють). Кажу як дитина, яку не визнавала сторона батьків (тітка, бабуся), бо я темнувата як циганка, хоча вони самі шатенки з карими очима. Якби хтось зробив цей тест ДНК 30 років тому,то вони б закрили рота і не зруйнували батьківську сім´ю.
постою_послушаю• 17 сентября в 20:28
Ответ дляТриндю-бриндю
Это НЕНОРМАЛЬНО!
Вы понимаете, что даже тест его не успокоит? Да, он убедится, что дети его, но в том, что вы ему не изменяли, его уже не убедить ничто. Вам нормально так жить?
Сметчица• 17 сентября в 20:29
Ответ дляпостою_послушаю
Вы серьёзно?
Да, вполне
Криниця щастя• 17 сентября в 20:30
Якби справді хотів, то зробив би собі тихенько і все, а він по ходу вам хоче крові попити. Вище написали що він ревнивий , то може собі тему знайшов. Але це справді дуже образливо, якщо шлюб щасливий
постою_послушаю• 17 сентября в 20:31
Ответ дляТриндю-бриндю
Всё ясно. Можно расходиться. Мой голос из второго варианта опроса можете вычеркнуть. Нет, это не неуважение к вам. Это закономерный итог того, какой жизнью вы живёте
Тріль підпільний• 17 сентября в 20:32
Автор, скажите, что Вы оскорблены недоверием до глубины души, но так как его любите на тест согласны. Но с компенсацией. Когда он убедится, что дети его, пусть недвигу на Вас перепишет или хоть брюлик подарит, смотря что там у него есть. Так Вам и морально будет легче, и материально в плюс.
постою_послушаю• 17 сентября в 20:32
Ответ дляКриниця щастя
Якщо шлюб щасливий, то це не просто образливо, це неприпустимо
автор Триндю-бриндю • 17 сентября в 20:34
Ответ дляішо
Удалено администрацией...
ішо• 17 сентября в 20:36
Ответ дляКриниця щастя
а може він вже зробив і перевіряє її на щирість?
автор Триндю-бриндю • 17 сентября в 20:37
Ответ дляТріль підпільний
Він подарував мені квартиру в якій ми зараз разом живемо. В цьому проблеми немає.
ішо• 17 сентября в 20:39
Ответ дляТриндю-бриндю
Удалено администрацией...
Галя-краля• 17 сентября в 20:39
Мы с мужем делали тест. Теперь если кто-то из детей решит сделать-увидит, что мы их предки
Фляшка на трьох• 17 сентября в 20:39
Ответ дляНе обижаюсь
У мене група крові 3+ , у чоловіка 2+, у нашого сина 1-. ХЗ як так вийшло, навіть у роддомі здивувалися.
Перепровірте групи крові, раніше були дуже погані реагенти. Мені в пологовому при народженні групу крові визначили як 2, все життя думала, що в мене друга, аж поки не сдала тест пару років тому перед операцією - виявилося 4+
автор Триндю-бриндю • 17 сентября в 20:42
Ответ дляішо
Удалено администрацией...
Пушка заряджена• 17 сентября в 20:43
пусть делал бы, но доверия и уверенности бы в муже уже не было
ішо• 17 сентября в 20:44
Ответ дляТриндю-бриндю
Удалено администрацией...