Триндю-бриндю• 17 сентября в 19:37

Чоловік сумнівається, що він батько дитини. Хоче зробити ДНК тест на батьківство

З чоловіком разом більше 12 років. Одружені 11 років. Маємо двоє дітей 7 і 2 років. У мене зелені очі і 2 група крові. У чоловіка теж зелені очі, але 1 група крові. У першого сина 2 група крові і голубі очі. У другого сина 2 група крові і карі очі і він не схожий на чоловіка. Чоловік десь вичитав, що якщо в батька і матері зелені очі, то вірогідність того що в дитини будуть карі очі менше 1%. Спочатку якось саркастично жартував на цю тему, мене це дуже виводило з себе. А сьогодні прямо заявив, що хоче зробити ДНК тест. Я з моменту першої вагітності (8 років) - сиджу дома в декреті. Ніколи приводів для ревнощів не давала. На початку війни була в Польщі пів року. Повернулась 6-го вересня 2022р в Україні, і завагітніла. Другий син народився 21.06.2023. через 9 місяців + 15 днів після повернення, що навіть теоретично виключає можливість того, що я могла завагітніти в Польщі. Але чоловік каже, те що в першого сина не його група крові і голубі очі, вірогідність 25% типу, ладно ще вірю. Але те що у другого теж не його група крові і карі очі, а в нас обох зелені, вірогідність такого менше 1% і це не дає йому спокою. Він не може постійно жити в сумнівах.
Мені це все дуже неприємно і я сказала йому, що якщо він хоче хай робить тест, але цим він мене принизив. І мені важко після такого жити з ним.
Як ви вважаєте, це нормальне бажання чоловіка в такій ситуації чи ні?
Результат:
вже голосів: 248
134 (54.03%) Так, це нормальне бажання
114 (45.97%) Ні, це неповага до мене
Миззери• 17 сентября в 20:44
Понимаю что вам обидно но пусть сделает и вернёт для себя эту тему чем молча подозревать и накручивать себя
Слупите с него хороший подарок за это
Тріль підпільний• 17 сентября в 20:44
Ответ дляФляшка на трьох
Перепровірте групи крові, раніше були дуже погані реагенти. Мені в пологовому при народженні групу крові визначили як 2, все життя думала, що в мене друга, аж поки не сдала тест пару років тому перед операцією - виявилося 4+
Групи 2+3 у батьків дають будь-яку у дітей. от з резусом не знаю.
Барбітта• 17 сентября в 20:45
Ответ дляШеллар
Пропоную багатосерійну історію - автор теми теж здає тест і виявляється, що дитина їм обом чужа.
Такое бывает. Смотрела где-то передачу с подобной историей, оказалось, что перепутали в роддоме. Тоже муж мозг выносил
Миззери• 17 сентября в 20:45
Ответ дляРомашкинная
Ну хворенький ваш чоловік. Хай робив би. Яле мою довіру теж підірвав би до нього. Я б на вашому місці про всяк випадок фінансову подушку робила б. Хрен його знає шо у нього далі в бошці тумкне. Тут ще розуміти хто йому це в голову вклав...
Та все вокруг , столько тупых людишек которые будут говорить про то что ребенок не похож и тд
Астановитесь• 17 сентября в 20:45
Ответ дляБува і таке
Пусть делает. Про группу крови конечно дивный загон, почему именно его группу он ожидал? 50 на 50 же.
Фляшка на трьох• 17 сентября в 20:46
Ответ дляТріль підпільний
Групу будь-яку, але резус в двох батьків з + має бути тільки +, тому або не правильно визначили дитині резус в пологовому, або комусь з батьків, скоріше за все мамі, бо інакше був би резус конфлікт при вагітності з дитиною
Та не реву я• 17 сентября в 20:46
Ответ дляШеллар
И что тогда делать. Пойдёт менять обратно
Миззери• 17 сентября в 20:47
Ответ дляТриндю-бриндю
Якось дивно. В голосуванні 67% пишуть, що це нормальне бажання, а в коментарях всі пишуть, що це ненормально
Ну меня б обидело тоже
Но так же на месте мужа я б сделала тест
бювет_в_обед• 17 сентября в 20:48
Параноїк якийсь, і воно буде виховувати ваших синів
Галя-краля• 17 сентября в 20:49
Ответ дляФляшка на трьох
Не всегда. У моих родителей +, а у меня -. Может через поколение передаваться
Фляшка на трьох• 17 сентября в 20:50
Ответ дляГаля-краля
Не може. Можуть бути помилки в визначенні групи чи резусу
Бабка-байкерша• 17 сентября в 20:50
Ответ дляБува і таке
Нет. Может быть и 100% вторая.
Свезло так свезло• 17 сентября в 20:51
Ответ дляТриндю-бриндю
Автор. А у ваших с ним родителей какого цвета глаза и какая группа крови???
Галя-краля• 17 сентября в 20:52
Ответ дляФляшка на трьох
Может. Нам на генетике об этом говорили. К тому же, я на 100% знаю, что мои родители био
автор Триндю-бриндю • 17 сентября в 20:53
Ответ дляСвезло так свезло
Я відповідала вже. В його і в моїх батьків зелені і голубі. В нас з ним зелені. Карі були тільки в його бабусі. Тобто синові вона прабабуся.
В танке• 17 сентября в 20:56
Ответ дляТриндю-бриндю
Там більше про очі. У нас зелені у обох. Він каже, що вірогідність дитини з карими в такому випадку менше 1%. І до речі в його і в моїх батьків теж ні в кого карих очей немає 🙆.
Больноватый . У моей матери зеленые глаза , у отца карие . У меня черные , газа , у брата серые . По логике вашего мужа нас обоих в роддоме родителям подбросили .
Гигиенишвили• 17 сентября в 20:57
Ответ дляГаля-краля
У мужа 1+, у меня 3+, сын родился 1-
Оказалось, свекровь с отрицательным.
Вариантов нет других)))
Галя-краля• 17 сентября в 20:57
Ответ дляТриндю-бриндю
Моя дочка унаследовала цвет глаз своей прабабушки. Всю внешность целиком, фигуру, темперамент и характер. Для нам с мужем она как подкидыш
Галя-краля• 17 сентября в 20:58
Ответ дляГигиенишвили
У мужа 1+, у меня 3+, сын родился 1-
Оказалось, свекровь с отрицательным.
Вариантов нет других)))
Это рецессевный ген. Нормально
Свезло так свезло• 17 сентября в 21:00
Ответ дляТриндю-бриндю
Понятно. Значит у младшего сына в прабабушку цвет глаз.
У моей старшей дочери серо- зелёные глаза. У меня серые, у её отца - карие.
Доверять статистике такое дело... Вашего мужа накрутила свекровь и свекр!!! Видимо был разговор и с первым внуком, а со вторым вообще плеш проели видно!((((
Пусть делает тест ДНК
Естественно, для Вас - это очень неприятно и нужно делать выводы !!!
автор Триндю-бриндю • 17 сентября в 21:00
Ответ дляВ танке
ішо• 17 сентября в 21:01
Ответ дляТриндю-бриндю
Він подарував мені квартиру в якій ми зараз разом живемо. В цьому проблеми немає.
проблема в тому, що все подароване і придбане в шлюбі ділиться навпіл.
це не я кажу, законодавство таке. ну і ще, він може подати на відмову від батьківства і тоді доведеться шукати справжніх батьків, щоб сплачували аліменти
В танке• 17 сентября в 21:01
Ответ дляПік Антна
То ви так кажете, що зелені) а вони насправді не зелені.
А какие ?
Свезло так свезло• 17 сентября в 21:01
Ответ дляТриндю-бриндю
фото
Эта табличка примитивная
Для школьников
Свезло так свезло• 17 сентября в 21:02
Ответ дляТриндю-бриндю
Він сказав, що вирішив поговорити на цю тему зі мною. І якщо б чесно йому зізналась, що з кимось була крім нього, то він би мені пробачив. А після тесту, якщо виявиться, що дитина не його, то розраховувати на нього в цьому житті я не зможу. Крім аліментів на старшого. Так він мені пояснив
Прям повод нашёл свалить((((( урод просто!!!
ішо• 17 сентября в 21:03
Ответ длябювет_в_обед
а ви вважаєте, що жити з цим все життя легко?
автор Триндю-бриндю • 17 сентября в 21:06
Ответ дляішо
Ви некомпетентні в юридичних аспектах. Подароване не ділиться.
Залізний занавіс• 17 сентября в 21:07
Ответ дляПасти Ла
У меня с мужем одинаковая группа крови,а у нашего сына группа крови моего отца.у зеленоглазых большая вероятность,что у ребенка будут карие глаза.
Вы наверное школе не учились. При чем тут ваш отец.
ішо• 17 сентября в 21:07
Ответ дляТриндю-бриндю
висловите вашу думку у суді про поділ майна.
і таки сумління не таке чисте
автор Триндю-бриндю • 17 сентября в 21:08
Ответ дляішо
і таки сумління не таке чисте
Закон України чітко визначає, що майно, набуте одним із подружжя за час шлюбу на підставі договору дарування, не підлягає поділу.