Триндю-бриндю• 17 сентября в 19:37

Чоловік сумнівається, що він батько дитини. Хоче зробити ДНК тест на батьківство

З чоловіком разом більше 12 років. Одружені 11 років. Маємо двоє дітей 7 і 2 років. У мене зелені очі і 2 група крові. У чоловіка теж зелені очі, але 1 група крові. У першого сина 2 група крові і голубі очі. У другого сина 2 група крові і карі очі і він не схожий на чоловіка. Чоловік десь вичитав, що якщо в батька і матері зелені очі, то вірогідність того що в дитини будуть карі очі менше 1%. Спочатку якось саркастично жартував на цю тему, мене це дуже виводило з себе. А сьогодні прямо заявив, що хоче зробити ДНК тест. Я з моменту першої вагітності (8 років) - сиджу дома в декреті. Ніколи приводів для ревнощів не давала. На початку війни була в Польщі пів року. Повернулась 6-го вересня 2022р в Україні, і завагітніла. Другий син народився 21.06.2023. через 9 місяців + 15 днів після повернення, що навіть теоретично виключає можливість того, що я могла завагітніти в Польщі. Але чоловік каже, те що в першого сина не його група крові і голубі очі, вірогідність 25% типу, ладно ще вірю. Але те що у другого теж не його група крові і карі очі, а в нас обох зелені, вірогідність такого менше 1% і це не дає йому спокою. Він не може постійно жити в сумнівах.
Мені це все дуже неприємно і я сказала йому, що якщо він хоче хай робить тест, але цим він мене принизив. І мені важко після такого жити з ним.
Як ви вважаєте, це нормальне бажання чоловіка в такій ситуації чи ні?
Результат:
вже голосів: 248
134 (54.03%) Так, це нормальне бажання
114 (45.97%) Ні, це неповага до мене
дожену і ощасливлю• 17 сентября в 19:38
Та нехай робить,в чому проблема
Обращеница• 17 сентября в 19:38
Троллллллль
бифидобактерияЖоржик• 17 сентября в 19:39
Нехай робить. Хтось накрутив йому бігудєй
Ромашкинная• 17 сентября в 19:39
Ну хворенький ваш чоловік. Хай робив би. Яле мою довіру теж підірвав би до нього. Я б на вашому місці про всяк випадок фінансову подушку робила б. Хрен його знає шо у нього далі в бошці тумкне. Тут ще розуміти хто йому це в голову вклав...
ПрипоРошенная• 17 сентября в 19:40
Вполне нормальное желание. Пусть делает, если сомневается. Может вам детей в роддоме поменяли случайно 🤷🏻‍♀️
Сделает тест, подтвердится отцовство и он сразу успокоится. Это лучше, чем годами жить в сомнениях
Шеллар• 17 сентября в 19:40
Ответ дляОбращеница
Троллллллль
Пропоную багатосерійну історію - автор теми теж здає тест і виявляється, що дитина їм обом чужа.
Ms. Сама прямота• 17 сентября в 19:41
Ответ дляОбращеница
Троллллллль
Мій чоловік теж подібне заявив, тільки ми жили весь час разом. Я спокійно запропонувала зробити тест. Він не зробив і згодом зізнався, що просто хотів мені зробити боляче. Чи варто казати, що він колишній?
Пік Антна• 17 сентября в 19:41
Взагалі ’зелені’ очі, то дуже розмите поняття. Я ніколи не бачила дійсно зелених очей. Вони зазвичай карі, просто світліші.
Бува і таке• 17 сентября в 19:41
Пусть делает. Про группу крови конечно дивный загон, почему именно его группу он ожидал? 50 на 50 же.
Дама с собачкой• 17 сентября в 19:41
Вообще не понимаю таких ’семей’. Вначале плодятся, а потом выясняется, что друг другу абсолютно чужие люди, без понимания, доверия и тд. Если он сомневается, значит или были поводы, или у него психическое расстройство (не вникала, как называется, но есть такое, когда постоянно ищет любовника в шкафу, в телефоне и тд). В обоих случаях начинать на такой основе плодячку максимально тупо. Испоганить жизнь себе, детям. Но такое повсеместно, то есть общественная норма.
Ananasprotivogaz• 17 сентября в 19:41
Пусть делает. Но я бы после такого не жила с мужиком.
Nathalie27• 17 сентября в 19:42
То чому мовчки не зробить? Навіщо Вам повідомляє?
Ромашкинная• 17 сентября в 19:42
Ответ дляПік Антна
В мене зелені. Раніше сірі були.
Аноним_• 17 сентября в 19:42
Ответ дляПік Антна
Есть, конечно, зелёные
То, что вы не видели, не означает, что такого нет
Пік Антна• 17 сентября в 19:43
Ответ дляРомашкинная
В мене зелені. Раніше сірі були.
То ви так кажете, що зелені) а вони насправді не зелені.
ПрипоРошенная• 17 сентября в 19:44
Ответ дляMs. Сама прямота
Мой родственник такой. Женился на женщине, которая забеременела буквально через месяц после знакомства, девочка родилась раньше срока и он вечно ее клевал за то, что тот ребенок не его, нагулянный. Хотя девочка - его копия. Клевал он свою жену лет 13 и ребенка гнобил. Потом наконец-то сделал тест и успокоился. Хоть нормально к ребенку начал относиться. Не понимаю, почему сразу не сделали, если сомнения были
Ms. Сама прямота• 17 сентября в 19:44
Ответ дляДама с собачкой
Інколи чоловік шукає привід щоб звалити у туман. Він не може це зробити прямо, бо сцикун. Тому починає шукати за що причепитися, щоб спровокувати жінку, щоб пішла сама. І це може статися і через 20 років спільного життя, ніхто не застрахований.
Аноним_• 17 сентября в 19:45
Странный у вас муж, но если хочет, то пусть делает, кто ж его удержит

Группа крови, цвет глаз, непохожесть - это все и многое другое может быть от бабушки с дедушкой или от прадедов. Не понимаю, как можно быть таким глупым
автор Триндю-бриндю • 17 сентября в 19:45
Ответ дляБува і таке
Там більше про очі. У нас зелені у обох. Він каже, що вірогідність дитини з карими в такому випадку менше 1%. І до речі в його і в моїх батьків теж ні в кого карих очей немає 🙆.
Ромашкинная• 17 сентября в 19:45
Ответ дляПрипоРошенная
Клёва и бабки жмотил. Конченный какой-то. Своего ребёнка гнобить. Чтобы так как нему потом дети относились. Какие есть все-таки дебилы. Себе покоя не дают и остальным
Бабка-ежика• 17 сентября в 19:46
Так і тест не точний. Ну напишуть 75%, його це тільки далі накрутить.
Варена цибуля• 17 сентября в 19:46
Добрий день, студія (с) 2.0
Аноним_• 17 сентября в 19:46
Ответ дляТриндю-бриндю
Вы всех своих родственников и прадедов проверили?
Ромашкинная• 17 сентября в 19:46
Ответ дляMs. Сама прямота
Як у мене і вийшло. А потім ще і син став не таким. Кончене шо зробиш
So_so• 17 сентября в 19:47
Унизил и дальше что?
Сметчица• 17 сентября в 19:47
Тю, пусть делает
Жертва интернета• 17 сентября в 19:48
Автор а про группу чего не написали.глаза могут вообще поменяться, ребенок маленький
Тундиринда• 17 сентября в 19:48
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Напевно, свекруха. Моя казала: ’І на кого ваш син схожий? Не зрозуміло’. Притому, що син дуже схожий на чоловіка.
Сметчица• 17 сентября в 19:48
Ответ дляSo_so
Унизил и дальше что?
В чем унижение?)
автор Триндю-бриндю • 17 сентября в 19:48
Якось дивно. В голосуванні 67% пишуть, що це нормальне бажання, а в коментарях всі пишуть, що це ненормально