Триндю-бриндю• 17 сентября в 19:37

Чоловік сумнівається, що він батько дитини. Хоче зробити ДНК тест на батьківство

З чоловіком разом більше 12 років. Одружені 11 років. Маємо двоє дітей 7 і 2 років. У мене зелені очі і 2 група крові. У чоловіка теж зелені очі, але 1 група крові. У першого сина 2 група крові і голубі очі. У другого сина 2 група крові і карі очі і він не схожий на чоловіка. Чоловік десь вичитав, що якщо в батька і матері зелені очі, то вірогідність того що в дитини будуть карі очі менше 1%. Спочатку якось саркастично жартував на цю тему, мене це дуже виводило з себе. А сьогодні прямо заявив, що хоче зробити ДНК тест. Я з моменту першої вагітності (8 років) - сиджу дома в декреті. Ніколи приводів для ревнощів не давала. На початку війни була в Польщі пів року. Повернулась 6-го вересня 2022р в Україні, і завагітніла. Другий син народився 21.06.2023. через 9 місяців + 15 днів після повернення, що навіть теоретично виключає можливість того, що я могла завагітніти в Польщі. Але чоловік каже, те що в першого сина не його група крові і голубі очі, вірогідність 25% типу, ладно ще вірю. Але те що у другого теж не його група крові і карі очі, а в нас обох зелені, вірогідність такого менше 1% і це не дає йому спокою. Він не може постійно жити в сумнівах.
Мені це все дуже неприємно і я сказала йому, що якщо він хоче хай робить тест, але цим він мене принизив. І мені важко після такого жити з ним.
Як ви вважаєте, це нормальне бажання чоловіка в такій ситуації чи ні?
Результат:
вже голосів: 248
134 (54.03%) Так, це нормальне бажання
114 (45.97%) Ні, це неповага до мене
Нога на ногу• 17 сентября в 22:36
Ответ дляВ танке
Больноватый . У моей матери зеленые глаза , у отца карие . У меня черные , газа , у брата серые . По логике вашего мужа нас обоих в роддоме родителям подбросили .
Ого скільки відкриттів в житті чекає прогульників біології
Не стесняюсь• 17 сентября в 22:43
Ответ дляТриндю-бриндю
фото
чухня эта табличка, очень устаревшая) из жизни: у моей мамы карие глаза, а у ее родителей у обоих голубые)
Мизимец• 17 сентября в 22:46
Ответ дляПасти Ла
У меня с мужем одинаковая группа крови,а у нашего сына группа крови моего отца.у зеленоглазых большая вероятность,что у ребенка будут карие глаза.
блин, ну какая большая вероятность, вы в школе учились? Вероятность близка к нулевой, базовая тема генетики в старших классах. Карий ген - доминантный, если он у человека есть то подавляет все остальные. То есть если у человека если глаза не карие то у него 100% нет этого гена и соответственно он не может его передать потомству. Я не знаю даже откуда автор про 1% взяла.
Дама-мадама• 17 сентября в 22:46
Ответ дляТундиринда
Напевно, свекруха. Моя казала: ’І на кого ваш син схожий? Не зрозуміло’. Притому, що син дуже схожий на чоловіка.
Фу, и как вы терпите такую свекруху? Это же явно не единственная гадость, которую она позволяет в вашу сторону. И с внуком наверное не помогала
Мизимец• 17 сентября в 22:50
Ответ дляНе стесняюсь
сотни лет ученые исследовали генетику, выводили закономерности, проводили исследования, писали научные труды. Рандомная советчица с тремя классами церковно-приходской: чухня эта ваша табличка, УСТАРЕВШАЯ. И эти люди тут всерьез рассуждают на глобальные темы....
Не стесняюсь• 17 сентября в 22:53
Ответ дляМизимец
угу. а еще вы можете сначала свериться с гуглом. прежде чем высирать все это)

Если у обоих родителей голубые глаза, а у ребенка карие, это означает, что один из родителей (или оба) несет рецессивный ген карего цвета глаз, который не проявился фенотипически, а у ребенка он проявился, поскольку достался от двух родителей-носителей.

это про последнюю строчку из таблички, которая, как вы видите, полная устаревшая чухня)
Менее Более• 17 сентября в 22:59
Ну декрет ніяк не виключає можливості зрад з боку жінки
Почекуха• 17 сентября в 23:00
Ответ дляШеллар
Пропоную багатосерійну історію - автор теми теж здає тест і виявляється, що дитина їм обом чужа.
Кстати, такое тоже может быть. Перепутали в роддоме, были ж такие случаи и в нашей стране
Пасти Ла• 17 сентября в 23:02
Ответ дляМизимец
безполезно вам отвечать.
Директриссимо• 17 сентября в 23:03
Ответ дляМизимец
В мене карі, майже чорні - в чоловіка голубі, а в дитини сіро-зелені.
Менее Более• 17 сентября в 23:04
Ответ дляNathalie27
То чому мовчки не зробить? Навіщо Вам повідомляє?
Не знає ,як зробити
Менее Более• 17 сентября в 23:07
Ответ дляТриндю-бриндю
Там більше про очі. У нас зелені у обох. Він каже, що вірогідність дитини з карими в такому випадку менше 1%. І до речі в його і в моїх батьків теж ні в кого карих очей немає 🙆.
Є ще бабусі та дідусі
Почекуха• 17 сентября в 23:07
Ну автор, если ваш муж такую же таблицу смотрел то пусть делает тест, зато потом будет всю жизнь извиняться. По этой таблице у меня вообще ноль процентов вероятности
Папа-карие, мама-голубые. У меня-зеленые
Менее Более• 17 сентября в 23:08
Ответ дляSo_so
Унизил и дальше что?
Ви така дивна,ви секситка
Менее Более• 17 сентября в 23:09
Ответ дляТриндю-бриндю
Якось дивно. В голосуванні 67% пишуть, що це нормальне бажання, а в коментарях всі пишуть, що це ненормально
Якщо вам нічого приховувати то зробіть,в чому питання?
Мизимец• 17 сентября в 23:09
Ответ дляНе стесняюсь

РЕЦЕССИВНЫЙ КАРИЙ ГЕН????????????? дайте скрин из гугла, это прорыв в генетике
Мизимец• 17 сентября в 23:12
Ответ дляПасти Ла
безполезно вам отвечать.
да, согласна, когда ответить нечего то ответить нечего, для придания себе важности добавляется слово ’бесполезно’. Ссылку пожалуйста на научное обоснование того, что ’у зеленоглазых родителей большая вероятность родить кареглазого ребенка’, хотя бы одну ссылку. Я хочу ознакомиться.
Стопясят раз обсуждала• 17 сентября в 23:12
Я бы тоже на месте мужа попросила сделать тест ДНК. +й15 дней вы конечно смешные.. может и + месяц.
Мизимец• 17 сентября в 23:13
Ответ дляДиректриссимо
ну так тут же все логічно карі - домінантні, дитині передався рецесивний ген від вас (зелений чи сірий), який був ’придавлений’ карим
Конотопська відьма• 17 сентября в 23:18
Ответ дляТундиринда
у мене так сестра чоловіка, тільки малий народився, ця змія почала - а в кого це він у вас блондин, ви ж обоє черняві? хоча вона сама й свекруха - натуральні блондинки! малий, звісно, потім потемнів. але маленький був світленький, ще й теж почала, а чого в нього резус негативний коли у вас позитивний? бо група у нас у всіх перша, тут взагалі іншої не може бути

то добре, що свекруха прийшла у пологовий та сказала, що у рідної її матері був резус негативний
Конотопська відьма• 17 сентября в 23:18
Ответ дляТриндю-бриндю
ну я проголосувала за другий варіант, тем де ненормальне бажання, я б взагалі розлучилася після такого
Мизимец• 17 сентября в 23:20
Ответ дляПочекуха
эта таблица неправильная. Если кареглазый папа носитель зеленого рецессивного гена то с голубоглазым партнером у него может быть с 25% вероятностью зеленоглазый ребенок, т.к в паре генов голубой +зеленый вероятность 50/50
Конотопська відьма• 17 сентября в 23:21
Ответ дляПасти Ла
у моїх друзів у обох сірі очі. у малого карі. ні в кого в сім´ї нема каріх, у бабусь-дідусів також, але окрім очей він копія повна свого батька
Конотопська відьма• 17 сентября в 23:22
Ответ дляКоренная киевлянка
Цей тест десь із Тік-Тока? Темні очі і темне волосся (як і темна шкіра) несе домінантний ген. Навіть якщо у предків 10 поколінь назад він був (а він був у кароких чорноьрових українців), то може вистрелити в будь-який момент
неправда, домінатний ген - сірих очей, в мене карі очі, в мами моєї та бабусі такі, у брата теж, у батька сірі, у чоловіка сірі - в мене троє дітей всі з сірими очима
Конотопська відьма• 17 сентября в 23:26
Ответ дляТриндю-бриндю
Він подарував мені квартиру в якій ми зараз разом живемо. В цьому проблеми немає.
то він не вам її подарував
Мизимец• 17 сентября в 23:26
Ответ дляНе стесняюсь

Ось, навіть за вас в гугл пішла:

Зеленый цвет глаз (как и голубой) является рецессивным признаком по отношению к карему.
Генетический механизм: За основной цвет глаз отвечает ген OCA2 и его регулятор в гене HERC2 на 15-й хромосоме. Аллель, кодирующий карий цвет (B) — доминантный. Аллели, кодирующие зеленый/голубой (b) — рецессивные.
Чтобы у человека проявились зеленые глаза, его генотип должен быть гомозиготным по рецессивному признаку (bb). То есть, оба аллеля в этой паре генов должны быть ’не-карими’. У двух зеленоглазых родителей просто нет доминантного аллеля (B), который необходим для формирования карего цвета глаз.
Ребенок получает по одному аллелю от каждого родителя. Если оба родителя имеют генотип (bb), то единственно возможная комбинация для ребенка — это тоже (bb). У него не будет доминантного аллеля (B), который подавил бы рецессивные признаки и позволил бы вырабатывать большое количество меланина, необходимое для карих глаз.
Таким образом, два рецессивных признака (зеленые глаза) не могут произвести доминантный (карие глаза), так как ни один из родителей не обладает и не может передать доминантный аллель.
ПироженкА• 17 сентября в 23:30
Зробіть тест і собі теж, може дитину поміняли...
Тундиринда• 17 сентября в 23:31
Ответ дляДама-мадама
Я с ней не живу, и это радует. Она много гадостей говорила в мою сторону, но я на нее зла не держу. Внука видела раз в год, пока у ее дочери не родились дети. Теперь он вообще ей не нужен, есть любимые.
Анонім Секретар• 17 сентября в 23:31
Про домінантні та рецесивні гени - я кароока, темноволоса, з дуже характерними рисами батька і діда, чоловік сіроокий, світлорусий, обидва сини сіроокі, світлорусі, без спадкування характерних рис моєї родини, які були присутні 3 попередні покоління, то що тепер, мої діти не від мене)?
МадамОхмури• 17 сентября в 23:32
Пусть делает и спит спокойно. По таблице наследования цвета глаз карие детские глаза у зеленоглазых родителей действительно бывают в меньше 1%.