Най хоч раз• 17 сентября 2025
Ваші діти теж роблять д/з швидко і аби як, щоб скоріше
сісти грати в роблокс чи майнкрафт? З цим взагалі можна якось боротися?
Оченьценная• 17 сентября 2025
Можна, батьківський контроль.
У нас в 20 вечора всі гаджети блокуються. Час на уроки і сім´ю.
Але старший тоже робить аби як
Ду да ду да ду• 17 сентября 2025
Радійте, що роблять. Я б так хотіла, хоч якось, але сам. А то всі нерви витріпає, поки всядеться, каже, що нічого не розуміє, хоче, щоб я з ним робила. Я не йду. Аж тоді починає щось там робити.
Най хоч раз
• 17 сентября 2025
Ответ дляОченьценная
Можна, батьківський контроль.
Але старший тоже робить аби як
Ну, в 20 моя дитина вже уроки не може робити, це якраз час для роблоксу. Теж обмежую -1 година тільки.
Швидкоруч• 17 сентября 2025
Одна дитина робить все, провіряє, контролює себе. Інша лівою пʼятою, аби швидше і піти грати. Методи всі давно випробувані ( прохання, вмовляння, погрози, шантаж, підкуп і ті :))))), поки спосіб не знайдений.
Брюльтик• 17 сентября 2025
Добре що хоч робить. Мій взагалі з 7 класу перестав бодай щось робить. Спочатку дистанційна, потім виїхали, а хараз на домашньому.
Оченьценная• 17 сентября 2025
Ответ дляНай хоч раз
Мої на другу зміну ходять.
То у вас час тільки, що ви ще недовольні
Аноним_1857• 17 сентября 2025
Робить, та й добре. Я взагалі вважаю, що ті, хто вміє виділяти основне і оптимізувати час досягають більшого, ніж ті, хто мусолять по три дні одне й те ж.
Федорино Горе• 17 сентября 2025
Мой просто пытается делать быстро, чтоб потом ничего не делать. Из-за этого все неправильно либо з кучей ошибок. Даже списывая с книги делает ошибки
Кофр для ноги• 17 сентября 2025
Автор,в як ви робили дз?
Наприклад, я взагалі його не робила в вчилася майже на відмінно. Тому мені важко до своєї доньки претензії висувати.
Король дивана• 17 сентября 2025
Ответ дляНай хоч раз
Моя до 21-22 робить точніше робимо разом раніше не виходить а потім даю погратися поки я свої уроки пороблю
Большой секретик• 17 сентября 2025
9 клас. Уроки максимум 2 години. Я сиділа часами за тими уроками, а він все тяп ляп.