ЯяяКакаджамбо• 17 сентября 2025

Яка порода котів сама людиноорієнтована?

Котолюбчики, чиї хвостики буквально не злазять з рук, обожнюють обіймашки і завжди поруч - якої породи ваші любимки?
автор ЯяяКакаджамбо • 18 сентября 2025
Ответ дляНевидимка Майя
це різновид абіссинської породи. Абіссинці короткошерстні, а сомалійці більш пухнасті. В нас такий чудік абіссинський зараз вже майже тиждень, кумедний капєц. Муркоче як тільки торкнешся, дуже лагідний
Який гарнюня! Чудо! Ди ви його придбали?
Кили и Манджаро• 18 сентября 2025
В двох знайомих орієнтали. Дуже люблять «розмовляти» і постійно на руки просяться.
asjaua• 18 сентября 2025
Ось моє бидло лисичанське. 8 років їй, це суміш диких мавп з ППО- жодна муха не пролетить, жодна сумка без неї не збереться, а спробуєш на роботі затриматись- прямо в коридорі лекцію послухаєш. Грається, ласкається, команда апорт завжди ’за’ і ще декілька по настроєнію.
asjaua• 18 сентября 2025
А ось у кількох друзів шотландці висловухі, то якщо в гостях захочеться кота погладить, то треба з собою нести бо ті або руку відгризуть або пошлють і втечуть
Мульйонерша• 18 сентября 2025
у меня сибирячка, ну такая назойливая, где мы там и она, под ногами путается вечно. Может прийти посидеть на руках, полежать на мне, но спит только отдельно.
автор ЯяяКакаджамбо • 18 сентября 2025
Ответ длявре_Динка
Ви цілодобо вдома? Не їздите у відпустку, не ходите на роботу?
Все нормально, не має підстав хвилюватися. Я відповідальна особа і мої рішення завжди правильні)
Синди Кроуфорд• 18 сентября 2025
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Мне не хватает именно тактильного контакта. Хочу любителя обнимашек и почесонов.
Купіть йорка))))
Мій би з рук не злазив аби чухали, гладили і ніжності говорили
Анчо Ус• 18 сентября 2025
ДЕВОН РЕКС! Це мега порода для родини з дітьми. таких лагідних та грайливих котів не знайдеш. Наша родина для неї все
Тектологиня 80lv• 18 сентября 2025
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Характер зіпсувався з віком, чи не було можливості обирати кошеня за конкретними запитами?
Ні, він таким був з народження. Дуже гарний, але не ручний. Буде сидіти поруч, але ні в якому разі не доторкатися, як я присувалась, він відсувався. Як був кошеням, звісно грався, дуже любив всякі іграшки, але не руки. Ну і ще як щось не по його, робив шкоду - ваоив купу на диван. Мав 2 лотки, всілкі наповнювачі і тд. Його ніколи не ображали і любили, примусово не тіскали, але ...
Тектологиня 80lv• 18 сентября 2025
Ответ длябифидобактерияЖоржик
шотландские, британские точно не ориентированны на человека. Странно тут такое писать. Персидские тоже.
На человека ориентированы все рексы (корниш, девон), ориентальная кошка очень сильно ориентирована. Бурма тоже. Все сфинксы.
Но учтите, что кошки, сильно ориентированные на человека, могут быть и слишком навязчивыми, потому что всегда хотят быть с человеком и принимать участие во всех его делах.
Сейчас тоже себе такую ищу.
Был когда-то петербургский сфинкс - идеальный кот.
Доречі, була в котячому кафе - сфінкси то любов. Дуже лагідні і ручні, а там бла купа різних котиків. Один мені заліз на шию, як комірець і так і просидів весь час тактильно вони дужеееее приємні
Глас_Народа• 18 сентября 2025
в детстве у меня был обычный дворняжка- самый ласковый котик :)
при рождении второго ребенка решили взять котика, чтобы младший учился правильно относится к животным. Долго выбирала породу и остановилась на британце - милейшее создание, очень ласковый, по отношению к ребенку всегда был максимально терпелив. Единственное, что если взять его насильно на руки, то будет вырываться, но сам все время за нами ходил и лащился
автор ЯяяКакаджамбо • 18 сентября 2025
Ответ дляТектологиня 80lv
Клаас) Де то є, так кафе? Мені туди конче треба.
Тектологиня 80lv• 18 сентября 2025
Ответ дляЯяяКакаджамбо
У Львові) але думаю, що в інших мстах є теж таке)
ЗдохниПуйло• 18 сентября 2025
Ответ дляКто крайний?
У меня их 10. Самые ласковые черные дворовые
У мене був котяра чорний, 19років жив, ні фіга він не тактильний, зараз рижман- це саме нетактильне рижежопе, я просто заздрю у кого коти-подушки, у кого лащаться, сплять разом
Говорю-балакаю• 18 сентября 2025
Самый ласковый и ручной это мой рыжий дворянин. Черный дворянин вообще на руки не идёт
alena_64356522• 18 сентября 2025
Бенгальский
Пекельнi Борошна• 18 сентября 2025
Єкзот. Ни однйо царапки на руках. Никакой агресии вообще. Коты более ласковые, чем кошки. Очень тактильный и обнимательный.
Работать надо• 18 сентября 2025
Ответ дляМульйонерша
У меня тоже сибирская. Она мой личный трусливый сталкер, всегда рядом, но не контактная. Хотя иногда бывают приступы нежности и заставляет себя чесать. Хозяйкой выбрала меня, остальных терпит.
Невидимка Майя• 18 сентября 2025
Ответ дляЯяяКакаджамбо
знайшла оголошення на ОЛХ, як я зрозуміла це міні-розплідник на дому. Продавали по договору, котик вже з паспортом. Таке чудне. В мене вже давно не було малих котів, то я тішуся як дитина
успокойте_Меня• 18 сентября 2025
Кот самой человек ориентированной породы, может оказаться нелюдимым.
Невидимка Майя• 18 сентября 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
у мене теж чорна пантера. Гладить можна тільки коли пані сама забажає. У мами була теж чорна киця, характер такий самий - не торкайся, а то вб´ю
ЗдохниПуйло• 18 сентября 2025
У мене дворянин, рижий, я не знаю що то за котяра така, ні погладити, ні потіскати, ото в три ночі на груди як гепне з полиці і тарахтить, як трактор, чєши його, це єдиний час, коли можна, перестала чухмарити, розвернеться всією тушею, потопчется ніжками своїми по грудях, дупою у лице і піде, щоб він ліг поруч, чи щоб полащився- таких налаштувань заводських немає
Чарочка діда• 18 сентября 2025
В мене хайленд-фолд, обирала саме за цими параметрами: соціальність, м´якість, нешкодність. Виправдав на всі 200 відсотків. Нічого не обідрав , не обіссяв, не обірвав, точно тільки горщик та дралка, по хаті не носиться, як скажений, лагідний, сидить завжди поруч кимось, не тікає у закутки, на столи не лазить. Тьфу-тьфу
Чарочка діда• 18 сентября 2025
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Я, чоловік і дитина маємо два коти. Точніше одна кицька, від дуже дикої мамки, але народилася в будинку і вже за сім років стала товста лінива і нарешті дозволила себе покохати, але лише чоловікові. Більше ні до кого не йде. Другий - на пару років молодший, був врятований манюсиком з підвалу багатоповерхівки. Характер жахливий, постійно сердитий, дряпає та буркоче, дозволяє лише годувати і максимум лоба погладити, один-два почесона і все. Мені з донькою дуже хочеться кошеня з ніжним та лагідним характером. Умови дозволяють. Де шукати? Розкажіть ваші історії придбання, будь ласка.
Ніжне і лагідне ваші дикі задовбуть і зашугають. Спокійне має бути одне у хаті, а не у зоопарку.
Чарочка діда• 18 сентября 2025
Ответ дляЦікавий писочок
Хоча доречі почитала, це він буде у вас третім котиком. Регдолли дуже ревниві та навряд чи будуть ділити вашу увагу з кимось ще. А ви не думали що ваші бойові коти будуть булити флегму?
Саме так, задовбають спокійного.
успокойте_Меня• 18 сентября 2025
Ответ дляБілка в колесі
Из приюта. Подросток или взрослый, когда уже видно характер.
Кстати да, можно подобрать взрослого у волонтеров, когда уже понятно любит он на руках сидеть или нет. Кстати вспомнила, жили в 2022 в Ровенской области, там бездомный кот или кошка, жил в подвале, местные кормят, я тоже кормила, погладила, так он потом от меня не отходил, садилась на скамейку, лез на руки, так жаль что не смогла забрать, у меня свое чудовище, с ним еле доехали туда, а потом обратно, как воторого тащить, да ещё не приученного к переноске, не понятно.
успокойте_Меня• 18 сентября 2025
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Згодна, що собаки більш прив´язані до людей. Щиріші та відданіші. Люблю песиків. Але маю величезні сумніви, що моїм котам сподобалося б ши-тцу, як нам з донькою.
Нет, собаки просто более явно демонстрируют свою привязанность, а люди почему то ждут такого же поведения от кошек, забывая, а чаще просто не думая о том, что это совсем другое животное и привязанность показывает по другому. Кошки страдают, когда остаются долго в одиночестве ( не рекомендуется оставлять более чем на 24 часа), радуются, когда люди возвращаются домой, даже если сидит где то в уголке и кажется, что ему пофиг. Вообще, кто хорошо знает свою кошку, видит знаки внимания с её стороны, даже если они не явные, но многие, к сожалению, их не замечают и говорят об эгоизме и равнодушии кошек.
Сито для думок• 18 сентября 2025
Абисинцы.
Сиреневенькая• 18 сентября 2025
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Боже! Які очі! В дитинстві мріяла про таку кицю. Був мульт ’Хто сказав Гав?’ Про таке кошенятко. Але хіба ж вони люблять щоб їх торкалися? Це, задається, коти з характером.
Это вы с сиамскими спутали)
Тайские внешне похожи)
Поліпривіт всім• 18 сентября 2025
Сфінкс, особливо коли холодно грітись лізе, да і так приліпала