НаБалКоніХодять• 18 сентября в 00:53

Майже 4 місяці, дитина ще не тримає голівку

З 2 місяців невролог перевіряє тракцію, зараз дитина по троху починає тримати голівку самостійно, дитина активна, слідкує за іграшками, реагує на голос, тягне ручки до іграшок, видає багато звуків, сміється.Зробили УЗД і виявили збільшення субанархоїдального простору, лікар УЗД сказав що в діток до 1,5 року таке буває, але краще до невролога щоб призначили якісь ліки, невролог призначила Нейроксон по 0,5 мл 3 рази на день на 45 днів, наш педіатр це призначення не підтримала і відверто порадила шукати невролога в інших містах. Робили курс масажу. В пологах був момент коли не могли прослузати серцебиття, педітр говорить що могла бути асфіксія оскільки на шиї затягнулась пуповина. Порадьте нормального невролога , Київ або Полтава.
Соседушка• 18 сентября в 01:02
Оксана Демидова (Макарова) найкраща невролог, Київ
https://www.pryvitna.ua/doctors/oksana-demydova-ma...
Ноунэйм• 18 сентября в 01:07
(((( постгипоксия мозга.....увы, инвалид
Фрекен бок• 18 сентября в 01:14
Просите направление в неврологический центр на Богатырской: https://childneuro.gov.ua/
Зрадорозганячка• 18 сентября в 01:30
Ответ дляНоунэйм
Не пишите глупости с таким апломбом
Садова гойдалка• 18 сентября в 01:37
Може почекати ще 2-3 неділі? Буває, що йде різкий скачок розвитку, трошечки пізніше, ніж норма.
автор НаБалКоніХодять • 18 сентября в 01:49
Ответ дляСадова гойдалка
Малюк народився на 37 тижні, тому теж думаємо що і це вплинуло
Кнопус• 18 сентября в 02:03
У меня с асфиксией тоже не держал
Садова гойдалка• 18 сентября в 02:09
Ответ дляНаБалКоніХодять
Моя старша народилась в 37,5 тиж і це вплинуло. Про утримання голови не памʼятаю, але пізніше перевернулась, поповзла і пішла. Пішла в 1,3 сама. Та в цілому, це відхилення від норм було як індивідуальний розвиток без патологій. В іншому дитина нормотипова.
Я хочу сказати, що до повних 4 місяців і ще трошки, можна подивитись на динаміку. Та якщо ттт, не буде змін, тоді контакти лікарів у вас вже якісь будуть, ви все робите правильно, що питаєте тут👍 Про богатирську вам вже написали.
Джинци на Флісі• 18 сентября в 06:59
На Леваді є гарний фахівець, в ЦСМД, і головний лікар 3 чи 2 лікарні саме дитячий невролог.
Джинци на Флісі• 18 сентября в 07:11
Др Кудрявцевої звертались в Полтаві?
Щас ухожу• 18 сентября в 10:01
Якщо підійде приватна клініка, можу порадити Адаменко а Медікомі. У мене дитина на 36 тижні народилась, до 3 років були на обліку у невролога, пізно сів, поповз, пішов у 1,4, майже в 1,5. Була затримка розвитку. Весь час були на звʼязку з цим лікарем, важкі ліки на призначала, її призначення нам допомагали і до 3 років всі діагнози були зняті
А ось і я• 21 сентября в 12:54
Ответ дляСоседушка
Ну да, ну да. Ця Макарова мені казала, ой, що ви переживаєте, всі хлопчики починають пізніше говорити. А у дитини була явно видна диспраксія та сенсорно-моторна алалія. Упустили через неї час. Майже 7 років, а у дитини досі загальний недорозвиток мовлення 2 рівня.
А ще під час першої пандемії Макарова мені казала, що не можна гуляти з дітьми на вулиці і що вона сама з власною дитиною виходить тільки на 30 хв.
А ось і я• 21 сентября в 12:58
Автор, невролога не пораджу, але пораджу, щоб паралельно ви почитали про сенсорну інтеграцію та послуги нейропсихологів. Скоріше за все вашій дитині будуть потрібні ці заняття. СІ скоріше за все можна навіть з 6 міс (ми пішли в 1 рік і 10 міс, тому що дитина часто падала, втрачала рівновагу навіть з положення сидячи, відмовлялась ходити без тримання за ручку).
Також в Полтаві є гарний фахівець Ельвіра Попова (центр ’Соняшник’) - бачила відео її уроків у ФБ і слухала її виступ на конференції, мені сподобалось. Вона працює логопедом та каністерапевтом.
Соседушка• 21 сентября в 16:36
Ответ дляА ось і я
Ну так порадьте автору кращого