Конотопська відьма• 18 сентября в 10:21

Дитячі комбези осінь-зима

Доброго дня, шукаю дитячі комбінезони осінь зима на 2,5 роки, які ви порадите. Хочу один суцільний, один куртка - штани, щоб були легкі та теплі. Дитина супер активна... Можливо є в інстаграм провіряні продавці хто продає класні... не обов´язково Рейма. Порадьте будь ласка
Тут как тут• 18 сентября в 10:26
Мой вырос в дешёвой серии Реймы - Ласси. Отличный вариант для активных детей
Ранковий базар• 18 сентября в 10:26
Якраз Reima і пораджу.Демі в них від + 5 до -10. І зимові до -20.
автор Конотопська відьма • 18 сентября в 10:30
Ответ дляРанковий базар
дякую
автор Конотопська відьма • 18 сентября в 10:31
Ответ дляТут как тут
дякую, зараз гляну
Пампушечка• 18 сентября в 10:50
У мого були c&a rodeo суцільні. Не дуже дорогі тоді були, якісні, легкі.
В лене зимових сину дуже жарко було. Був один осінній лене, то взимку в ньому гуляв )
Теща дочки• 18 сентября в 11:05
Мои выросли в тсм чибо, неубиваемые и очень продуманные комбезы
Так точно!• 18 сентября в 11:39
Мої діти носили різні, але раджу Тополіно, бо ціна і якість норм.
OxanaM• 01 октября в 19:02
Подивіться у нас цільні комбези - https://best4baby.com.ua/odezhda/kombinezony-celny... - більш тонкі це Tutta, Reima, більш теплі це Lenne, Huppa, Jioks.
OxanaM• 01 октября в 19:04
Зимові комплекти куртка+штани тут https://best4baby.com.ua/ua/odezhda/komplekty-kurt... - найтепліші Lenne, Huppa, Быльш легкі Tutta
Ira-Iryna9• 07 октября в 21:31
американський бренд Сhildren´s place. Класні і по ціні доступні!