Колишня муза• 18 сентября в 11:19

Тут пишут идите работайте и паралельно ищите следующую, как?

Кто через такое проходил.
Например работает человек 12 часов в супермаркете только устроился и как он должен искать следующую? Или пусть 8 часов работает когда он может ходить искать и пробовать следующую работу?

Больничный ? - сразу?
Отпуска ещё нет?
Отгул - за что? За прогул?

Кто делал так поделитесь как все происходило

Или это только к онлайн относится?
автор Колишня муза • 18 сентября в 12:36
Слово менеджер или оператор - звонить будут дофига проходили
Без QR коду• 18 сентября в 12:38
Ответ дляКолишня муза
Відпустка 14 днів в кращому випадку один раз влітку. Вона використовується для відпочинку з родиною і вирішування питань які накопичились за 1 рік і не можливо вирішити у вихідні
Але ж тему ви створили вранці. Час читати і відписуватись є, так що не все так погано) Яких ви хочете порад? Один за обхаяну вами годину три співбесіди пройде і ще їсти зварить, а іншому цього часу мало з дому до таксі дійти. То що ви хочете почути? Що неможливо з вашим графіком шукати роботу? Можливо. Чи влаштовує вас таке? Очевидно, ні. То в чому, власне, суть питання?
автор Колишня муза • 18 сентября в 12:42
Ответ дляУкраиночка
Резюме широкого профиля ? Это как ? Человек может работать кассиром , сварщиком , менеджером по продажам , сталеваром и дворником ?
Есть очень много смежных вакансий. Эйчары тоже смотрят и звонят.
Особенно когда объявление только создано то активно это происходит
Неваляшкина• 18 сентября в 12:44
Ответ дляКолишня муза
А кому разослать поиск и анализ тоже входит в 10-15 минут?
Это можно делать вечером дома.
автор Колишня муза • 18 сентября в 12:44
Ответ дляБез QR коду
Хочу почути хто і як знайшов нову роботу працюючи на старій.

Поки що почула що тільки брати отгул брати лікарняний брати відпустку

Хтось відповів що неможливо той хто через це пройшов.

Теорія - обідня перерва , у вихідний при графіку 5/2 - поки що тільки теорія
автор Колишня муза • 18 сентября в 12:45
Ответ дляБез QR коду
Поради без особистого досвіду - теорія
Неваляшкина• 18 сентября в 12:46
Ответ дляКолишня муза

Ну смотрите, я сейчас работаю до 16, могу не прийти, взять отпуск тогда когда мне удобно. Я могу искать новую работу в свободное от работы время. Брать отгулы, отпуски, отпрашиваться и тд.
Никто из нас не виноват что у вас другие условия труда, но вы же на них сами согласились, правда?
Без QR коду• 18 сентября в 12:47
Ответ дляКолишня муза
Поради без особистого досвіду - теорія
То ви так і не відповіли, що хочете почути. Вам відписались люди з особистим досвідом. Вас не влаштовує. Теорія теж не влаштовує. Вас впринципі не влаштовує шукати нову роботу і паралельно працювати на старій. То чим ми можемо допомогти? Робіть, як вам хочеться, нащо ця тема
автор Колишня муза • 18 сентября в 12:48
До сьогодні в мене не виходило знайти так роботу. Поділилася що на одній багато дзвонили прийшлось зняти резюме, в інших випадках прийшлось звільнятися потім шукати.

Було дуже складно не вистачало грошей тому більше так не хочу.

Часто бачу поради шукати коли робиш але хотілося би почути у дрібницях як це робиться.
Ответ дляНеваляшкина
Вибору та і нема. Треба гроші йдеш працювати де є.
Неваляшкина• 18 сентября в 12:48
Ответ дляКолишня муза
Узнают что хочешь уволиться отдадут минималку официальную а дальше ничего.
Работайте на всю официальную зп, зачем же вы соглашаетесь на неофициальную?
автор Колишня муза • 18 сентября в 12:49
Ответ дляБез QR коду
Порад яких мені хотілося би почути я не почула. Нажаль.
Украиночка• 18 сентября в 12:49
Ответ дляКолишня муза

Я находила новую работу , работая на старой . При графике 5/2 с 9 до 18 . Отпрашивалась на пару часов в середине дня , чтобы съездить на собеседование . Для вас - теория . Для меня - реалии .
автор Колишня муза • 18 сентября в 12:50
Ответ дляБез QR коду
Сиджу на старій роботі не шукаю(
Неваляшкина• 18 сентября в 12:50
Ответ дляКолишня муза

Попробуйте время затраченное на написание этой темы и активное в ней участие использовать для анализа рынка труда, рассылки резюме. Вы же по идее сейчас должны быть на работе, где нельзя телефон в руки взять?
автор Колишня муза • 18 сентября в 12:51
Ответ дляНеваляшкина
Неможливо вижити за ту що пропонують повну офіційну. Тому працюємо де можна
Без QR коду• 18 сентября в 12:53
Ответ дляКолишня муза
Ви жартуєте? Хто при здоровому глузді буде вам це розписувати? Це якась випадкова порадниця повинна розписати ваш день в вписати туди ваші активності? Може ви ще їй дзвінки перенаправляти будете, щоб хтось інший замість вас сказав, що ’завтра на десяту на співбесіду мені незручно, чи немає часу на такі то дні такі то години’? Ким Ви працюєте з таким унікальним підходом?
автор Колишня муза • 18 сентября в 12:53
Ответ дляНеваляшкина
Займалася аналізом дивилася які графіки, які умови і яке оформлення.. в шоці..

Сьогодні вихідний.
Неваляшкина• 18 сентября в 12:56
Ответ дляКолишня муза

Сьогодні вихідний.
Ну вот, значит у вас бывают выходные в рабочие дни. Потратьте этот день на рассылку резюме, что ли….. советчица это неконструктивно
автор Колишня муза • 18 сентября в 12:58
На батьківські збори касирів супермаркеті не пускають, навіть на годину( на хвилинку.
Фрикаделька• 18 сентября в 12:58
Ответ дляЯнка-угомонись
Звонят и говорят: приходите завтра в 10
А если отгул не дают?
Так і є. Один раз можі відгул і дадуть, якщо буде кому працювати.
Ответ дляНеваляшкина
А коли ходити в наступні вихідні ? П´ять днів почекають?
Янка-угомонись• 18 сентября в 12:59
Ответ дляНеваляшкина
Разослать резюме проще простого
Интересное- дальше
автор Колишня муза • 18 сентября в 13:00
Ответ дляЯнка-угомонись
Разослать резюме проще простого
Интересное- дальше
Так и я о том же.
автор Колишня муза • 18 сентября в 13:04
Ответ дляНеваляшкина
Как раз анализ рынка труда и можно здесь получить. Тут под анонимами расскажут где работали и кого как кинули чтобы хоть туда не ходить. Отзывы подчищаются , никто правды не скажет пока свои шишки не набьешь.

Сколько людей есть думали что работают официально в по уходу выяснилось что не оформлены были.

Или в объявлении одно а по факту другое

Поэтому кидаться на обьявы и снимать розовые очки через неделю работы как то не прикольно, уже проходили и проходим.

Как раз советчица в этом плане довольно неплохой вариант.
автор Колишня муза • 18 сентября в 13:14
Ответ дляНеваляшкина
А вы не сталкивались, что вы можете вплоть до увольнения не знать что тебя кинули и ты не оформлен?
автор Колишня муза • 18 сентября в 13:16
Ответ дляНеваляшкина
Навіть зараз роблю на роботі де обіцяли не ту зарплатню яку обіцяли, але робота потрібна і працюю, вже підняли, але щось да втратила напочатку.

Не можу зовсім не працювати.

Можна не погоджуватися але тоді і без роботи можна сидіти а це неприпустимо для мене.
Украиночка• 18 сентября в 13:18
Ответ дляКолишня муза
Я - не сталкивалась . Я в состоянии проконтролировать этот момент в силу своей должности . А вообще нормальные люди проверяют это на сайте Пенсионного фонда . 5 минут времени .
автор Колишня муза • 18 сентября в 13:19
Ответ дляБез QR коду
Розписувати не треба але поділися можна..

Дякую тим хто поділився.

Відпроситися на пару годин прям серед дня типу до стоматолога - непогана порада але можна почути в тебе, що рот як у акули? Так сказали моєму керівнику на одній із минулих робіт коли вона хотіла піти після роботи до лікаря, а у керівництва були плани на неї навіть після закінчення робочого дня.
Ответ дляБез QR коду
Звичайним робітником