Гопница-Советчица• 18 сентября в 11:57
Хто користується поясом-корсетом для підтримки хребта?щось порекомендуйте
Треба купити пояс- корсет для підтримки хребта.
Іноді користуюся, коли працюю на дачі або на кухні довго готую чи прибираю. Тоді в мене не так сильно болить спина. Був пояс шкіряний ( ще старих часів) , потім звичайний бандаж. Хочу спробувати щось з вставками як корсет. Хто користується порекомендуйте модель.
Лівий Локіть• 18 сентября в 12:01
Моя рекомендація, це сходити до лікаря і щоб він дав рекомендацію. Задоволення це не дешеве, просто брати пробувати не воно. Мені, наприклад з ребрами жорстокості не підійшов. Спина з ним боліти стала більше. ((
Рекламама• 18 сентября в 12:05
Ответ дляЛівий Локіть
1.Лікар
2.Індивідуальний підбір у магазинах типу Медтехніка
Гопница-Советчица
• 18 сентября в 12:06
Ответ дляЛівий Локіть
лікар сказав, що треба купити пояс для підтримки спини. але ж лікар не сказав конкретну модель і виробника. а в інеті іх така безмежна кількість. а в магазині поміряти немає можливості, бо можу замовити тільки з доставкою в моє село.
Лівий Локіть• 18 сентября в 12:12
Ответ дляГопница-Советчица
Нєєєєє, так не піде точно. Лікар мав сказати одну дві моделі які вам потрібні. А в медтехніку вам треба обов´язково приїхати, щоб з двох підібрати який вам зручніший. По об´єму, по висоті. Нажаль, це не та річ, яку можна замовити без примірки. Ви можете в медтехніці вибрати модель, поміряти, а тоді замовляти в інтернеті. Можливо там дешевше трохи буде. Але без примірки, я б не рекомендувала
Звоночек• 18 сентября в 12:20
Ответ дляГопница-Советчица
Так Вам для определенной зоны нужно или полностью на позвоночник?
Швидка Настя• 18 сентября в 13:51
Ответ дляГопница-Советчица
То виїдьте з села і приміряйте
. Транспорт же ходе ? Не розумію, в чому проблема? Полюбіть вже нарешті себе, це ж ваше здоров´я. Навіщо замовляти річ, яка потенційно може не підійти?
Гопница-Советчица
• 19 сентября в 10:30
Ответ дляШвидка Настя
То виїдьте з села і приміряйте
проблема в тому, щоб виїхати до найближчої медтехніки - треба в транспорті провести мінімум 2,5-3 години. я це можу зробити тільки в неділю. і висидітит 3 години з проблемною спиною мені складно. складно бігати по Києву і шукати Медтехніки.
Швидка Настя• 19 сентября в 10:42
Ответ дляГопница-Советчица
Що значить бігати шукати по Києву? Ви зараз серйозно? Чи ви хочете сказати, що у вас кнопочний телефон? Може ви мені з печатної машинки друкуєте?
Про те, що у неділю працюють ці магазини взагалі мовчу
Гопница-Советчица
• 19 сентября в 11:09
Ответ дляШвидка Настя
ви вважаєте Києв маленьким містом? відстані в 2 шага скрізь?
варіант з поїздкою і приміркою особисто мені не підходить - тому просила відгуки тут на сайті.
вам нічого сказати по темі? ідіть в іншу. не треба вчити жити інших що робити.