Кавуся• 18 сентября в 15:06

Мой обед )

А у вас что ? Пэ. Эс. Угадайте что у меня в тарелке рядом с рисом ))
Мама Никитки-2• 18 сентября в 16:02
Килька в томате
Фокус-Покус• 18 сентября в 16:03
Ответ дляМошей ницца
Як це ви картоплю так приготували?
Та просто пожарила..
Мама Никитки-2• 18 сентября в 16:04
Ответ дляКавуся
Угорь в соусе
Сумнівно. Унагі не червоного кольору
Мошей ницца• 18 сентября в 16:05
Ответ дляФокус-Покус
Та просто пожарила..
Клас!
Виглядає, наче запечена
МадамОхмури• 18 сентября в 16:05
Ответ дляКликОЛЬКА
День рождения ребёнка.
Ви з чоловіком вирішили нарєзатьсЯ?)))
Фокус-Покус• 18 сентября в 16:05
Ответ дляМошей ницца
Клас!
Виглядає, наче запечена
Картошка хорошая попалась, сорт такой, видимо)
МадамОхмури• 18 сентября в 16:06
В мене вже вечеря. Пх вафлі.
І йогурт
Санта Барбара• 18 сентября в 16:07
Ответ дляУкр_жіночка
Я ещё ничего не ела. Аппетита нет
15 кг лишнего веса. Смотреть на себя мерзко
дієтологи навпаки кажуть, що треба їсти. мій чоловік, коли почав снідати і обідати, схуд на 10 кг. правда, їжа повинна бути здорова, нежирна, некалорійна.
28-го починаються Зважені і Щасливі. я буду дивитися. там багато порад для тих, хто хоче перейти на здоровий спосіб життя.
КликОЛЬКА• 18 сентября в 16:10
Ответ дляМадамОхмури
Ви з чоловіком вирішили нарєзатьсЯ?)))
Ніт. С подругой. Мужей нет, один умер, другой ушёл к другой.
Ребёнок решил скромно с мужем и детьми сходить в кафе, потому что дата не круглая
МадамОхмури• 18 сентября в 16:11
Ответ дляКликОЛЬКА
Як би там не було. З днем народження вашу дитину
КликОЛЬКА• 18 сентября в 16:12
Ответ дляМадамОхмури
Дякую!
Марічка• 18 сентября в 16:16
Ответ дляСанта Барбара
Как по мне они больше издевательства над ними показывают, там о еде вскользь всегда было.
Санта Барбара• 18 сентября в 16:23
Ответ дляМарічка
ну, можна окремо Світлану Фус на ютьюбі подивитися. але вона натурально завжди каже, що голодувати не треба, терпіти не треба, треба їсти, але некалорійне. а якщо дуже тягне на солодке, то можна пообідавши з´їсти шматочок шоколаду.
ну а щодо передачі, то там дійсно драматизують по-дурному, не знаю, навіщо. я от дивилася американську версію, то там все геть інакше. обмежені сценаристи, обмежені продюсери, непрофесіоналізм процвітає у всіх сферах. починаючи з ОП.
Не кую, не мелю• 18 сентября в 16:25
Как то неаппетитно у вас автор))

У нас так,на работе мини сабантуй)
Танго утрьох• 18 сентября в 16:26
Сніданок: кава, бутер з сиром і домашній еклер. На обід був сендвіч з магазину і персик. На вечерю вдома буде борщ з квасолею.
Танго утрьох• 18 сентября в 16:28
В гости звали?• 18 сентября в 17:10
Ответ дляАль де Барановна
Грибной суп,терапия и виноград
Терапия - это алкоголь?