Про них все понятно: він нарцис холодної матері, вона емпат, який старається заслужити любов і вірить шо він поміняється
Непонятно , чого вони розбили банку, якщо в неї були заощадження і в нього відкладені гроші, по словам Ольги, плюс безкоштовна реабілітація. Невже вони справді потребували тих грошей? Аж так
К.а.л.и.н.а• 18 сентября в 19:47
Тобто якщо на вас з неба зваляться гроші ви їй просто ножкою відкинете і підете далі?
Wida Winter• 18 сентября в 21:46
Там така травма, що гроші йому на реабілітацію будуть необхідні ще багато років