Оно само купилось• 18 сентября в 20:37

Казначейство мат допомога соц побут

Працюю в казначействі в області яка відноситься до зони можливих бойових дій відношусь до багатої родини нам цілий рік не платять премії щоб хватило на матеріальну допомогу на вирішення соц побутових питань. Прийшла осінь сказали , що матеріалки не буде так як нема грошей. Хоча деяким людям виплатили. Мені цікаво це у нас так чи це по всій Україні таке? Відгукніться все одно всі під анонімами.
Чижик Пижик• 18 сентября в 20:51
У нас тоже в этом году не платят. Из всех кого я знаю только одному челу заплатили - он предоставил документы на лечение.
Ни я, ни муж, ни мой отдел, ни его - никто не получил. Денег нет
Не пью, не курю• 18 сентября в 21:06
В цьому році премій немає, мат допомоги ще не отримала жодної-немає грошей
Стигла полуниця• 18 сентября в 21:13
У нас виплатили лише одній людині, котра йде на пенсію в цьому році
Швидка Настя• 18 сентября в 21:34
Нема чого бюджетні кошти на преміі витрачати).