куркулиха• 18 сентября 2025
Як вивчити області України? Може є якийсь лайфхак? 7 клас
ДелайКак_Я• 18 сентября 2025
Та по обласним центрам же. Вони завжди на слуху. Виключення Волинська область і Закарпатська
Белочкой зови• 18 сентября 2025
По карті повітряних тривог (не дякуйте, це капець, а не життя)
Країна мрій• 18 сентября 2025
Ответ дляДелайКак_Я
Та Кіровоградська
Обнимашкина• 18 сентября 2025
Ответ дляМатьЧасть
Вспомнила как я республики СССР учила
По надписям на рублях. Божэ, якэ я старэ
МатьЧасть• 18 сентября 2025
Ответ дляОбнимашкина
Я по флагам )) Разные полоски были
Обнимашкина• 18 сентября 2025
Ответ дляМатьЧасть
Я по флагам )) Разные полоски были
Мне всю жизнь как-то ближе были деньги
Скокмоно - стокнуно• 18 сентября 2025
📍 Візуальна пам’ять
• Карта-розмальовка – роздрукуй карту України без назв і підписуй області самостійно. Кожного разу бери інший колір – так мозок швидше запам’ятовує.
• Пазли – є картонні чи магнітні пазли “Карта України”. Збираючи, ти автоматично закріплюєш розташування областей.
• Асоціації з формою – наприклад:
• Херсонська область схожа на трикутник → “Херсонський кавуновий клин”.
• Закарпатська нагадує «чобіток» → легко прив’язати до Італії.
🎶 Мнемоніка і рими
• Склади смішний вірш або історію, де назви областей будуть героями. Чим абсурдніша асоціація – тим легше запам’ятати.
• Приклади: “Львів з Тернополем пішли на концерт у Івано-Франківську, а Закарпаття принесло грибів”.
📱 Цифрові інструменти
• Встанови додатки на телефон: Seterra, World Geography – Quiz Game – там є тести на області України.
• Гугл-карти: тренуйся швидко знаходити потрібну область, збільшуючи і зменшуючи карту.
🎲 Гра з картками
• На одному боці картки пишеш назву області, на іншому – обласний центр. Перевіряй себе як у грі «Memory».
• Можна робити це в парі: один питає, інший відповідає.
🚂 Логічні зв’язки
• Запам’ятовуй областями-«ланцюжками» по регіонах:
• Захід: Львівська, Івано-Франківська, Закарпатська, Чернівецька, Тернопільська, Рівненська, Волинська, Хмельницька.
• Центр: Київська, Черкаська, Полтавська, Вінницька, Кіровоградська, Дніпропетровська.
• Схід, Південь, Північ – аналогічно.
👉 Лайфхак: за день реально вивчити всі області, якщо поділити їх на 4 групи (Захід, Центр, Північ, Південь+Схід) і кожну групу проговорювати кілька разів.
• Асоціації з формою – наприклад:
🎶 Мнемоніка і рими
📱 Цифрові інструменти
🎲 Гра з картками
🚂 Логічні зв’язки
• Схід, Південь, Північ – аналогічно.
Обнимашкина• 18 сентября 2025
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
📍 Візуальна пам’ять
• Асоціації з формою – наприклад:
🎶 Мнемоніка і рими
📱 Цифрові інструменти
🎲 Гра з картками
🚂 Логічні зв’язки
• Схід, Південь, Північ – аналогічно.
• Асоціації з формою – наприклад:
🎶 Мнемоніка і рими
📱 Цифрові інструменти
🎲 Гра з картками
🚂 Логічні зв’язки
• Схід, Південь, Північ – аналогічно.
Стесняюсь спросить, а как, чем и зачем Закарпатье привязать к Италии?
Дайте подуться• 18 сентября 2025
Я бы нашла интересную информацию о каждой области и рассказала с привязкой к личным темам, датам, интересам, моего ребёнка.
МатьЧасть• 18 сентября 2025
Ответ дляОбнимашкина
Мне всю жизнь как-то ближе были деньги
Это похвально! А я в детстве с дедушкой и папой смотрела чемпионаты по футболу и рисовала себе турнирные таблицы с флагами. До сих пор почти все страны помню.
Поліцейський патруль• 18 сентября 2025
Ответ дляКраїна мрій
Та Кіровоградська
и днепропетровская)
Дайте подуться• 18 сентября 2025
Ответ дляОбнимашкина
Так Вам же объяснили 🙄. Закарпатская область визуально похожа на сапожок, как и Италия.
Админко• 18 сентября 2025
О, я досі кожен раз дивлюсь на мапу,коли треба. Знаю точно тільки Київську і свою область.
Украиночка• 18 сентября 2025
Раньше прогноз погоды постоянно показывали, можно было легко запомнить. Руслана пысанка, Алексей Девеев Церковный и тот что говорил нехай проблеми та незгоди не роблять вам в житті погоди
ТебеОноНадось• 18 сентября 2025
Ответ дляОбнимашкина
а какие там были надписи?
интерено, я старээ, что не помню, или наоборот
Обнимашкина• 18 сентября 2025
Ответ дляТебеОноНадось
а какие там были надписи?
На всех языках номинал.
ОбережнаЯ• 18 сентября 2025
Я своїм в туалеті приклеїла на двосторонній скотч спочатку велику карту України з розділення по областях, а потім карту світу з країнами та столицями. Дуже швидко вивчили, навіть чоловік дещо запам´ятав.
Обнимашкина• 18 сентября 2025
Ответ дляОбережнаЯ
Гениально. Главное запретить брать с собой телефон и заклетить даже надписи на освежителе воздуха.
Просто каралева• 18 сентября 2025
Ответ дляДайте згадаю
Тут другой вопрос
Зачем в 7 классе учить с ребёнком уроки??
И третє питання: як можна НЕ вивчити аж 24 області?
Борода• 18 сентября 2025
Что это за ущемление?
Восток, юг, север- аналогично🥹.
Ясно, понятно с темой.
Восток, юг, север- аналогично🥹.
Ясно, понятно с темой.
Великий сатирик• 18 сентября 2025
Ответ дляБелочкой зови
Так це дійсно так. Мені здається, що всі давно вже вивчили області
Дівчина заглядєніє• 18 сентября 2025
всегдаДаДа• 18 сентября 2025
Ответ дляБелочкой зови
моя дитина так вивчила, а я вивчила багато районів по інших областях, і майже всі міста на сході