Найщасливіша• 19 сентября в 09:46

Звільнення в нікуди під час війни

Норм чи стрьом?
Пупс• 19 сентября в 10:17
Ответ дляНайщасливіша
З собою носити ще небезпечніше, банкам не довіряю

Буде підстраховка у вигляді роботи хоч
Ось і відповідь на питання, тему можно закривати
Пупс• 19 сентября в 10:18
Ответ дляЯк_наготую...
норм, на хороших специалистов в Украине дефицит
Уже мигрантов завозят, по 800 уе.
Нашим почему-то столько не платят, наших в окопы
Як_наготую...• 19 сентября в 10:19
Ответ дляПупс
Уже мигрантов завозят, по 800 уе.
это вам собакеева сказала по телевизору?
Приму в дар• 19 сентября в 10:21
Через наслідки війни можна втратити не лише фінанси, а й роботу. Дивіться по ситуації. На крайняк завжди можна буде влаштуватись на менш кваліфіковану роботу, або переїхати в більше місто.
Пупс• 19 сентября в 10:41
Ответ дляЯк_наготую...
Это её сайт?
https://www.obozrevatel.com/ukr/ekonomika-glavnaya...
Коханозадовільна• 19 сентября в 10:48
Авторе , я сама в такій же ситуації,хочеться все покинути і піти в нікуди, нерви не витримують. Але ,якщо дивитись зі сторони на чужу ситуацію, то скажу ’ треба триматись роботи’. Я хоч маю і затребувану спеціальність, але знайти роботу в маленькому селищі практично неможливо.
Из Кукуева я• 19 сентября в 10:48
Якщо не маєте фізичних обмежень, то знайти роботу буде не проблема. Питання, чи знайдете бажану зарплату, бо в об´явах пишуть одне, а по факту може може бути 500 грн зміна і бонуси, яких може й не бути. Або запропонують місяць відпрацювати без оплати, якщо стажування не оплачується. А якщо у Вас є фізичні обмеження, чи вік 40+, чи Ви жодного дня не працювали за професією, то взагалі проблема знайти щось з прийнятною зарплатою. Тому вирішуйте самі, чи йти в нікуди, чи залишитись там, де зараз працюєте. Легко не буде й так і так.
Скромняшка• 19 сентября в 11:24
Есди есть вторая зарплата в семье (и этот второй работающий не против) то норм.
К примеру, у меня есть прдушка, но в тоже время нет второго работающего и есть ребенок, аренда и кот - однозначно стрем. Хотя таак хочется
Радуга-дуга• 19 сентября в 11:36
стрем
Всюди влазю• 19 сентября в 11:39
Ответ дляНайщасливіша
Ось так
Так у всех это по- разному. Если есть своё жильё, запас денег и востребованная профессия, то нормально. Если всего этого нет , то стрём будет в любое время.
Всюди влазю• 19 сентября в 11:40
Ответ дляПочтальЁнша
в зсу идите!
Чтобы погибнуть или инвалидом стать ?
автор Найщасливіша • 19 сентября в 18:31
Ответ дляПупс
Уже мигрантов завозят, по 800 уе.
Брехня
автор Найщасливіша • 19 сентября в 18:35
Ответ дляКоханозадовільна
Сестра😐
Тут тільки віддалену або переїжджати, але це не легко все
автор Найщасливіша • 19 сентября в 18:37
Ответ дляСкромняшка
У мене немає другого працюючого, подушка є, не аренда, дітей нема, кіт є, але треба мамі підкидувати гроші, мені теж дуже хочеться… І шо робити 😐
ИграйМойГормон• 19 сентября в 18:41
Для мене напевно стрьом,бо сама думаю звільнитись. Але, боюсь і борюсь з собою.
автор Найщасливіша • 19 сентября в 19:08
Ответ дляИграйМойГормон
Сестра😐