Группа крови• 11 августа в 13:56

Хтось памʼятає, через що почалася війна?

Екатерина1801• 11 августа в 13:58
Оце то да.....
Byretta• 11 августа в 13:58
Через те,що одного дня народився плешивий, йопнутий дід
НадпотужнаПотужність• 11 августа в 13:58
Удалено администрацией...
Anna Nik• 11 августа в 13:59
Одна стара бабка захотіла стати ’владычицею морською’
golybka0711• 11 августа в 14:00
через ’путін спасі домбас, ввєді войска’ - це на моїй пам*яті. як у вас - не знаю.
Anna Nik• 11 августа в 14:02
Ответ дляgolybka0711
це ви приезжих акторів МХАТу маєте на увазі?
golybka0711• 11 августа в 14:03
Ответ дляAnna Nik
там різні люди були.
ElenaMari• 11 августа в 14:03
Ответ дляAnna Nik
Не угадали, марионетки разных стран ними руководят кто то и вот приказали играть в войнушку долго им нужно провернуть дела, и пока они не скажут стоп все будет тянуться
Веточка сакуры67• 11 августа в 14:04
Ответ дляgolybka0711
Ну типо если бы кричали “путин, спаси Тернопіль” он бы сразу туда напал, а не на Донбас . География вообще не причем
golybka0711• 11 августа в 14:05
Ответ дляВеточка сакуры67
прічом - прічом)) населення відрізняється, інакше на Тернопіль і напав би.
Anna Nik• 11 августа в 14:05
Ответ дляgolybka0711
там різні люди були.
отож, а коли Крим окупували що кричали? нагадайте?
Metelitsa• 11 августа в 14:05
Війну раша на чолі з путлером проголосила в Мюнхені у 2007 році.
А вже у 2008 раша вторглпсь в Грузію.
Тоді всі притомні говорили і писали, що наступною буде Україна.
Як показав час, в самій Україні таких притомних виявилося небагато і вони були названі нациками і бандерівцями
lilul990• 11 августа в 14:06
Плешивому діду стало скучно
golybka0711• 11 августа в 14:06
Ответ дляAnna Nik
за Крим, добре пам*ятаю кинуті українськи паспорти біля мусорки і танці під баян
Маска-0b9f• 11 августа в 14:06
Ответ дляMetelitsa
А вже у 2008 раша вторглпсь в Грузію.
А чому війна у Грузії почалася?
Маска-0b9f• 11 августа в 14:07
Ответ дляAnna Nik
Кричали Крим це Україна
Марин22• 11 августа в 14:08
Через те, що пу і зе про щось не домовились.
uma• 11 августа в 14:08
А я реально не помню. Телевизора дома нет. Помню тут стали появляться темы про тревожные чемоданчики, что вот-вот случится нападение. Я пролистывала, так как дел своих вагон, АТО сколько лет там где-то было и мне не было до этого всего дела, вообще было не понятно с чего вдруг еще какое-то нападение. Потом помню уже в феврале назвали какую-то дату нападения и в школьный чат на это число сказали всем прийти с флажками и дети выстроиться вдоль трассы в цепь дружбы или единства, хрен знает. Я тогда классухе написала записку, что если она потащит моего ребенка к дороге, то ей это икаться будет долго. Сын был счастлив прогулять уроки, его отпустили домой, а остальные пошли. Примерно за неделю до войны ..
Но вот реально какое событие стало спусковым крючком, что все аж до ракет дошло я не помню совершенно. Помню видимо с ДНР оде они танцуют. что теперь они раша 🤷‍♀️ Подумалось, что придурки и благополучно пролистала тик-ток. Но там такого было много и я легла спать. Через пару часов началась война.
Metelitsa• 11 августа в 14:09
Ответ дляМаска-0b9f
А чому війна у Грузії почалася?
Бо раша так захотіла
Anna Nik• 11 августа в 14:09
Ответ дляМаска-0b9f
Кричали Крим це Україна
а в Донецьку та Краматорскьку кричали що Донецьк це Україна, але це ніхто не пам*ятає, тільки акторів МХАТу ніяк забути не можуть.
Маска-0b9f• 11 августа в 14:10
Ответ дляMetelitsa
Бо раша так захотіла
Просто так від нічого робить захотіла?
Byretta• 11 августа в 14:11
Ответ дляAnna Nik
Я пам´ятаю мітинг в Донецьку. Скільки молоді було з українськими прапорами. Але методичка про Путін памагі на деяких досі діє,бачу.
Також пам´ятаю написи фарбою на залізничному вокзалі Луганська, що Луганськ-це Україна
Anna Nik• 11 августа в 14:12
Ответ дляByretta
і ця методичка вже була тоді, коли Гіркін був у місті
Honda-• 11 августа в 14:13
Удалено администрацией...
Metelitsa• 11 августа в 14:13
Ответ дляМаска-0b9f
Просто так від нічого робить захотіла?
Операція під назвою ’прінуждєніє к міру’ Вам про шось говорить, окрім абсурду?
meatlug• 11 августа в 14:14
Ответ дляВеточка сакуры67
Ну, якщо Харків у 2014 не «спаслі», то таки географія - не основний чинник.
meatlug• 11 августа в 14:15
Ответ дляAnna Nik
Хоть камні с нєба!!!
Honda-• 11 августа в 14:15
А сейчас они вот как рисуют, и наверно это еще лучший вариант.
Byretta• 11 августа в 14:17
Ответ дляМаска-0b9f
Просто так від нічого робить захотіла?
Якщо я хочу землі слабкого сусіда,то нащо мені шукати причини. Я хочу і все
Mira29-c3c3• 11 августа в 14:18
Ответ дляElenaMari
Тобто пу не винуватий ?