Дверной_Проем• 19 сентября в 15:01

Кредити?

Давайте поговоримо за кредити . У кого який досвід позитивний і негативний. На що брали,як виплатили.... Хочу зважитися на кредит
Чупа-чупс• 19 сентября в 15:31
Ответ дляПилосмок працює
Відміняє. Тому що я так би і сиділа весь цей час на зйомі і накопичувала б долари.

Ви розумієте, що таке економічна доцільність? Вигода тощо?
Про комфорт проживання на зйомні промовчимо
Дюагональ• 19 сентября в 15:31
Ответ дляПилосмок працює
Звичайним спеціалістом не в Києві. І цін на квартиру у Києві таких не було, ви цього не помітили?

П. с. трохи обманула, час дуже швидко летить, це було 12 років, як раз перед стрибком долара.
прекрасно помню 15 год, жопа была как никогда
мне давали 10 тыс грн и мужу столько же. Еле выживали
Уже после этого стали на себя работать и поднялись

так что 2 тыс вы приукрасили
Дюагональ• 19 сентября в 15:32
Ответ дляНаливайКа
Справа в тому, що навіть переплативши, та покупець залишилася на сьогодні в плюсі на 2 ляма.
Отде, це говорить, що 2+2 не завжди 4
Если деньги не были бы инвестированы во что-то более успешное, то да
Пилосмок працює• 19 сентября в 15:32
Ответ дляДюагональ

так что 2 тыс вы приукрасили
Ні, не прикрасила. Я не писала зарплату чоловіка. І ще раз: ми не в Києві! У нас і зараз одні з найменших зарплат (середніх)

І так, в Києві і на 100 тис ледь виживаютт. Тут теми прям зубожіння
Пилосмок працює• 19 сентября в 15:36
Ответ дляЧупа-чупс
Так, це теж один з плюсів життя у власній квартирі, а не орендованій. Але нам секта ’кредитцепогано’ не повірить
Valentina shop2020• 19 сентября в 15:37
Ответ дляКрем для арбуза
Багатійка?
Кредиты это ярмо
автор Дверной_Проем • 19 сентября в 15:39
Ответ дляБабуся мороз
Не пользуюсь кредитами.Просто нет в этом необходимости.
А як купити квартиру наприклад?
Бабуся мороз• 19 сентября в 15:40
Ответ дляДверной_Проем
А як купити квартиру наприклад?
Квартирные вопросы решены давно.Без кредитов.
автор Дверной_Проем • 19 сентября в 15:41
Ответ дляЧупа-чупс
Зараз в кредиті іпотечному в ЄС - подивимося як піде - все одно оплата за своє як оренда - тому жодних втрат , а нерухомість все ж дяді
А перший внесок?
Ответ дляСоветничаю тут
вы хотите взять миллион?
я никогда не использую лимит больше, чем могу вернуть в любой момент, независимо от зарплаты
Ну ,на квартиру
Советничаю тут• 19 сентября в 15:42
Ответ дляДверной_Проем
Ну ,на квартиру
сейчас - это безумие
покупать на пике, да еще и в кредит
автор Дверной_Проем • 19 сентября в 15:42
Ответ дляБабуся мороз
Як показало життя, це циклічно
автор Дверной_Проем • 19 сентября в 15:43
Ответ дляСоветничаю тут
сейчас - это безумие
покупать на пике, да еще и в кредит
Потім не буде можливості, вік
Бабуся мороз• 19 сентября в 15:43
Ответ дляДверной_Проем
Як показало життя, це циклічно
Не поняла вас,но ладно.
Чупа-чупс• 19 сентября в 15:44
Ответ дляДверной_Проем
А перший внесок?
Оплачено
Чупа-чупс• 19 сентября в 15:45
Ответ дляСоветничаю тут
сейчас - это безумие
покупать на пике, да еще и в кредит
А ходити зйомними і бути без кола і двора ?
Пилосмок працює• 19 сентября в 15:50
Ответ дляГоловнаЯ
Все це не відміняє факта, що Ви майже в два рази переплатили за свою квартиру. І да, я економіст і я вмію рахувати гроші
До речі, яскравий приклад, що не всі є гарними фахівцями у своїй галузі
автор Дверной_Проем • 19 сентября в 15:58
Ответ дляБабуся мороз
Не поняла вас,но ладно.
Ну,можно потерять жилье
Ответ дляЧупа-чупс
Оплачено
Мабуть ризик-це тільки перший внесок
Жена сантехника• 19 сентября в 15:59
Ответ дляГоловнаЯ
Тільки за кошти кредиту, який Ви переплатили можна було це одну квартиру купити
Это как? Она взяла в грн. Гривна обесценилась, квартира подорожала.
Она жила в своем и не тратилась на съем?
Как она могла две квартиры купить?
Поясните
Жена сантехника• 19 сентября в 16:02
Ответ дляValentina shop2020
Кредиты это ярмо
Чого ярмо? Це інструмент.
Крем для арбуза• 19 сентября в 16:28
Ответ дляГоловнаЯ
Поганий економіст, дуже поганий.
Крем для арбуза• 19 сентября в 16:34
Ответ дляОновлена версія
Ви би були праві при стабільній ситуації. А в умовах інфляції дійсно в кредит брати вигідно. Я теж маю такий приклад з квартирою, там не те що переплата, там дуже вигідно було, навіть в великому плюсі. Якщо що, я теж фаховий бухгалтер і рахувати гроші вмію.
Я могла швидше погасити свій кредит, але не спішила, платила щомісяця мін.суму - 3200 грн, а за цец час азяли ще 2 квартири. А в якийсь час грн так обесцінилась, що залишок по кредитй, який складав 1/3 самого кредиту, змогла погасити з місясного доходу, а 15 років тому, ця сума здавалася космічна, хоча я і отримувала завжди хороші з/пл.
Крем для арбуза• 19 сентября в 16:52
Ответ дляЧупа-чупс
Це відкладене життя - зйом, 10 років знімала, знаю про що говорю.
Крем для арбуза• 19 сентября в 16:55
Ответ дляValentina shop2020
Кредиты это ярмо
Нічого подібного. Якби не кридит, то в мене досі нічого б не було, ні сім´ї, ні житла, ні авто, ні дітей.
Крем для арбуза• 19 сентября в 16:56
Ответ дляБабуся мороз
Все таки багачка.
Контрольница• 19 сентября в 17:37
Ответ дляПилосмок працює
Ні. Ви економіст від Бога.

По перше. Я б платила за найм, поки накопичувала ті гроші. А так, я майже тією сумою сплачую платіж.
По друге, інфляція. Десять років тому у мене зарплата була щось близько 2000 грн, в зараз 30-40 тис.
По третє, квартира коштувала 900 тис, в зараз 3 млн. Різницю відчуваєте?
только курс больше в 5 раз доллара, квартира подешевела
Контрольница• 19 сентября в 17:39
Ответ дляЛуноходик_Ик
Другий чоловік брав свого часу кредит іпотечний, 10% річних, виплатив за 6 років, переплата незначна
60 процентов незначна?
Вишневий цвіт• 19 сентября в 17:46
Квартиру брала у кредит в гривнях у 2003 р по програмі молодіжного кредитування, тобто без відсотків взагалі, на той момент це було 50+ тис грн. Потім народилася друга дитина і списали 25% кредиту. Спокійно сплачувала раз у квартал 370 грн, закрила цей кредит перед війною))) одним платежем зразу. Могла б гратися далі, кредит був до 2033 року) Ноути купували всім у сім´ї по черзі в оплату частинами, тоді ще на 2 роки можна було взяти, потім оновлювали так само в оплату частинами. Також іншу техніку. Зручно. Маю кілька карток, то приват завжди тримаю трохи у мінусі, там непогані кешбеки за оплату кредитними коштами...
Пилосмок працює• 19 сентября в 17:46
Ответ дляКонтрольница
Ні, подорожчала. Брали за 500 дол квадрат, тепер 1100 Дол квадрат