Кто крайний?• 19 сентября в 15:56
Які снеки менш шкідливі для вечірніх посиденьок перед телевізором?
Леся Українка• 19 сентября в 15:59
Морковка идеально подходит
И я не шучу
А вообще желательно не отвлекаться когда ешь
И я не шучу
АнтиТанкист• 19 сентября в 16:04
Я сушу в сушарці фрукти, взимку під серіальчик смачно, зараз виноград, сливи, персики.
Аленький носочек• 19 сентября в 16:06
Ответ дляАнтиТанкист
І яка у Вас порція під «серіальчик»?
Аленький носочек• 19 сентября в 16:08
Горіхи, сухофрукти не шкідливі лише в адекватних порціях. Відповідь по темі - жодного снеку під відео. Як невеличкий перекус, так. А сидіти й гризти, хай навіть горіхи чи сухофрукти, не варто. Якщо Вас хвилює здоровʼя та фігура.
Майструю крила• 19 сентября в 16:09
Ответ дляАленький носочек
В чем вред морковки. Пусть автор 4 штуки под фильм сгрызет, что в ней вредного?
АнтиТанкист• 19 сентября в 16:12
Ответ дляАленький носочек
І яка у Вас порція під «серіальчик»?
Ніколи не рахувала
Пригоршня винограду, персик нарізаний дольками, може 5 слив (також нарізані), на 2-х з чоловіком
Банан-барабан• 19 сентября в 16:15
Сушу курку, кабачки, помідори. Під фільмець ввечері. Ще пастилу, але її ближче до зими їмо, ще яблуневі чіпси
Единорог_помог• 19 сентября в 16:18
блендерую кур’яче філе, трошки оливкової олії і приправ, тонко розкатую на пергаменті і запікаю в духовці. Потім ламаю, виходять м’ясні чіпси. Для нас це оптимальні снеки і по смаку і по користі, білок мені завжди важко добрати
Ну що ви, мамо!• 19 сентября в 16:25
Ответ дляМайструю крила
Если с жкт всё нормально, тогда вреда никакого. Но если есть гастрит и т.д. может вызвать обострение, так как в ней много клетчатки
Ну що ви, мамо!• 19 сентября в 16:32
Джерки з курячої грудки, яблука, апельсин, ківі, банани. Все сушу в дегідраторі