Після провалу останнього наступального ривка на запорізькому напрямку, шо робитиме путін
Буде дестабілізувати. Лякати населення стран нато щоб ті вибрали правих на виборах - буде залітать літаками, дронами в Естонію чи польшу, через агентурні сітки впливатиме на людей, через своїх агентів впливу буде розколювати зсередини єс, будуть теракти, ненависть на етнічному і нац ґрунті, мовні і подібні питання. Буде лізти в політику країн, на черзі Молдова. Буде готувати плацдарми для воєнного вторгнення.
Польща кожного дня піддається десяткам кібератак. Можливо у 26 році спробує окупувати Естонію. Не виключено
Всередині росії посиляться репресії. Два три роки, потім велика війна з європою. Понятно шо європа не готова, але жертва насилля ніколи не готова бути жертвою насилля. Шозробиш. Ніхто не готовий до війни, поки вона не станеться. Велика помилка росіян вважати що в Європі немає охочих воювати. Процент пасіонаріїв усюди однаковий. Даже якшо ви не знаєте таких людей, не значить шо їх немає
Ananasprotivogaz• 19 сентября в 22:22
Одного не пойму схема не сбила Эстония те истребители раши....какого фига...
Nathalie27• 19 сентября в 22:22
Ответ дляAnanasprotivogaz
Щоб не ескалірувать
Ananasprotivogaz• 19 сентября в 22:24
Ответ дляNathalie27
Щоб не ескалірувать
Та ну
Это лишь показывает слабость. Не более