ПадаюВреверансах• 20 сентября в 11:40

Що про це думаєте? Текст довгий

Якщо відверто, думав що сьогодні Х-101 підуть на Польщу. Це дуже вкладається в помірну ескалацію, яку росія проводить останні тижні. І яка 100% призведе до війни, щонайменше, на Балтиці.

Порушення повітряного простору Естонії винищувачами МіГ-31 не призвело до негайного їх знищення, як зробила ще не так давно Туреччина. І в кремлі чудово розуміють з якими країнами НАТО можна грати в провокації, а де керівники з яйцями.

Блок НАТО вже майже остаточно помер. І напевно його смерть була запрограмована розширенням заради розширення. Коли критерієм членства були хибні цінності, і в НАТО приймали, наприклад, Албанію чи Чорногорію, але не взяли в 2008 році Україну.

Коли цінність безпеки країн-членів стала другорядною, годі сподіватися що цим не скористається ворог. Сьогодні ми фактично бачимо таку саму глибоку стурбованість, як була в 2014, коли США віддали росії Крим. Хоча могли використати Будапештський меморандум як привід застосувати силу. Але показали слабкість.

В 2022 році Україна, отримавши одразу всю номенклатуру західної зброї, плюс введення військових під виглядом ПВК для швидкого навчання новим типам озброєння - спільно можна було зупинити і перемогти агресора.

Тепер майже гарантовано країни Балтії поступово віддадуть, а війна, справжня, почнеться або в Польщі, або швидше вже за східну Німеччину. І то, є ймовірність що росія зможе розколоти її на умовні ФРН і ндр.

Ми, в Україні, дуже обмежено можемо впливати на цей перебіг подій. Наше завдання - зберегти єдність та стійкість. Забути про будь-які внутрішні політичні чвари, провести реформу мобілізації та стати донором військових технологій для світових демократій.

Схема, в ідеалі, має бути така: європейські гроші в обмін на наші знання та практику застосування. Тобто, на жертви українців, які вмирають щоб Європа жила поки що спокійно.

Як не дивно, але схоже що тилові області України вже у 2026 році стають безпечнішими за країни Балтії, Польщу і навіть Німеччину. А в перспективі, за Францію, Британію, Канаду і США.

Якщо не станеться якогось "чорного лебідя"на росії, то конвенційна війна поступово перейде в ядерну, під ударом будуть ядерні країни та найбільші економіки.

Цей пост - не страшилка. Це об´єктивна оцінка ризиків. І заклик до українців повертатися додому. Так випало, що ключ до збереження вільного світу - в Києві, впаде Україна - не буде кому зупинити російські дрони, ракети і танки.

Не вийде десь пересидіти війну.

А ще прохання до всіх в Україні, хто продовжує думати про рейтинги - забудьте. Робіть реформи навіть якщо після цього ви програєте вибори. Бо увійти в історію тим хто врятував країну, програвши вибори краще ніж останнім керівником/депутатом/міністром/політиком незалежної України.
Юрій Гончаренко.
Маска-0b9f• 20 сентября в 11:49
Що Юрій Гончаренко писав чи говорив про те,що Росія нападе на Україну в лютому 2022 року?Це треба для того,щоб розуміти рівень його @@@@@больства.
LudaSHS• 20 сентября в 11:51
Я думаю воронка війни, яка триває довго по міркам сучасності, коли не коли затягне в свої тенета і сусідів, саме тому не сприймаю нашу війну як локальну, за Донбас чи мову чи ще якесь тупе пояснення ватників рф. Війна ця вже регіональна, і може стати світовою через ряд причин.
Саме страх посилює рф.
А безпорадність і страх ескалації Заходу конвертується кремлем в подальшу агресію.

І тому були саме Міг, а не Су літак _ це наступний етап гібридної війни
freedom_2015• 20 сентября в 11:53
щось імя знайоме ,наче срачі по моїм місцевим паблікам писав.Нагадував чоловічу версію безуглої
Черный Ловелас• 20 сентября в 12:03
1-2 дня и рашка развалится , все держится на соплях, инфа сотка.
Маска-0b9f• 20 сентября в 12:08
Ответ дляЧерный Ловелас
И потом через месяц пойдёт войной на НАТО.Как всё предсказуемо
coch100• 20 сентября в 12:12
Да ничего страшного. Оружия у рф осталось на 2- 3 недели, Путин умрёт в 48й раз, Сибирь заберут китайцы, что там еще я уже не помню...
Черный Ловелас• 20 сентября в 12:23
Ответ дляcoch100
Самолетов у них нет , наступать нечем , 23 сентября конец войне, и Ростов Украина.
Мелитрисса• 20 сентября в 12:39
Пропаганда и манипуляции. Если бы я была мужчиной и находилась бы в Европе, даже если бы действительно заставили воевать иностранцев, то предпочла бы воевать в армии какой нибудь европейской страны, а не в украинской с вечной не хваткой вооружения, вынужденной выпрашивать помощь по другим странам, а ее при этом дают через раз и больше обещают чем дают, и все время вынужденной просить денег у своих граждан. Недавно где то видела, что из 20 дронов, только 4 дает государство. Что то мне подсказывает, что этот дядечка не из окопа на нуле свои опусы строчит.
Star39• 20 сентября в 13:42
А Юрий Гончаренко не хочет подумать, кто и зачем в Польшу дроны запускает? Кому нужны провокации для якобы сплочения Европы? США выходят из войны, Европа тоже не рвется, несмотря на громкие лозунги. Вот и приходится подбадривать