Дівчата, порадьте як краще поступити при розставанні - висказати все, що накопилося, чи просто перестати відповідати. Стосунки були короткі , пару місяців, (якщо це взагалі можна назвати стосунками) Якщо коротко: хлопець військовий, (нам обом трохи за 30 ) , як поіхав на схід, то дуже мало уваги, є проблеми з довірою (бачила шо йому інші писали) , я думаю, я в нього не одна. Але все ж таки, варто написати , щоб він знав, чому я перестала спілклуватися, все що я думаю, і що в мене накипіло, чи бути мудрішою і нічого взагалі не писати , перестати відповідати. ?
Хочу барабульки• 20 сентября в 16:39
Ответ дляAmalia_Ke
Це все я вже говорила. Змін немає. Ще й баби якісь писали, навіть не пояснює, хто це.
не хочу, мені лише прикро від цього спілкування.
А як ви дізнались що йому інші жінки писали?
фрау Гітта• 20 сентября в 16:40
Ответ дляAmalia_Ke
Згодна, але вже пізно
Де Ви його надибали? Ви що не розумієте що зв´язуватися з військовими зараз ну нє то
Хочу барабульки• 20 сентября в 16:43
Ответ дляAmalia_Ke
Іхали на його машині, поставив навігатор з картою, а там висвітилось повідомлення ’Ангеліна Позняки’ .
Ось і все ясно. Так підписують нових знайомих з Тіндерів.
Ну у нього до вас було якесь спілкування напевно. Як і у вас - до нього . Може вилізла якась з «минулого» життя
Ленивица-красавица• 20 сентября в 16:45
Ответ дляAmalia_Ke
Ні, не забув. Якби не писав би повністю, я б не робила тут тему. ми спілкуємося, але мені недостатньо. І вирішила вже перестати спілкуватися
А ви хоч раз йому кащали що вам недостатеньо, перед тим як це вирішити? Може він і так думає що постійно пише перший, втомився грати в одні ворота і в нього відчуття що він вам нав´язужться. Чому таке пишу, бо сама така була, сиджу собі чекаю сумую, а тоді через деякий час людина зненацька жаліжться що вже втомився мені нав´язуватись і від мене ніякої віддачі. От такий от сюрприз. У людей може бути геть різне світосприйняття.
Ленивица-красавица• 20 сентября в 16:46
Ответ дляAmalia_Ke
Спілкування чисто формальне, відчуття, що просто ’підтримує звязок’ , а не дійсно спілкується. Тому і не хочу більше тягти кота за хвоста
ви взагалі пишете йому перша?
Тоскующая• 20 сентября в 16:46
Ответ дляAmalia_Ke
Автор, я вас розумію. Але заради Бога ніяких поем. Якщо дійсно не любите гостити, то просто напишіть: ’Вася, меня недостатньо того що є зараз, потребую багато більше. Тому давай не витрачати час одне одного на писанину’
Ответ дляЛенивица-красавица
На жаль, так, я говорила це. Навіть на самому початку спілкування в шутку, типу ’ Я бачу ти не дуже любиш переписуваться’. Він сказав шо не любить. Але я ж розумію, шо якби ’запав’, то писав би
Хочу барабульки• 20 сентября в 16:47
Автор - зробіть по серцю.
Хочете висказати - вискажіть.
Ви нічого не втратите.
А напруга певна точно спаде якшо вискажете і не будете тримати оте все в душі
Може після висказаного він задумається і шось змінеться. А якшо ні - то також добре. Чим раніше узнаєте яка перед вами людина - тим краще.
Не ви перша не ви остання хто через таке проходить. Стосунки - взагалі непроста річ. Все буде добре.
Хочете висказати - вискажіть.
Ви нічого не втратите.
Ангелок з ріжками• 20 сентября в 16:48
Навіть якщо хочете щось написати прощальне, то не пишіть поем. Нікому це не потрібно і нецікаво. Якщо ви вже наважились порвати ці стосунки, то я вважаю, що мовчки зникнути теж якось некомільфо. Просто напишіть, що ваші стосунки себе вичерпали і кожному потрібно йти своїм шляхом. І все. Всього найкращого, бувай. Без всіляких кілометрових пояснень.
Ленивица-красавица• 20 сентября в 16:50
Ответ дляХочу барабульки
Автор - зробіть по серцю.
Хочете висказати - вискажіть.
Ви нічого не втратите.
Хочете висказати - вискажіть.
Ви нічого не втратите.
ну та висказувати в принципі нічого, як автор пише що не запав, то це нічия не вина - ні її ні його. Можно без лишньої драми і коротко написати щось типу, саша, я хочу припинити спілкування бо немає від тебе достатньої уваги і віддачі, бувай.
Готова до другої• 20 сентября в 16:50
В блок поставить зачем вообще Вам этот геморрой, чтоб в нем разбираться
Ответ дляЛенивица-красавица
а про інших жінок нічого не писати?
фрау Гітта• 20 сентября в 16:51
Ответ дляAmalia_Ke
Почитавши всі Ваші теми скажу,що Ви дуже нав´язлива до чоловіків. У кожному бачите свого чоловіка, а вибираєте не тих. Ви від них багато хочете, вони хочуть тільки секс
Ответ дляфрау Гітта
Ви знаєте, я від нього абсолютно нічого не вимагала, а просто спілкувалася і спостерігала. Але те що я вибираю не тих , це правда.
Хочу барабульки• 20 сентября в 16:52
Ответ дляЛенивица-красавица
Хай автор сама зробить по душі. Як вважає за потрібне. Вона у цих стосунках зсередини була з самого початку і вона знає що сказати що у неї на душі
Ленивица-красавица• 20 сентября в 16:53
Ответ дляAmalia_Ke
а про інших жінок нічого не писати?
не знаю, можете добавити але не розписуйте кілометрами як тут уже порадили
Ангелок з ріжками• 20 сентября в 16:56
Ответ дляAmalia_Ke
а про інших жінок нічого не писати?
Хіба у вас є докази існування інших жінок? У вас є лише підозри. Він вам напише, що ви підозрілива істеричка.
Нічого не пишіть про тих жінок.
Йдете - йдіть. Нехай мучиться питанням де він накосячив.
Нічого не пишіть про тих жінок.
Гуляю босоніж• 20 сентября в 16:56
Робіть так, як ви відчуваєте. Хочете сказати - скажіть, коли напише. Важливо зробити так, як вам хочеться, не перекладайте рішення на інших людей з їхнім досвідом, у вас свій є, і свої відчуття, і свої правила.
Пописанная парта• 20 сентября в 16:58
Это от характера зависит. Мне важно всё высказать и закрыть гештальт, даже если человеку пофиг, но я успокоюсь
Тоскующая• 20 сентября в 16:59
Ответ дляAmalia_Ke
а про інших жінок нічого не писати?
Звісно написати. Просто як факт що бачили і що це теж вам звісно не підходить
40каградусная• 20 сентября в 17:00
Ответ дляКурочка-чубаточка
Отряд не заметил потерю бойца.
🤣🤣🤣🤣спасибо, Вы написали как раз то, что нужно было услышать сегодня
Автор, вам нелегко зараз. Але і йому як військовому зараз нелегко. Ви ж це розумієте.
Краще написати про свою деяку невдоволеність таким рідким спілкуванням. Не спішіть рвати звʼязки якшо він вам сподобався. Не фіксуйтесь дуже сильно на ньому зараз. Живіть своє життя, спілкуйтесь з іншими людьми- час покаже як він себе проявить. Якшо проявить
Ответ дляГуляю босоніж
Згодна з вашим коментарем повністю.
Ответ дляLonda___
Я б ще могла прийняти це рідке спілкування, якби а) не було б повідомлень від інших жінок б) було чітко проговорено хто ми друг другу і так далі
А так в мене нема до нього довіри, і я відчуваю, що для нього це просто гарний варіант класно провести час ( + секс). А про довгострокове він не говорить нічого.
Ответ дляAmalia_Ke
Ви можете запитати у нього- чи є у нього спілкування окрім вашого.
«Проговорено хто ми друг другу» - ви зараз на етапі коли люди знайомляться один з одним, дізнаються глибше про один одного - 2 місяці це дуже мало ще часу пройшло щоб проговорювати якість офіційні статуси.
Вас саму зараз трохи хитає у боки, ви хочете контролювати процес, хочете гарантій.
Ответ дляLonda___
Цікаво, а коли ж тоді це виясняти?
Через який час? Мені здається 2 місяці норм строк , щоб почати офійіно стосунки. Це ж не в ЗАГС іти