Дівчата, порадьте як краще поступити при розставанні - висказати все, що накопилося, чи просто перестати відповідати. Стосунки були короткі , пару місяців, (якщо це взагалі можна назвати стосунками) Якщо коротко: хлопець військовий, (нам обом трохи за 30 ) , як поіхав на схід, то дуже мало уваги, є проблеми з довірою (бачила шо йому інші писали) , я думаю, я в нього не одна. Але все ж таки, варто написати , щоб він знав, чому я перестала спілклуватися, все що я думаю, і що в мене накипіло, чи бути мудрішою і нічого взагалі не писати , перестати відповідати. ?
Хочу барабульки• 20 сентября в 16:28
Що там у вас могло накопитися за 2 місяці? Не придумуйте. Живіть далі своє життя.
Ви ж самі написали: «якшо це можна назвати стосунками». Ви самі собі там напридумували мабуть
Само_достаточная• 20 сентября в 16:28
Нет, в этом нет смысла. Он все сам прекрасно знает и понимает.
Ответ дляХочу барабульки
Я все розумію, просто запитувала, чи варто писати такі повідомлення наостанок. Як це буде виглядати? Чи це норм чи стрьом
Бараболька• 20 сентября в 16:30
Напишіть і збережіть десь собі. Вам легше буде,має йому все одно.
Дайте згадаю• 20 сентября в 16:31
Ответ дляLove_Love_Love_
В чому?
хлопець військовий , як поіхав на схід, то дуже мало уваги
ну блин, логично вроде
ЛижТолько• 20 сентября в 16:31
Два месяца недоотношений, а драма, уровня Шекспира. Что Вы там писать собрались?
Малая еще та• 20 сентября в 16:31
Ответ дляAmalia_Ke
Стрьом у вашому випадку
ЛижТолько• 20 сентября в 16:31
Ответ дляAmalia_Ke
Вам уже 30+. Избавляйтесь от подростковой дури.
Хочу барабульки• 20 сентября в 16:32
Ответ дляAmalia_Ke
А чого ви рішили обірвать спілкування? Яка причина реальна?
Курочка-чубаточка• 20 сентября в 16:32
Ответ дляAmalia_Ke
Жах(
Глупость с вашей стороны, он переспал и забыл, она ему ’войну и мир’ строчить собралась. Гордость? Не, не слышала.
Жертва интернета• 20 сентября в 16:32
Ответ дляAmalia_Ke
Зависит от цели которую вы преследуете. Если вам банально необходимо высказаться, и держать в себе совсем невмоготу, то пишите и блокируйте сразу. А если вам на качелях кататься и отношения выяснять - то живите свою жизнь и оставьте свои мысли для подруг или психогола или чата жпт.
Ответ дляКурочка-чубаточка
Ні, не забув. Якби не писав би повністю, я б не робила тут тему. ми спілкуємося, але мені недостатньо. І вирішила вже перестати спілкуватися
ЛижТолько• 20 сентября в 16:35
Ответ дляAmalia_Ke
Чому драма, так. мені неприємно, бо був секс. любій би дівчині було неприємно.
Не надо секс, одну из базовых потребностей человека, так возводить на пьедестал. Секс был по обоюдному согласию. Вы ждали после этого Картье 5 карат и предложение руки и сердца? Не будьте смешной, честное слово.
фрау Гітта• 20 сентября в 16:35
Ответ дляAmalia_Ke
Недостатньо чого? Що не так?
ЛижТолько• 20 сентября в 16:37
Ответ дляAmalia_Ke
Что недостаточно? Ну, езжайте к нему на передовую.
Хочу барабульки• 20 сентября в 16:37
Ответ дляAmalia_Ke
Ну то ви просто скажіть йому без агресіі: Мені б так було приємно від тебе трохи частіше чути.
Чого не кажете?
Без образів• 20 сентября в 16:37
Ответ дляAmalia_Ke
Стрьом стрьомний.
Просто не писать.
Если вы ему нужны то он сам за вами бегать будет и спрашивать что произошло. Но кажется что это не ваш случай.
Просто не писать.
Ответ дляХочу барабульки
Чого не кажете?
Це все я вже говорила. Змін немає. Ще й баби якісь писали, навіть не пояснює, хто це.
не хочу, мені лише прикро від цього спілкування.
Залізний кіготь• 20 сентября в 16:38
Ответ дляAmalia_Ke
Спілкування чисто формальне, відчуття, що просто ’підтримує звязок’ , а не дійсно спілкується. Тому і не хочу більше тягти кота за хвоста
Йому нема коли і читати,можете не тратити свій час
сЛАдКОежКА• 20 сентября в 16:38
Ответ дляAmalia_Ke
Так надо было не давать. Тогда было не неприятно