пАлАвинкА• 20 сентября 2025
А киндергельд для подростков отличается от детей?
Или всем 250 евро с рождения и до 18?
Борисфенка• 20 сентября 2025
Кіндергельд всім однаковий, 255 євро. Прожитковий мінімум відрізняється, чим старша дитина, тим більше.
пАлАвинкА
• 20 сентября 2025
Ответ дляБорисфенка
так чего киндергельд одинаковій если прожит минимум изменяется??
Борисфенка• 20 сентября 2025
Ответ дляпАлАвинкА
Прожитковий мінімум міняється, цю суму доплачують родинам, в яких низький рівень доходів. Тільки бідним родинам і тільки після перерахунків про розмір зарплатні батьків.
А кіндергельд платять абсолютно всім дітям, безвідносно від того, злидні у них батьки чи мільйонери, 255 євро щомісяця.
черная мамба• 20 сентября 2025
Ответ дляпАлАвинкА
Киндергельд платят всем родителям Германии. Вне зависимости от их дохода.
черная мамба• 20 сентября 2025
Ответ дляпАлАвинкА
Кстати, сумма Киндергельда тоже меняется согласно инфляции. В 2023 году Киндергельд был 250 евро на ребенка.
Хочу в БАНю• 20 сентября 2025
Размер алиментов от государства тоже растёт в зависимости от возраста.
пАлАвинкА
• 20 сентября 2025
Ответ дляБорисфенка
а, тобто біженцям з підлітками які не працюють все ж доплачують на дітей більш ніж 255 євро?
Борисфенка• 20 сентября 2025
Ответ дляпАлАвинкА
Так, більше, але для кожного індивідуально розраховують. Якщо двоє батьків і одна дитина, доплатять пару сотень, якщо одинока мама з трьома дітьми, доплатять тисячу чи й більше. Залежить від різних факторів, інвалідам доплачують ще окрему суму, на школу всім дітям доплачують 200 євро на рік, і так далі.
пАлАвинкА
• 20 сентября 2025
Ответ дляБорисфенка
ну там майже всі ’одинокі мами’, бо батькі не виїздні, а мами наприклад з малою дитиною і підлітком
Цікаво, а як вигідніше підліткам в плані грошей -вчитися у 18 років десь і тоді мати буде отримувати далі гроші чи не вчитися і тоді йому як дорослому біженцю вже 560 буде і курси собі ходи?
Борисфенка• 20 сентября 2025
Ответ дляпАлАвинкА
Дивна постановка питання. Дітьми вважаються до 27 років, якщо вчаться. Якщо приїхав у 18 років, по любому буде ходити на курси. В залежності від того, сам приїхав чи з батьками/опікунами, буде отримувати різні суми. Якщо піде далі вчитися, отримає стипендію.
Тому це ’вигідніше’ може бути фінансово майже однаковим, сто-двісті євро різниці, але дитині треба думати про майбутнє і отримувати освіту, а не сидіти вдома чи працювати ким попало, бо ’вигідніше’. Життя довге і непередбачуване.
У всіх варіантах подій на підлітка виплачують достатньо коштів, голодних і босих тут нема.