koral_k• 20 сентября в 18:10

Дуалінго маю вільне місце в сімейній підписці

Дівчата, оплачую сьогодні дуалінко 2500грн на рік сімейну підписку. Там на 5 людей доступ. Є два вільних місця, хто бажає напишіть в Приват дам реквізити. За 500 грн отримаєте підписку на рік. Розділяю порівну на всіх однаково, після оплати добавлю в сімью!
Попадалочка• 20 сентября в 18:12
Те дуолінгво працює для вивчення мови як мертвому припарки.
Малая Налегке• 20 сентября в 18:12
А яка мова для вивчення? Чи немає різниці?
автор koral_k • 20 сентября в 18:12
Напишить краще на почту хто бажає rabprivat@gmail.com
автор koral_k • 20 сентября в 18:14
Ответ дляМалая Налегке
Я англ вчу, але не має значення
Попадалочка• 20 сентября в 18:15
Ответ дляkoral_k
Зрозумійте мене правильно, я не жаба, яка спускає тут яд. Я реально потребувала вивчення мови, бо жила в Канаді.
Перше, що я зробила це підписка на Дуолінгво. І.... це був в першу чергу прос*аний час, гроші - то вже бог з ними.
Справа пішла прекрасно тільки з репетитором онлайн + чат gpt гарно працювати на повторения, закріплення, інтерактивні тести, пояснював незрозумілі моменти.
Просто ділюсь досвідом.
автор koral_k • 20 сентября в 18:21
Ответ дляПопадалочка
Просто ділюсь досвідом.
Розумію, живу в штатах три рокі, дуалінго оплачую теж три роки вже, теж мала репетиторів і курси. Але дуалінго мені зайшло. Тренуюсь кожного дня один два заняття, просто підтримую, вчусь правильно складати речення. Він для цього найкращий адже одразу виправляє і вказує на помилку + підтягує нові слова! Для мене це зручніше ніж з підручником