40каградусная• 20 сентября 2025
Что у вас сегодня на ужин?
Спонсор моего ужина - пузата хата) солянка и варенички с вишней
Алина-1240• 20 сентября 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
Не їжте сире. Поставте в духовку.
Чего?) Это готовая пицца
ТихоЯ• 20 сентября 2025
Пожарила котлеты и сделала пюре + салат овощной. А еще сделала печеночные котлетки с рисом, оч вкусно получилось, особенно с чесночным соусом.
Глас_Народа• 20 сентября 2025
Ответ дляАлина-1240
фото
Вот и применила Алинка помидорки
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3763949
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3763189
Чудовий каламбур• 20 сентября 2025
Чоловік у відрядженні 10 днів. Яка це краса. Готую дітям тільки те, що вони хочуть. Після них доїдаю. І мінімум часу на готовку.
Мінус всього одна людина, яка снідає, обідає і вечеряє, а мені як гора з плеч.
Сьогодні моя вечеря така
Люблю джаз• 20 сентября 2025
В мене салат, бо мене щось нудить.
А моїм є холодець( я вчора варила), перці фаршировані і крильця запікала.
Мандолина Бу• 20 сентября 2025
Ответ дляПушка заряджена
Удалено администрацией...
Схоже на інше🤪
ПотеряласЯ Я...• 20 сентября 2025
Смажена качина печінка, картопляне пюре, квашена капуста, мариновані маленький перчики фаршировані фетою
Синиця у спідниці• 20 сентября 2025
Ответ дляУма Палата
А что это у вас за чипсы?
Не смачні, чоловік купив спробувати, Своя лінія у тубусі.
Бритоножка• 20 сентября 2025
Спонсор моего ужина - супермаркет E.Leclerc: замороженная пицца за €4 + греческий салат (салат делаю сама, продукты - из супермаркета:))))
Кудлата хмаринка• 20 сентября 2025
Ответ дляАлина-1240
Чего?) Это готовая пицца
Якось геть не схоже
Там же сире біле тісто. Вона явно сира
Відповів всім• 20 сентября 2025
Ответ дляМандолина Бу
Зʼїла б з радістю домашньої їжі, але їду в автобусі з Греції
Вы хоть без ночных переездов?
Мандолина Бу• 20 сентября 2025
Ответ дляВідповів всім
Вы хоть без ночных переездов?
З нічним, але нам так краще