Молчавочка• 20 сентября в 21:49
Алексея Базела знаете?
Когда у него день рождения, где узнать?
Я_и_моя_собака• 20 сентября в 21:58
Дуже цікаво), щойно переглядала його сторінку в Інстаграм, випадково натрапила, заходжу сюди, і тут ваша тема.) неймовірно талановитий танцюрист. Я зависла на його рілсах. Далека від творчості, дівчина, 43 роки😁.
Заикальница• 20 сентября в 21:59
Ответ дляМолчавочка
Наш
А на вид якийсь не наш, чого його так скорчило?
Молчавочка
• 20 сентября в 21:59
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Он очень харизматичен) только вот сколько ему лет, интересно
Завжди з рушником• 20 сентября в 22:00
він дуже класно танцює, але зовнішність мене відштовхує
Я_и_моя_собака• 20 сентября в 22:01
Ответ дляМолчавочка
Згодна з вами, неймовірна харизма, про вік не знаю, якщо чесно і не цікаво, але бачу що молодий хлопець.
Я_и_моя_собака• 20 сентября в 22:02
Ответ дляЗаикальница
Це скрін з танцю, кліп з Джері Хейл на її нову пісню.
Заикальница• 20 сентября в 22:03
Ответ дляЯ_и_моя_собака
молодці, але на вид він не гарний взагалі
Лякаюче лице
Я_и_моя_собака• 20 сентября в 22:06
Ответ дляЗаикальница
Лякаюче лице
Такі люди притягують неймовірною харизмою, внутрішньою красою, їх успіх не в зовнішній красі. Таких багато, і коли вони стають відомими на великий загал, або шалено багатими, то вже мало хто оцінює саме зовнішню красу.)
Заикальница• 20 сентября в 22:07
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Я навіть уваги не звернула в кліпі на жодного танцюриста
Я_и_моя_собака• 20 сентября в 22:09
Ответ дляЗаикальница
Я на нього звернула, але не так щоб поцікавитися, а от як писала вище, переглядала стрічку в Інстаграм, і він попався, я зависла. Він такі круті постановки робить, і на зовсім старі пісні/голоси. Круто!!!!
Мій не такий• 20 сентября в 22:11
Авторе, а для чого Вам ця інформація? В Олексія, між іншим, є дружина.
Девальвация• 20 сентября в 22:14
Нашего небинарного ебобошу поплавило на солисте шоу балета Фридом.
Пару тем в день с одним и тем же фото теперь будут в ленте какое-то время.
Амбасадор щастя• 20 сентября в 22:16
Ответ дляМій не такий
А я думала що він гей
кнопкодав• 20 сентября в 22:22
Ответ дляБесбардак
Алексей, здесь никто тебя не знает, зря стараешься!
Не смішіть
кнопкодав• 20 сентября в 22:22
Ответ дляЗаикальница
Лякаюче лице
З яких пір для танцюристів оцінюють за обличчям?
Заикальница• 20 сентября в 22:26
Ответ длякнопкодав
Тобто ви вирішили, що я не можу оцінювати як мені подобається.
Мені його обличчя не подобається.
Це перше враження, звідки я знаю хто на фото? Не знаю.
Те що він гарно танцює ще не робить його автоматично гарним.
Мені його обличчя не подобається.
Молчавочка
• 20 сентября в 22:51
Ответ дляМій не такий
Ничего страшного, подвинется
бифидобактерияЖоржик• 20 сентября в 23:02
А я люблю харизматичных людей, меня вообще его лицо не отталкивает, а наоборот. Я бы его даже нарисовала. Очень интересный
Най хоч раз• 20 сентября в 23:45
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Не повірите, я щойно в ютюб переглядала сторіз, де Базела запрошує Хейл із зали під видом незнайомця на танець. А коменти натякають, що вони нібито потенційна пара. І це ще до спільного кліпу було.
Цікаво, чи правда?