Анонім Завгосп• 21 сентября в 09:51
Вчера случайно зашел в Вайкики в ривермол и стильно оделся
Я,правда и так сексапильный но одежда это усилило
Передайте мужьям своим,парням
Неплохой магазин
Передайте мужьям своим,парням
Неплохой магазин
Просто болталка• 21 сентября в 09:54
Вчера порылся в баках возле секонда, сегодня прекрасно выгляжу. Еще и бесплатно. Мужьям своим не передавайте, там только мы с коллегами по баку одеваемся, на всех не хватит.
Мадам Тю-лю-лю• 21 сентября в 09:54
Ответ дляПросто болталка
Розумна Губка• 21 сентября в 10:00
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
На мого в Вайкікі розмірів немає.
какого ж он размера?
Гжегож Бженчишчикевич• 21 сентября в 10:01
Ответ дляРозумна Губка
какого ж он размера?
зріст 195 і розмір хл . Вайкікі на високих чоловіків не роблять одяг.
Розумна Губка• 21 сентября в 10:05
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Специально для высоких не делают, но одежда у них не маломерная и не на низкорослых. Мой муж на рост 188 берет джинсы средней длины в их линейке, иначе приходится хорошо укорачивать.
Гжегож Бженчишчикевич• 21 сентября в 10:07
Ответ дляРозумна Губка
На мого чоловіка скільки не купувала все не підходить.
Деловитая• 21 сентября в 10:26
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Є буквально декілька моделей футболок і то не кожен сезон.
У мене син 182 см Л-ку носить. Дійсно більшість футболок куці навіть на нього.
Деловитая• 21 сентября в 10:28
Ответ дляРозумна Губка
Може, у нього ноги не дуже довгі. Або любить джинси вузенькі, які вище кросівок носяться.
Мій чоловік 178 см і джинси Вайкікі по довжині на нього якраз.
Розумна Губка• 21 сентября в 10:40
Ответ дляДеловитая
Может у вас зрение не очень хорошее или вы не знаете, что надписи на этикетках означают?
Вторая цифра - разная длина при одном и том же размере.
Деловитая• 21 сентября в 10:44
Ответ дляРозумна Губка
Мій чоловік носить довжину 33. У нього звичайні ноги, як у більшості.
Якщо Ваш суттєво вищий за мого і носить 34-ту довжину, як мій 14-річний син, то так, у Вашого ноги коротше середнього. Так буває. Але зазвичай у високий чоловіків і ноги довші.
Вбигудях• 21 сентября в 10:46
Ответ дляДеловитая
Це точно, син ростом 188, на нього там всі джинси короткі. Довжина ніг має значення, не тільки зріст.
Розумна Губка• 21 сентября в 10:55
Ответ дляВбигудях
Да, и моделей они специальных коротконогих подбирают, для фото на сайте.
Деловитая• 21 сентября в 11:04
Ответ дляРозумна Губка
Не підбирають вони. Це турецький бренд, турки генетично мають коротші ноги, ніж більшість українців. Та і високих турків в принципі мало. Вийшов на вулицю десь у Стамбулі - 95% відсотків можна у Вайкікі вдіти.
Розумна Губка• 21 сентября в 11:25
Ответ дляДеловитая
Вы вообще о чем, какие турки? Это крупный международный бренд с французскими корнями и модели там соответствующие.
Гжегож Бженчишчикевич• 21 сентября в 11:30
Ответ дляВбигудях
У мого чоловіка довжина 34 в levis, наприклад, то Вайкікі закороткі. 36 в Вайкікі не бачила.
Деловитая• 21 сентября в 11:33
Ответ дляРозумна Губка
А, то спеціально для нашого магазину Вайкікі у ТЦ Проспект друкують плакати з турками і тільки там вмикають турецьку музику.
Ну і на бірках made in Turkey теж для українців, а насправді то Франція, блін, я і не знала.
Деловитая• 21 сентября в 11:34
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
36 у Вайкікі немає.
33 і 34 буває іноді, це максимальна довжина там.
Вбигудях• 21 сентября в 11:35
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Так, Levis та Wrangler набагато довші при 34 довжині. У них є ще 36 і навіть 38 довжина, у Вайкікі немає.
Розумна Губка• 21 сентября в 11:50
Ответ дляДеловитая
До вас мабуть туго доходить?
Зайдіть на сайт інтернет-магазина, та подивиться на моделей, яких вони знімають у свойому одязі.
Розташування фабрик, громадянство власників тут ні до чого.
Щас ухожу• 21 сентября в 12:18
Роблять - турки, везуть до нас - з турції, а директор може бути хоч з сша, це змісту турецького одягу не міняє
Деловитая• 21 сентября в 12:20
Ответ дляРозумна Губка
До вас мабуть туго доходить?
Навіщо мені сайт, якщо є магазин поруч?
Там достатньо друкованої продукції, повно одягу не європейського вигляду для жінок.
Літні сукні з довгими рукавами і до п´ят балахони.
Французи своїх жінок не кутають.
Чи Ви турків лише бородатих бачили?
Ердоган, наприклад, дуже схожий на звичайного українського дідуся, але ж це не означає, що він не турок.
Французи своїх жінок не кутають.
Чи Ви турків лише бородатих бачили?
Аліса-90ae• 10 октября в 16:52
В Вайкіки при наймі на роботу обмеження за віком 35+.малаособисто з цим справу