Дівчина заглядєніє• 21 сентября 2025

Не відстежується лист укрпошти

Ще в грудні відправила документи рекомендованим листом в Австралії, і була спокійна, що їх давно отримано. А цього тижня прийшов з Австралії лист з повторним запитом, щоб я відправила документи. А я вже тих документів не маю ((( і в шоці, бо вводжу трекінговий номер в вайбер боті укрпошти, а мені пише, що не знайдено 😞
Може в когось так було?
На пошту завтра піду, але дуже переживаю
Роздратована шкіра• 21 сентября 2025
Зверніться на їхню гарячу лінію
Сорока-ворона• 21 сентября 2025
Звоните в службу поддержки и желательно каждый день. Они должны вам сказать номер зарегистрированного обращения. Должны подать в розыск.
Сорока-ворона• 21 сентября 2025
Дідова баба• 21 сентября 2025
Я писала на їх сторінці у ФБ в особисті повідомлення. Відповіли швидко. Знайшли загублену посилку, поставили на ноги наше відділення. Я вже подумки попрощалась з тією посилкою. Але знайшли і вибачились.
Сорока-ворона• 21 сентября 2025
Ответ дляДідова баба
В мене теж знайшли. Але я кожного дня дзвонила. Бо якщо чекати, вони можуть не подзвлнити. Я питала в якому статусі моя посилка. Знайшли через тиждень
автор Дівчина заглядєніє • 21 сентября 2025
Ответ дляСорока-ворона
фото
Я по цьому сьогодні кілька разів дзвонила, але не знайшла відповідного розділу. Може туплю..
Там можна зв´язатись з оператором?
Ответ дляСорока-ворона
Можливо це я сьогодні не змогла з´єднатись з оператором, бо неділя...
Ответ дляСорока-ворона
Боюся, з часу мого відправлення пройшло багато часу 😞
Але надіюсь, що знайдуться, бо то надзвичайно важливі документи
Сорока-ворона• 21 сентября 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
В мене місяць пройшов я вже і забула за посилку. Дзвоніть там треба дочекатися оператора. Тоді у понеділок. І дзвоніть кожного дня
Ответ дляДідова баба
Написала в фб і відповіли, що вже через півроку неможливо подати на розшук та компенсацію 🥹
Дідова баба• 21 сентября 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
Сумно. Шкода, що ви раніше не схаменулись і не почали шукати.