Смайлик• 21 сентября 2025

Батьки здали квартиру ТЦКашнику

Здали більше трьох років тому, подружжя, потім і дитина зʼявилася, це обговорювали, все норм. Батьки навіть аренду не піднімали за цей весь час. Потім виявилось що чоловік в тцк. В квартирі прописаний мій батько, але проживає він з мамою в іншій квартирі, йому 55 років, повістки приходили на адресу де прописаний. Ті зрозуміли, що до чого і почалося. Спочатку затримували, тепер платять через раз, погрожують здати, розмовляють як хотять, кидають слухавку. Оформили на мене довіреність, приїхала, кажу, що всі питання тепер до мене і так, як вони платять через раз , даю два місяці, щоб звільнили квартиру. Вони сказали що це не законно, їх не мають права виселити з малою дитиною, тількі через суд.
Може хтось був в такій ситуації? Як діяти далі?
Непереможна• 21 сентября 2025
Пи**юли спасут такую ситуацию
Ну шо не так?• 21 сентября 2025
А як оформлено договір?
parele• 21 сентября 2025
Шукайте юриста.
Скромняшка• 21 сентября 2025
Автор, вам треба юриста і з ним приходити і впевнено розмовляти з цими людьми
автор Смайлик • 21 сентября 2025
Ответ дляНу шо не так?
А як оформлено договір?
Договору немає, вірніше був папірець від ріелтора коли здавали квартиру і який вже давно минув
Летчица• 21 сентября 2025
Ответ дляСмайлик
Он у Вас есть ?
Love_Love_Love_• 21 сентября 2025
Взагалі то виселити людину яку ви заселили добровільно не так вже і просто ( по закону) з дітьми чи без.
Але на таки гімнюків тре шукати їх же методи
автор Смайлик • 21 сентября 2025
Ответ дляЛетчица
Он у Вас есть ?
Так
Perfect look• 21 сентября 2025
Взять с собой новый замок, приехать в их отсутствие и поменять, вещи новой почтой отправить на адрес, который скажут. Иначе никак
Летчица• 21 сентября 2025
Ответ дляСмайлик
Так
Ну так читайте на какой срок их вселили ?
Корсет_на_шурупах• 21 сентября 2025
В смысле не выселить?
Полиция, доверенность и смена замка.
Perfect look• 21 сентября 2025
Ответ дляСкромняшка
Ничего юрист не даст, они имели всех ввиду
ПростоБелка• 21 сентября 2025
Да нет ничего подобного ни в одном законе или Кодексе, про то что арендатель не имеет право их выселить . Не платят -прощайтесь.
Love_Love_Love_• 21 сентября 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
В смысле не выселить?
Полиция, доверенность и смена замка.
Ви виселяли когось з поліцію чи ви просто писака аби чого?
Ну шо не так?• 21 сентября 2025
Ответ дляСмайлик
Чудово. Даєте один місяць, кажете, що сама плануєте жити у цій квартирі. Потім через місяць приходите і міняєте замки. Їх речі акуратно в коридор. Про заміну замків попереджати не потрібно. Хай викликають поліцію. Вам нічого не буде.
Душка-свекрушка)))• 21 сентября 2025
О, у нас так одна здала квартиру 2м тцкашникам, специально, они дали в 1.5 раза дороже, т.к. их никто не хотел селить. И началось...Они через 3 недели начали к соседям цепляться, бус теперь их по двору катается. Ну соседи и сказали, что если не выселит - сдадут ее налоговой. А потом кто-то всунул анонимку, что если хотят жить, пусть сьедут. В общем больше они у нас не живут ))
Элька-Карамелька• 21 сентября 2025
Приехали, поменяли замки, вещи выставили
Perfect look• 21 сентября 2025
Ответ дляПростоБелка
Для этих шакалов сейчас законы не писаны, будто вы не знаете
ПростоБелка• 21 сентября 2025
Возьмите документы на квартиру, слесаря и бегом менять замок.
Ну шо не так?• 21 сентября 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
У них нема чинного договору. Якщо просто викликати НПУ - то нічого не дасть. Тому треба просто змінити замки і все. НПУ так само нічого не дасть, якщо проживаючий буде викликати поліцію.
автор Смайлик • 21 сентября 2025
Ответ дляЛетчица
Строк на два роки. Вони посміялися, що то фількіна грамота і сили не має
чаревна• 21 сентября 2025
Зачем им надо усложнять жизнь бегая за вашим престаревшим отцом, сводить какие то счёты, эмоционально жить в негативе в вашей квартире...такая себе сомнительная история
Perfect look• 21 сентября 2025
Ответ дляПростоБелка
Это надо делать вечером, когда по окнам темным будет ясно, что нет никого, они мужиков бьют, автора тем более, если начнет при них менять замки и выселять
Корсет_на_шурупах• 21 сентября 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Я ж не с богатой семьи, как вы.
Да и в Украине живу, а не в Америке.
Попроще будьте, спускайтесь немного в общении, если не хотите быть посланной.
Ты смотри, оперилась😁
Летчица• 21 сентября 2025
Ответ дляСмайлик
Ну если это филькина грамота, то они вообще не имеют права проживать в этой квартире.
Love_Love_Love_• 21 сентября 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Я ж не с богатой семьи, как вы.
Да и в Украине живу, а не в Америке.
Ты смотри, оперилась😁
Я сама вирішу якою мені бути, в порадах не нуждаюсь.
А послати, да ну давай)))) але ж ти не наважишся
Ну шо не так?• 21 сентября 2025
Ответ дляСмайлик
Ви сплачуєте податки з оренди ? Договори від 12 місяців реєструються.
Летчица• 21 сентября 2025
Отключите свет за неуплату, газ.
Love_Love_Love_• 21 сентября 2025
Ответ дляНу шо не так?
Просто змінити замки і в наглу їх виставити- погоджуюсь, напевно саме дієве.
Корсет_на_шурупах• 21 сентября 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну ты ж наважилась переселенцев не принимать, и то что ник сменила после этого, да Юля?
Искала где свою халупку сдать подороже и посуточно. Стыдобище.