Смайлик• 21 сентября 2025

Батьки здали квартиру ТЦКашнику

Здали більше трьох років тому, подружжя, потім і дитина зʼявилася, це обговорювали, все норм. Батьки навіть аренду не піднімали за цей весь час. Потім виявилось що чоловік в тцк. В квартирі прописаний мій батько, але проживає він з мамою в іншій квартирі, йому 55 років, повістки приходили на адресу де прописаний. Ті зрозуміли, що до чого і почалося. Спочатку затримували, тепер платять через раз, погрожують здати, розмовляють як хотять, кидають слухавку. Оформили на мене довіреність, приїхала, кажу, що всі питання тепер до мене і так, як вони платять через раз , даю два місяці, щоб звільнили квартиру. Вони сказали що це не законно, їх не мають права виселити з малою дитиною, тількі через суд.
Може хтось був в такій ситуації? Як діяти далі?
дякую аж підскакую• 21 сентября 2025
Ответ дляНу шо не так?
Чудово. Даєте один місяць, кажете, що сама плануєте жити у цій квартирі. Потім через місяць приходите і міняєте замки. Їх речі акуратно в коридор. Про заміну замків попереджати не потрібно. Хай викликають поліцію. Вам нічого не буде.
Поддерживаю этот вариант
Задолбулька• 21 сентября 2025
Ответ дляНу шо не так?
Та сама свого часу знімала ) Ріелтори складали контракти на 11 місяців, щоб не реєструвати договір і щоб власник не платив податки. Через 11 місяців можна було знову подовжити на 11 місяців.
І де ж це таке ваш рієлтор вичитав?
Люблю пиво• 21 сентября 2025
Автор обязаткльно сохраняйте их сообщения о том, что не хотят платить, об угрозах, если они это говорят, то запись звонка. Может пригрдится
Бутерброд и я• 21 сентября 2025
Ответ дляСмайлик
Тобто, я змінюю замок, вона приходить, відкрити не може. Якщо викличе поліцію, то поліція буде на моїй стороні? Навіть, якщо та буде верещати що вона з візочком і там її речі, документи?
Конечно на вашей, у них нет прав там проживать. Вы вообще можете сменить замок и сразу уехать и им написать, чтоб дали адрес отделения куда им отправить вещи
ПодругаМужа• 21 сентября 2025
Ответ дляValentina shop2020
Это точно,как будто мы не знаем что такие менты
Еще и репортаж снимут ’ військового з дитиною висіляють, кококо’
Бутерброд и я• 21 сентября 2025
Ответ дляБілка в колесі
да тепло это на два дня.прогноз видели?
Вот автору и нужно спешить
Білка в колесі• 21 сентября 2025
Ответ дляБутерброд и я
Вот автору и нужно спешить
согласна. раскачиваться некогда.
Блондинка в Шоколаде• 21 сентября 2025
Ответ дляКраля-Галя
Автор, вам радять про заміну замків.
Також, можете приїхати і обрізати електрику в квартиру, проконсольтуйтесь з електриком як зробити правильно щоб з найменшим гемором відновити. Напишіть заяву на відключення води. За таких умов зїдуть.
Також можете грати в шантаж з ними. Пишіть заяви в соц.зазист про недогляд за дитиною, на гарячу лінію міноборони скаргу на ПІБ про погрози, хабарі і т.і. в цю гру можна грати вдвох.
Если не выйдет поменять замки, то это самый лучший совет, чтобы вытравить их оттуда, как тараканов.
Ксерокопия ночи• 21 сентября 2025
Ответ дляКраля-Галя
Автор, вам радять про заміну замків.
Була така ситуація з квартирантами, зробили саме так. Пригрозили вимкнути світло, воду та газ, а після цього викликати службу у справах дітей за недоляд, бо як за дитиною можна долядати без води, світла та газу. І щоб зїхати дали три дні, вони зїхали.
Україна наше все• 21 сентября 2025
Автор, проконсультуйтесь з юристом.
Бо ви здаєте неофіційно. Але точно є законні шляхи для виселення й щоб у разі чого сплатити навіть штраф (підкаже як обійтись мінімальним).
Бо оці поради про поліцію трохи дивні. Вони взаємно викличуть. Тільки не зрозуміло, що в голові у квартиранта.
Юрист можливо порадить- зробити запис розмови, скріни, скаже який може бути штраф, але вирішити це в правовому полі.
Бо квартирант точно буде погрожувати. Воно вам не треба
Корсет_на_шурупах• 21 сентября 2025
Ответ дляСмайлик
Не факт. Она скажет что в квартире было миллион долларов и он пропал(. Поэтому лучше предупредить заранее о сроках их съезда, все фиксировать. И действовать на опережение.
А угрозы - это вообще.
И да, тцк, ваш папа и маленький ребенок, то вы уже накручиваете себе.
Білка в колесі• 21 сентября 2025
если платили на карту то будет папе попа.
Витворунка• 21 сентября 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
А угрозы - это вообще.
А что там делали ее миллионы,в чужой квартире? Она там никто
Love_Love_Love_• 21 сентября 2025
Ответ дляСмайлик
Поліція в нас переважно на стороні тих хто викликав, вам важливо вирішити все в один день, ніяких домовленостей при поліції що ви даєте їм час на вивезення речей, ніяких потім, завтра і тд. Лише, зараз і вже.
Бутерброд и я• 21 сентября 2025
Ответ дляКсерокопия ночи
Не напакостили вам ?
Послушная• 21 сентября 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Ну ты ж наважилась переселенцев не принимать, и то что ник сменила после этого, да Юля?
Искала где свою халупку сдать подороже и посуточно. Стыдобище.
А дайте прошлый ник)
Анонимарик• 21 сентября 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Стільки людей за мною скучали ви ж мої котики
А где вы пропадали так долго?
Love_Love_Love_• 21 сентября 2025
Ответ дляАнонимарик
А где вы пропадали так долго?
Ахаха )))) аскеза була від порадниці))
Якщо серйозно, то була у Львові, не до сайту було
Задолбулька• 21 сентября 2025
Ответ дляБілка в колесі
Ну в що ж буде, окрім штрафа?
Маю декілька думок• 21 сентября 2025
Жесть. На ТЦК тепер клеймо як на якихось гопниках назавжди.
Авторе, а в поліцію ви зверталися?
тяжкаялюдина• 21 сентября 2025
Напишите адрес открыто. Найдутся много желающих начистить рожу. Он и не поймет за что, неоплату или тцк
Вкуси мене• 21 сентября 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
А реально, що вам заважає приїхати і змінити замки?
Пугает, что эти мрази отомстить могут. Поджог утроят или взрывчатку или еще что-то. Уже ж видно какое оно дерьмо. И ничего им за это не будет, или самих арендодателей виноватыми выставят, или, в лучшем случае, на несчастный случай спишут.
Білка в колесі• 21 сентября 2025
Ответ дляЗадолбулька
Ну в що ж буде, окрім штрафа?
так там суммы космические.поинтересуйтесь скоко.
Задолбулька• 21 сентября 2025
Ответ дляБілка в колесі
Де поцікавитись?
Love_Love_Love_• 21 сентября 2025
Ответ дляВкуси мене
Ну да, це теж факт + адресу де фактично живе батько теж не важко зʼясувати
Заела_пластинка• 21 сентября 2025
Чому я вам не вірю?)))
Хомо_сапиенс• 21 сентября 2025
Ответ дляСмайлик
Строк на два роки. Вони посміялися, що то фількіна грамота і сили не має
Ну да, без договора нету разговора. Ещё и налоговую могут натравить на Вас. Поэтому надо действовать быстро: менять замки и всё их тряпью вышвырнуть на мусорник. Пускай потом докажут что они там жили. Так что торопитесь.
Ні за холодну воду• 21 сентября 2025
Ответ длячаревна
Зачем им надо усложнять жизнь бегая за вашим престаревшим отцом, сводить какие то счёты, эмоционально жить в негативе в вашей квартире...такая себе сомнительная история
55 лет-это не ’престаревший’ мужчина и даже не пожилой.55 лет-это зрелый возраст.
Не пириживай• 21 сентября 2025
У ідеальному світі маєте можливість вирішити через юриста при потребі викликавши поліцію. Але щось мені здається, що і Ви навряд чи офіційно та легально все здавали і тцк бидло ще те, та і що таке піліція і як у неї на півшостої, коли реально потрібна допомога - знаю не по слухам.
Незаконних методів не пропоную. Бо вони незаконні. Думаю, що якщо це бидло так себе веде з вами, то на роботі тим паче. Ворогів напевно багато. Навіть страшно уявити, якщо випадково адреса проживання десь просочиться в інет тощо.
Ні за холодну воду• 21 сентября 2025
Ответ дляСмайлик
Вони хотять жити нахаляфу от і все
не удивляюсь.