Смайлик• 21 сентября 2025

Батьки здали квартиру ТЦКашнику

Здали більше трьох років тому, подружжя, потім і дитина зʼявилася, це обговорювали, все норм. Батьки навіть аренду не піднімали за цей весь час. Потім виявилось що чоловік в тцк. В квартирі прописаний мій батько, але проживає він з мамою в іншій квартирі, йому 55 років, повістки приходили на адресу де прописаний. Ті зрозуміли, що до чого і почалося. Спочатку затримували, тепер платять через раз, погрожують здати, розмовляють як хотять, кидають слухавку. Оформили на мене довіреність, приїхала, кажу, що всі питання тепер до мене і так, як вони платять через раз , даю два місяці, щоб звільнили квартиру. Вони сказали що це не законно, їх не мають права виселити з малою дитиною, тількі через суд.
Може хтось був в такій ситуації? Як діяти далі?
Love_Love_Love_• 21 сентября 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Ну ты ж наважилась переселенцев не принимать, и то что ник сменила после этого, да Юля?
Искала где свою халупку сдать подороже и посуточно. Стыдобище.
о щось новеньке.
Королева Сарказма• 21 сентября 2025
Ответ дляНу шо не так?
Ви сплачуєте податки з оренди ? Договори від 12 місяців реєструються.
Від яких 12... Звідки ви це взяли
Ну шо не так?• 21 сентября 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Обов´язково перетворювати форум на помийку? Якщо маєте претензії - пишіть у приватні, а не засмічуйте форум хамськими повідомленнями.
Perfect look• 21 сентября 2025
Ответ дляНу шо не так?
Если автор не получала от них на карту или не ставила подпись за каждый месяц за получение оплаты, они ничего не докажут. Она скажет, что обещали платить, кормили завтраками, она жалела и ждала, но больше ждать не будет. И что они докажут ?
Слоник-тоник• 21 сентября 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Не змінила, два має
Ну шо не так?• 21 сентября 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Від яких 12... Звідки ви це взяли
Та сама свого часу знімала ) Ріелтори складали контракти на 11 місяців, щоб не реєструвати договір і щоб власник не платив податки. Через 11 місяців можна було знову подовжити на 11 місяців.
автор Смайлик • 21 сентября 2025
Ответ длячаревна
Зачем им надо усложнять жизнь бегая за вашим престаревшим отцом, сводить какие то счёты, эмоционально жить в негативе в вашей квартире...такая себе сомнительная история
Вони хотять жити нахаляфу от і все
Меломанка Маланка• 21 сентября 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Чешіть звідси зі своїми плітками .
Баби базарні
Аленький носочек• 21 сентября 2025
Змінюєте замки і виставляєте речі на вулицю.
Love_Love_Love_• 21 сентября 2025
Ответ дляСмайлик
Вони хотять жити нахаляфу от і все
А реально, що вам заважає приїхати і змінити замки?
Корсет_на_шурупах• 21 сентября 2025
Ответ дляСмайлик
Вони хотять жити нахаляфу от і все
На основании чего?
Показываете документы на квартиру полиции и заходите.
Причем здесь тцк и маленький ребенок.
В рот не ложи• 21 сентября 2025
Вот я не поняла насчёт: ви не маєте права нас з малою дитиною виселити,тільки через суд.Это правда есть такой закон,что либо суд,либо ждать,пока малій дитині не исполнится 18 лет?Так можно ещё пару тройку детей нарожать и всю жизнь прожить в чужой квартире
Анонимарик• 21 сентября 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Взагалі то виселити людину яку ви заселили добровільно не так вже і просто ( по закону) з дітьми чи без.
Але на таки гімнюків тре шукати їх же методи
Вас так давно не было, я скучала
автор Смайлик • 21 сентября 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Вона в декреті, майже завжди вдома. Я не уявляю як мені це зробити? Поки вона в магазин вийде?
Бутерброд и я• 21 сентября 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
На основании чего?
Причем здесь тцк и маленький ребенок.
Полиция их не выселит, они этим не занимаются. Здесь только замки менять, вот в этом случае полиция будет на стороне автора, если те заявят, а именно выселять они полномочий не имеют
Бутерброд и я• 21 сентября 2025
Ответ дляСмайлик
Да, сидеть имея обзор на подъезд и ждать, а как иначе? По другому они не съедут
Love_Love_Love_• 21 сентября 2025
Ответ дляСмайлик
Ну якось так, або гуляти, тут лише їх же методом🤷🏼‍♀️
В рот не ложи• 21 сентября 2025
Ответ дляБутерброд и я
А зачем автору, чтобы они съезжали?Пусть оплачивают аренду и живут.
Love_Love_Love_• 21 сентября 2025
Ответ дляАнонимарик
Вас так давно не было, я скучала
Стільки людей за мною скучали ви ж мої котики
Бутерброд и я• 21 сентября 2025
Ответ дляВ рот не ложи
Так они это не детают, ещё и хамят
Аленький носочек• 21 сентября 2025
Ответ дляСмайлик
У вас ключі є? Відкриваєте і заходите собі. Ну дома. І що ?
Корсет_на_шурупах• 21 сентября 2025
Ответ дляБутерброд и я
Полиция должна присутствовать, чтобы понять что это владелец квартиры и зафиксировать.
А не так, чтобы первая позвонила квартирантка.
Бутерброд и я• 21 сентября 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Присутствовать при чем ? Автор меняет замки в своей квартире, зачем ей для этого полиция?
КохайтесьЧорнобровi• 21 сентября 2025
На ТЦКшника лише така управа: просити хлопців з передка,щоб його забрали. ТЦКшники ох як цього бояться.
Корсет_на_шурупах• 21 сентября 2025
Ответ дляБутерброд и я
Квартирантка может позвонить и сказать взлом квартиры.
А автор имеет право в любой момент зайти в свою квартиру.
Бутерброд и я• 21 сентября 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Чьей квартиры ? 😂
На каком основании они там ? Нет даже договора, смешно
Хлопаю ресницами• 21 сентября 2025
’Украинское законодательство не содержит специальных норм, которые бы запрещали выселять из квартиры семьи с детьми во время войны или зимнего периода. Если договор предусматривает основания для расторжения, то даже семью с детьми могут выселить через суд.’
’Подчеркнем, что без юридически оформленного договора владелец имеет право выселить квартирантов в любой момент. Если они откажутся, арендодатель может вызвать полицию. Без соглашения нет доказательств оплаты аренды, поэтому наниматели не смогут защитить свои права’
Ну шо не так?• 21 сентября 2025
Ответ дляВ рот не ложи
Якби вони оплачували, то і теми б цієї не було.
Ms. Откровенность• 21 сентября 2025
Не жирно им два месяца? Максимум месяц и это если был залог.
Love_Love_Love_• 21 сентября 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Хай дзвонить, що їй це дасть?