Король дивана• 21 сентября в 20:35

Як же важко вижити простій сільській дівчині в Києві..підтримайте.

Мені так важко і погано..
Приїхала до Києва шукати своє щастя, мені всього 23.
Сама родом з маленького села, якого навіть немає на карті. Для мого переїзду моя матінка продала декілька корів і бабусину хату, стали жити пару місяців разом: я, мамочка, папочка, бабуся , котики і собачки.
Поїхала рік тому до Києва, зняла найдешевшу кімнатку у бабусі, живу зараз з нею.
Шукала роботу, взяли рабинею в офіс - тобто завгоспом-секретаркою. На роботі всі працюють в напрямку іт, здається мілтех.
А там постійно ремонти, купа роботи, я дуже багато працюю…за 30 тисяч. Мені цих грошей на хліб з молоком не вистачає, я ще за кімнату плачу 3 тисячі…
Але найважче це люди - всі сміються, дізнавшись що я із села, колега принесла піццу, я сказала що дуже смачно і вперше їм таке, всі почали сміятись і тикати пальцями…одягаюсь дуже бідно, скромно, але чисто, так ген директор сказав приодітись бо ʼгості подумають що ми людям зарплату не платимоʼ
Один 40-річний навіть залицявся, я думала це кохання, віддала свою цноту, а потім він ігнорував..
Дуже складно, аж жити не хочеться.
Підтримайте добрим словом бідну дівчину яка шукає щастя…у мене ж навіть освіти немає, тільки 9 класів…більше нічого…
Неначасі• 21 сентября в 20:36
Фу, як бездарно
Переписуй
Однозначная• 21 сентября в 20:36
який вброс. бездарний
Всім шампаньського• 21 сентября в 20:36
жирно
Шлях до зірок• 21 сентября в 20:37
На кого ця ода копірайтера розрахована?
Жена брата Админа• 21 сентября в 20:39
Ото вы гоните
На будущее не валите все в одну кучу, у вас же текста на насколько тем
Про цноту отдельно, про айти отдельно, про коров отдельно и тд, шо ж вы так облажались
Невгамовна Бу• 21 сентября в 20:38
Жуть. Бездарность
Реанимация• 21 сентября в 20:39
Продали корову і тепер молоко купуєте, це жах... Хіба не можна було корову з собою забрати? Яка була б економія на молоці!
Дона Ко Ко• 21 сентября в 20:39
Фуфло яке, а не текст. Пендаля замість з/п.
Позитивна• 21 сентября в 20:40
Возвращайтесь в свое село, там все свои, никто смеяться не будет. С 9 классами вас бы разве на базар торговать семечками взяли.
Клевотница• 21 сентября в 20:40
Уже бвло пости слово в слово. Хоть меняйте немного
Дівчина Гілмор• 21 сентября в 20:41
Удалено администрацией...
Щаслива Я• 21 сентября в 20:41
А риторика у вас така, наче ви старша за мене, мені скоро 50
Файна_зупка• 21 сентября в 20:43
Удалено администрацией...
Щаслива Я• 21 сентября в 20:43
Ответ дляВсім шампаньського
жирно
Піцца з папероні
Реанимация• 21 сентября в 20:43
Не згодна з тими, хто пише, що бездарний текст. Як раз прикольно, така собі грань реалізму та абсурду. Писати реалістичні теми - не проблема взагалі, але і веселого там нічого не розведеш, а так автор собі тихенько розважається млявим недільним вечором :) Я за вас, автор, не слухайте їх, все норм. Нате вам кавунчик.
ОноВамнадо• 21 сентября в 20:43
Ответ дляНеначасі
Фу, як бездарно
Переписуй
Вы шо, прочитали больше, чем название?
Виправлялочка• 21 сентября в 20:43
Це у вас багато дітей і чоловіка повисили на маршрутці?
Remensa• 21 сентября в 20:44
На коровах можна було закінчити.
Думай ще
ЛЮБА• 21 сентября в 20:46
Названия села не напишите , бо не придумали ))) надо же подготовится было , вы погорели на рассказе о пицце ))) ну и рабыня это конечно еще тот бред
Надо было еще грушу посмоктать и тогда было бы нормуль )))
Неначасі• 21 сентября в 20:45
Ответ дляОноВамнадо
Вы шо, прочитали больше, чем название?
Так, ще перше речення
КокошинЭль• 21 сентября в 20:48
декілька корів?
вы в своем уме? или думаете,что мы здесь не знаем сколько стоит корова?
Янгол в камуфляжі• 21 сентября в 20:49
Ви хоч знаєте скільки коштують декілька корівок ? Декілька це 2 чи 10 . Там рік безбідно жити
Неначасі• 21 сентября в 20:49
Ответ дляРеанимация
Ніякої грані там нема.
Текст по інтелекту рівня 1го класу.
По занудству - як 90літня бабка.
Заикальница• 21 сентября в 20:50
вам, автор, я так понимаю, 27 тысяч на птичье молоко , какого-нибудь фламинго, не хватает, не иначе
Ну шо не так?• 21 сентября в 20:56
Ответ дляДівчина Гілмор
Удалено администрацией...
Ну,это не правда. Берут и без ВО
ФруктЕщеТот• 21 сентября в 20:58
Яка нездара… фу
Гимли• 21 сентября в 20:59
Ответ дляНеначасі
Фу, як бездарно
Переписуй
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3693947
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3755384-4
У автора уо,она сама писала
Сегодня я не я• 21 сентября в 21:01
На карті є навіть буда мого собаки на дачі, не придумуйте.
Я таке знаю• 21 сентября в 21:01
Моя ж вы рыбка, скажите где ваше село - я на карте нарисую, как раз контурные купила детям в школу. Будете любоваться.
Дівчина Гілмор• 21 сентября в 21:01
Ответ дляНу шо не так?
Ну,это не правда. Берут и без ВО
Після 9 класів?