Я-ваш шанс• 24 августа в 22:49

Київ, де взяти одяг для малозабезпеченої, якщо офіційно працюю?

Я одна, без сім’ї, дуже мало заробляю. Хочеться обновок на осінь та зиму, бо минулорічний одяг вже порвався.
Офіційно працюю, зарплата трохи більше мінімалки.
Боюсь холодів - без одягу просто замерзну не дійшовши до роботи (мій найбільший страх)
Помогалочка• 24 августа в 23:54
Ответ дляЯ-ваш шанс
Я сказала уже, что здесь ни от кого ничего не беру
Даремно. Я завжди збираю багато речей і скрізь в групах запитую , куди віддати. Є абсолютно нове, але мале стало і носити не буду.
автор Я-ваш шанс • 24 августа в 23:54
Ответ дляГимли
Удалено администрацией...
автор Я-ваш шанс • 24 августа в 23:55
Ответ дляПомогалочка
А зачем вы выбрасываете новые вещи ? И покупаете их в огромных количествах?
Не зацілована• 24 августа в 23:57
Ответ дляПомогалочка
Тут за доставку платить нужно и брать, что дают. А там она поехала зайцем на трамвае и выгребла все самое лучшее
Не зацілована• 24 августа в 23:57
Ответ дляЯ-ваш шанс
Удалено администрацией...
Ты бы лучше на работе такая умная была, как тут
Помогалочка• 24 августа в 23:57
Ответ дляЯ-ваш шанс
Я не викидаю. Віддаю людям, які збирають тим, хто потребує. І не прямо в величезній кількості, просто пара курток, джинси, пара светрів - це вже великих два пакети. Плюс дитяче, сину 13 років, нога росте, одяг на пару місяців… так і набирається
Гимли• 24 августа в 23:58
Ответ дляНе зацілована
Она только трольные темы умеет строчить. И уо не мешает , а только помогает
Муркошечка• 24 августа в 23:58
Ответ дляЯ-ваш шанс
1000 евро это около 42 тысяч гривен. А говорите с таким пафосом, будто бы 10 тысяч евро получали
Причем здесь пафос , я пишу что в я Украине я не могу найти работу за такие деньги , притом что ВО и ищу умственную работу. А здесь я бумагу в принтерах поменяла , на кухне офисной стол протерла, пять кабинетов пропылесосила и сижу кофе пью. Работа для дурных, плюс по магазинам выбегаю. Ишите лучше, чтобы вещи не просить дармовые
Флюорография гуся• 24 августа в 23:59
Авторе, пошукайте на олх. Там часто віддають одяг безкоштовно або за символічну плату (шукайте ’пакет одягу на жінку ... розмір’). Або зверніться в Червоний хрест. При церквах також часто є банки одягу.
Сегодня не целуюсь• 25 августа в 00:11
Ответ дляБоХатая
А у вас нету пуховика на 13 лет, мальчика. И штаны
Какой рост?
Вы ж понимаете что 13 лет не показатель?
Дети разного роста в одном и том же возрасте?
Напишите рост какой?
Моторошні троянди• 25 августа в 00:16
Ответ дляБоХатая
Не киев? Если бы киев, мне проще пригласить вас на примерку и у вас будет возможность одеть ребенка как минуним до следующего сезона.
Ну или напишите хотя бы рост. 13 лет сейчас дети совершено разный имеют рост.
Однозначно• 25 августа в 00:19
Ответ дляЯ-ваш шанс
Немає коштів не секонд
Та ну . Ищите другую работу. Продавцам и то тысяч 17 платят, на секонд должно хватить
Однозначно• 25 августа в 00:21
Ответ дляЯ-ваш шанс
Я працюю з 9 до 18
Поищите на олх, бесплатно отдают там одежду
ЯкаКраля• 25 августа в 00:22
Ответ дляспальное место
18 был новый завоз.Скидок нет
Економ клас. Там кожен тиждень зміна асортименту та цін. Можна поїздити по ним по місту, якщо автор у Києві, в інших містах як не знаю, і в усі останні дні (у кожного окремого- різні дні як завозів, так і останні звичайного товару), та набрати щось точно. Якщо претензії
невеликі. Я так розумію, що якщо у автора усе взагалі порвалось, то як раз претензії до одягу і не великі. Ще є Баул. Але там в останній, якщо сезон, взагалі в нас мало чого є. Але якщо є відпустка чи вихідні посеред тижня, то треба тільки так, більше не знаю як... Я теж кручусь, мати одиначка, дитина з інвалідністю, суд з співвласником квартири, що родич і не дає можливість роз´їхатися. Тому не отримую субсидію та плачу за все сама, за всю квартиру. Ще й воно свиня. Якщо б чоловік, то вже б летів, брат. Так склалося спочатку, мати на мене навісила його, а тепер не можу з того вибратися та дитину витягнути. Тому таким чином дитині щось шукаю. Виріс дуже, особлива дитина. Підробляю, кручусь, але завше дитину з воджу , і повинна бути з ним весь час, і за братом прибери, і зароби, і суд з паперами , і поліція постійно, і лікарі дитини, реабілітації, школа скоро знову... все разом, тому складно. Розумію, автор, але треба шукати вихід. У край, так тут попитайте ваш розмір хоч куртки , як приклад, та штанів спортивних якихось теплих. Якщо немає особливих вимог, можливо хтось просто хоче викинути, а віддасть вам.
Клептоманка• 25 августа в 00:32
Ответ дляГарні диньки
я так разумію це щось особисте, ви б теж хотіли, щоб вам хтось дав б/у одяг, але не знаете як попросити?
Який у вас розмір?
Залиште свою щедрість малозабезпеченим , степним заробити тільки мінімалку.
Клептоманка• 25 августа в 00:33
Ответ дляГимли
Не надоело ?
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3747729
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3678655
Та там же 25-26000 грн , а тут автор плачеться ,що мінімалка.
Гимли• 25 августа в 01:02
Ответ дляКлептоманка
Показания часто меняются )
рукиЖимолости• 25 августа в 02:23
Ответ дляЯ-ваш шанс
Немає коштів не секонд
На лохе вижу кучу обьявлений, где отдают вещи даром, целыми пакетами, можно и насобирать себе.
В моїй хаті моя правда• 25 августа в 07:46
Ответ дляМоторошні троянди
Доброго дня. Можливо Ви б змогли допомогти і мені? Потрібні зимові речі і взуття на дівчинку 5 років, зріст 108см, струнка, і на хлопчика 9 років, зріст 140см. Була би дуже вдячна.
Луноходик_Ик• 25 августа в 07:59
Ответ дляКлептоманка
Будьте добрішою до людей, у всіх різні обставини, і ніхто не знає як завтра поверне, як кажуть від тюрми і суми не зарікайся.
Знаю бакси• 25 августа в 10:01
Ответ дляЯ-ваш шанс
Хто без відсталостей, то можливо. Мені пощастило менше.
А Ви претендуєте на розумову працю?
Не думаю, що для фізичної роботи невелика розумова відсталість (якщо вона є насправді) стане перепоною.
Знаю бакси• 25 августа в 10:04
Ответ дляЛуковая
въплати ВПО, причини писати тут не хочу
Навіть під анонімом страшно написати?)
Підозрюю, що причина одна - небажання.
Знаю бакси• 25 августа в 10:08
Ответ дляФуліганка
Вы сами пробовали так и столько зарабатывать?
Представляете, какая физическая выносливость для этого нужна? Или вы просто теоретик?
А Вы знаете сколько стоит уборка квартиры? За день можно таким образом заработать намного больше чем 1000 грн.
Знаю бакси• 25 августа в 10:10
Ответ дляЛуковая
Мне не дают инвалидность. Удаленки тоже нет без особых навыков и опыта работы.
Кто не дает? Не дают по какой причине?
Знаю бакси• 25 августа в 10:14
Ответ дляМастер Пис
Инвалид, мозгов не хватает, не умеет. Разные люди есть, не все могут работать
Совсем недавно видела как парень с тяжелой формой ДЦП красил забор возле многоэтажки.
Знаю бакси• 25 августа в 10:20
Ответ дляЯ-ваш шанс
Ого, еще и перебираете где и от кого брать. Значит не нуждаетесь на самом деле.
Клептоманка• 25 августа в 11:19
Ответ дляЛуноходик_Ик
Я розумію ’різні обставини’, але не у молодих здорових на постійній основі. До того ж я ’за’ раціоналізм. Не бачу нічого поганого в передачі речей іншим. А відповідь була тій, яка захотіла свої зуби об мене пощербити.
Луноходик_Ик• 25 августа в 23:10
Ответ дляЗнаю бакси
Убрать однушку 400-500 грн (не в Киеве), за день уберешь максимум две, работая часов 8-10. Это сложно, на следующий день будешь трупом лежать. Да и клиентов найти, чтоб каждый день был занят нереально, так как на одну такую вакансию сотня желающих(переселенцы и пенсионерки демпингуют) В итоге много не заработаешь.
Знаю бакси• 26 августа в 11:49
Ответ дляЛуноходик_Ик
Ну вот сразу видно, что Вы не имеете не малейшего понятия о ценах на подобные услуги.
И традиционно нашли кучу отмазок почему не работаете))
Луноходик_Ик• 26 августа в 20:20
Ответ дляЗнаю бакси
Я работаю. И когда-то в дополнение к основной работе подрабатывала уборками. Бросила после 2015 года, когда у нас в городе появилось много переселенцев и цены на уборки стали смешными. Например убирать офис три раза в неделю за тысячу грн в месяц, или квартиру за 150-200 грн. Периодически мониторю рынок, смотрю предложения. Вижу, что лучше не стало, переселенцев ещё сотни тысяч добавилось, город прифронтовой, работы нет, зарплаты мизер. Смотрю за уборку 50-60 грн в час (300-400 грн за 5-6 часов) предлагают, няням 80-90 грн в час. За полный рабочий день и месяц 6-8 тыс.