Копуша• 22 сентября 2025
А яке у вас зимове взуття?
Яке у вас зимове взуття,або яке плануєте купити,чи вже купили?
Фото
Stepa_nida• 22 сентября 2025
Ugg tazz, mini i mini platform
Якщо треба щось більш офіційне, з теплими шкарпетками (тонкі з кашеміром) взуваю демісезонні ботильйони
Копуша
• 22 сентября 2025
А от я дуже мерзну,навіть особливо в пальці
Останні демо чоботи були такі, в них мерзнула якщо до -2 хоча були зручні ,та кіт поцарапав.А на холодну зиму купила собі схожі на ці замшеві,також замша на овчині,дуже теплі і дуже дуже мякенькі та зручні ,лише мінус трохи залом з’явився і через чистку колір не такий насичений
Буду купувати інші і демо і на зиму от думаю які обрати,щоб не дуже важкі але тепленькі
Всім дякую за відповідь та фото
АБВГДейка• 22 сентября 2025
Ответ дляКопуша
Фото додаю
Я в Кенто мерзну((
Брала кожу на меху, а холодные.
Купила такие. Очень тёплые.
Брала кожу на меху, а холодные.
Купила такие. Очень тёплые.
ПростоБелка• 28 сентября 2025
Тю. Летом на Ансвере ноунейм кожа 1500, Томмі Х-р - 2500 дутики. На 100 баксов две парьі, мне норм