А я с Рио-де-Житомира!• 14 сентября в 10:48

Як швидко ви зрозуміли, що треба змінювати роботу.

От я наприклад не можу вирішити , чи хочу я працювати на своїй роботі чи ні. Мучвюсь майже півроку. Вже і список писала, і резюме складала ( але не розмістила- бо боюсь). Все відкладаю і відкладаю це рішення. Сподіваюсь що це мої ємоційні качелі, що я себе накручую. Єх, ну як взяти себе в руки і наважитись на такий кардинальний крок в житті.
Малая еще та• 14 сентября в 10:51
Коли отримала достатньо досвіду, щоб шукати іншу роботу з більшою зп. На старому місці на всякий випадок запитала,чи збираються вони мені піднімати зарплатню, нічого нового не почула і почала активні пошуки.
ШанельКуКу• 14 сентября в 10:51
На минулу йшла, бо закінчувались гроші, одразу рощуміючи що це шарага.
Пропрацювала там рік, поки шукала підходящу роботу. Влаштовував графік, не влаштовувало керівництво, невелика зп і відсутність перспектив
Мона Лиза• 14 сентября в 10:54
Йшла до цього років 10, але постійно щось заважало поставити крапку. Потім керівництво не виплатило відпускні і це була остання крапка.
Наташа_32• 14 сентября в 10:56
Ответ дляШанельКуКу
А дуже просто.
Зважте для себе, що Вас на цій роботі влаштовує (Вам приємно, комфортно, імпонує), і що - ні. Тоді відразу рішення не лише знайдеься, але й втілиться у реальну дію.
КаваЗМолоком• 14 сентября в 10:57
По відчуттях своїх

Якшо ви друг собі
автор А я с Рио-де-Житомира! • 14 сентября в 11:00
Ответ дляНаташа_32
А дуже просто.
Нічого вже імпонує, раніше було цікаво , був гарний колектив. А зараз все змінилось, змінилось керівництво, залишилось мало людей, нових не беруть, обов´язки розкидали, зрп не підвищують
Наташа_32• 14 сентября в 11:02
То це означає лише одне - контора поки згасає, а скоро й вмре. Чи хочите добути там до повного розкладу цієї контори?!
Області пітьми• 14 сентября в 11:02
Я использовала квадрат Декарта. И в случае с работой, и с разводом.
Замечательная штука.
КаваЗМолоком• 14 сентября в 11:10
Вы же сами написали - что у вас страхи.

Они вас и останавливают. Как вы очевидного не видите?
Тут как тут• 14 сентября в 11:17
К сожалению, я достаточно поздно поняла, что не хочу вообще ходить на работу за зарплату. Мне на тот момент было 27 и трудового стажа было уже 10 лет. Но как только поняла, сразу ушла. Больше на работу не ходила. Работаю последние 25 лет только на себя. То решение, было одним из самых лучших в моей жизни.
Квітка папороті• 14 сентября в 11:39
Ответ дляТут как тут
А чем именно вы занимаетесь?
автор А я с Рио-де-Житомира! • 14 сентября в 11:39
Ответ дляКаваЗМолоком
Вы же сами написали - что у вас страхи.

Так, я це розумію. Як цей страх. Ще і батьки постійно кажуть ’ ти що, треба терпіти, для них робота повина бути одна і на все життя’. Якщо ти звільнився, то більше нічого не знайдешь нормального. В тебе характер такий, ти слабочка, ти не розумна, тебе всі кругом підставлять. Ой, це складна історія.
Тут как тут• 14 сентября в 11:41
Ответ дляКвітка папороті
А чем именно вы занимаетесь?
Производство и продажи. Небольшая фабрика узкоспециализированного товара.
КаваЗМолоком• 14 сентября в 11:45
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Так це по факту не ваші власні страхи а страхи ваших батьків , це голос їхній у вашій голові.

Скажіть вголос собі: «дякую шо ви за мене турбуєтесь, я знаю що ви для мене хочете всього доброго. Але я окрема людина зі своїм власним шляхом у житті. я МАЮ право обирати те шо вважаю для себе кращим. І я зроблю це»

Адаптуйте під себе - шоб вам відгукувалось те шо кажете. Це свого роду афірмація - такий собі настрой на дії. Дєрзайтє зараз - бо чим далі тим все складніше буде діяти.
Головний кошак• 14 сентября в 11:47
Вы должны быть уверенны, что сможете найти лучше работу и что вообще есть эта работа и вас туда возьмут
Головний кошак• 14 сентября в 11:48
Ответ дляМалая еще та
Я тоже так думала до войны, а потом вся эта сфера просто свернулась и не актуальна , такая неприятность меня ожидала
Головний кошак• 14 сентября в 11:50
Ответ дляТут как тут
А на себя у вас сразу доход пошел ?
КаваЗМолоком• 14 сентября в 11:50
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Які чудові батьки - обрізати вам крила. Жесть:(

Вони прожили своє життя як змогли - а ви маєте ПРАВО жити так як ви самі це бачите. Навіть якшо шось не вийде - це буде досвід який буде цінним для вас. За одного битого двох небитих дають- знаєте такий вислів? Тобто битий- цінніший. Ви сама себе згризете внутрішньо через 5-10 років через те шо навіть не спробували .
Головний кошак• 14 сентября в 11:51
Ответ дляОбласті пітьми
Замечательная штука.
И как оно и что происходит?
КаваЗМолоком• 14 сентября в 11:52
Ответ дляГоловний кошак
И как оно и что происходит?
Це техніка прийняття рішень

Погугліть
Головний кошак• 14 сентября в 11:52
Ответ дляТут как тут
Да есть подобная знакомая у меня. Тоже есть у нее успех. Шьет нижнее белье сдает на магазины и т.д.
Головний кошак• 14 сентября в 11:55
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Тут надо себя слушать и анализировать возможности и т.д. каждый человек говорит со своей колокольни. Кому-то очень сложно даётся адаптация кто-то уже много раз обжигался меняя шило на мыло .

Я вот несколько раз обжигалась плюс сначала было все хорошо а потом как пошло поехало и я действительно ценю сейчас то что имею.
Головний кошак• 14 сентября в 11:56
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Надо искать нормальное смотреть что предлагают а потом принимать решение.
Замену шила на мыло никто не отменял
Головний кошак• 14 сентября в 11:57
Ответ дляОбласті пітьми
Замечательная штука.
И что он влечет за собой дальнейший успех?
Головний кошак• 14 сентября в 12:02
Ответ дляОбласті пітьми
Замечательная штука.
Чё то не могу я ответить на эти вопросы потому все зависит от дальнейших обстоятельств которые будут проявляться в то время в том месте при тех условиях а этого я знать не смогу
Тут как тут• 14 сентября в 17:37
Ответ дляГоловний кошак
А на себя у вас сразу доход пошел ?
Да, сразу. С первой же сделки. Если бы было по-другому, было бы намного сложнее.
Тут как тут• 14 сентября в 17:41
Ответ дляГоловний кошак
Ну вот, люди занимаются каждым чем горазд. Кто-то шьёт хорошо, кто-то готовит, учит и тд. Когда занимаешься тем, что любишь и делаешь превосходно, успех становится побочным эффектом.
Головний кошак• 15 сентября в 07:35
Ответ дляТут как тут
Ну тут каждый к этому приходит доходит по своему. Именно эта знакомая много лет меняла работы и т.д. и поняла что надо на себя работать и где-то там гранд и т.д. и это все получилось. Плюс они с мужем не имели квартиры а снимали с снять вместо двушки трешку чтобы одну комнату отдать под мастерскую оказалось не таким уж сложным.

А у меня вот тоже много умений но ресурсов нет чтобы заняться чем то своим. Сразу ничего не пойдет а на раскачку нет возможностей.
Тут как тут• 15 сентября в 08:52
Ответ дляГоловний кошак

Если у Вас чего-то не хватает, то только финансовой грамотности. Это моё личное мнение, с ним не обязательно соглашаться. Я не знаю ни Вас, ни Вашей жизни. Это просто предположение исходящее из моего опыта.