Триндичіха Байрактар• 22 сентября 2025

На Закарпатті підліток планував різанину у школі з трансляцією нападу в мережу

15-річний учень планував напад із холодною зброєю. Його затримали у момент, коли він намагався зайти до школи з ножем у рюкзаку. В цей час хлопець вже проводив пряму трансляцію на одній із стрімінгових платформ.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко.

"Оперативну інформацію про підготовку злочину ми отримали у співпраці з правоохоронними органами Великобританії. В одній із соцмереж підліток писав про свої наміри. Поліцейські області діяли комплексно, не втрачаючи ні хвилини:
• кіберполіція аналізувала всі доступні дані,
• кримінальна поліція проводила оперативні заходи,
• біля навчального закладу виставили посилену охорону.

У результаті - напад попереджено, діти та педагоги - в безпеці. Наразі тривають необхідні слідчі дії. За попередніми даними, він планував напасти на учнів і транслювати це у соцмережі".
автор Триндичіха Байрактар • 22 сентября 2025
А хдеж эти полицейские тетки , школьные шерифки?
Алина-1240• 22 сентября 2025
И? Таких деточек каждый пятый сейчас, потом они расплодятся-еще хуже будет
Ответ дляАлина-1240
А еще и папашки вернутся с автоматами, эх...почему помощь в Германиях сокращают...
Алина-1240• 22 сентября 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Так и папашек воспитывала женщина))) чего хотеть от щенков, коль сучка с браком
kissulichka• 22 сентября 2025
Ответ дляАлина-1240
Удалено администрацией...
Ответ дляАлина-1240
Сучка не вскоче, кабель автомат не захоче
Алина-1240• 22 сентября 2025
Ответ дляkissulichka
Удалено администрацией...
🤣
Ответ дляkissulichka
Удалено администрацией...
Женщинам на влагалище печать ОТК даже при совке не ставили
kissulichka• 22 сентября 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Да всё просто: ликвидных на производство, неликвидных ликвидировать. По женщине с первого взгляда понятно, что она для размножения не годится
Ответ дляkissulichka
Вам бы к фюреру в советчицы
kissulichka• 22 сентября 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Вам бы к фюреру в советчицы
Меня воспитывали пикабушники
Ответ дляkissulichka
Меня воспитывали пикабушники
Меня советчицы
totana• 22 сентября 2025
Ответ дляkissulichka
Меня воспитывали пикабушники
Вы из какого города? Стало интересно.
kissulichka• 22 сентября 2025
Ответ дляtotana
Вы из какого города? Стало интересно.
Они в любом достанут)
totana• 22 сентября 2025
Ответ дляkissulichka
Они в любом достанут)
Вы из россии наверно?