Фісташкова кава• 22 сентября 2025
Прогноз щодо росії у жовтні
Дівчата, колись була тема з передбаченнями, і там одна з порадниць передбачала, що у жовтні на росії почнуться якісь серйозні проблеми, пов´язані з водою.
Може в когось збереглось посилання на ту тему? Або може є уточнення прогнозу?) Коли вже ті чорні лебеді попливуть?)
HelterSkelter29• 23 сентября 2025
Ответ дляНе обижаюсь
Насчёт раши не скажу, но в воскресенье выборы в Молдове... Думаю об этом не стоит забывать...
При чем тут к нам ихние выборы?